Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
patipeja12

Od kiedy tabletki anty zaczynają działać

Polecane posty

Hej. Gin przepisała mi tabletki anty. Kazala wziąć w pierwszy dzień krwawienia. Miałam jakies krwawe plamienia więc wzielam pierwsza tabletkę i krwawienie ustąpilo. Jeżeli to nie był okres to od kiedy jestem chroniona przed ciąża? Od pierwszej tabletki czy po kilku dniach? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli to nie był okres to nie działa pewnie... hmm lepiej skontaktuj się z gin co teraz, bo już zaczęłaś blister. Na razie lepiej zabezpieczaj się mechanicznie, może diafragmą Caya. Generalnie ochrona jest od pierwszej tabletki wziętej w 1 dc, ale musi to być ten pierwszy dc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałam to w ulotce jest napisane, że jak się bierze poza okresem to zaczynają działać po tygodniu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2021 o 08:48, patipeja12 napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałam to w ulotce jest napisane, że jak się bierze poza okresem to zaczynają działać po tygodniu... 

no jeśli jest tak napisane w ulotce, no to pewnie tak będzie, więc póki co lepiej tę dodatkową ochronę stosować. Ta błona Caya jest dobra i w sumie dobrze ją mieć pod ręką, bo później w razie brania jakichś antybiotyków też z reguły ochrona tabletek może być osłabiona i wtedy przydane się mechaniczna ochrona w takim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważ czy na dłuższą metę hormony to dobre rozwiązanie. Ja dawno odstawiłam pigułki, używam teraz monitora płodności test owulacyjny ze śliny Afrodyta Smart, wielokrotnego użytku. W dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, polecam ten sposób antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby dzialaja od razu, ale ja bym sie dodatkowo zabezpieczyla blona dopochwowa diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×