Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dlugonogasylwia88

Pytanie do kobiet ze średnich i małych miast.

Polecane posty

Cześć, chciałam zapytać, w jaki sposób radzicie sobie z życiem randkowym i poznawaniem mężczyzn mieszkając w mniejszych miastach takich 20 - 40 tys.

Jaki jest sposób żeby pozanć faceta, który jest w miare poukładany i ogarnięty tzn tak w przedziale 27 - 33 lata, który powiedzmy ma lepszą pracę, własny dom lub mieszkanie, samochód ( nowy z salonu ) i jest kulturalny.  Wiem że tacy faceci najcześciej mieszkają w większych miastach a w tych mniejszych jest znacznie gorzej i ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

Cześć, chciałam zapytać, w jaki sposób radzicie sobie z życiem randkowym i poznawaniem mężczyzn mieszkając w mniejszych miastach takich 20 - 40 tys.

Jaki jest sposób żeby pozanć faceta, który jest w miare poukładany i ogarnięty tzn tak w przedziale 27 - 33 lata, który powiedzmy ma lepszą pracę, własny dom lub mieszkanie, samochód ( nowy z salonu ) i jest kulturalny.  Wiem że tacy faceci najcześciej mieszkają w większych miastach a w tych mniejszych jest znacznie gorzej i ciężej.

A Ty mieszkasz właśnie w takim mniejszym mieście 20-40 tyś?

Szukasz faceta w wieku 27-33 lata? A w loginie masz 88, to nie jesteś z 1988 roku i sama nie masz 33 lat? wolisz młodszych, a nie starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, już z tego krasnala zrezygnowałaś?

Niedawno chciałaś walczyc o niego z rodzicami 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ono napisał:

A Ty mieszkasz właśnie w takim mniejszym mieście 20-40 tyś?

Szukasz faceta w wieku 27-33 lata? A w loginie masz 88, to nie jesteś z 1988 roku i sama nie masz 33 lat? wolisz młodszych, a nie starszych?

nie, ja mam 26 lat, obecnie mam faceta on ma 33 lata 🙂 ogolnie pytam, bo rozmawiałam z koleżnką i ona mówi że opcje są mega ograniczone.  Jak na razie nie mam zamiaru nikogo szukać, on jest niższy odemnie a te obraźliwe komentarze świadcża o prymitywności osób które je piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TRYNIA FEKALSKA napisał:

AAAA KRA xD KRA xD

o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

Cześć, chciałam zapytać, w jaki sposób radzicie sobie z życiem randkowym i poznawaniem mężczyzn mieszkając w mniejszych miastach takich 20 - 40 tys.

Jaki jest sposób żeby pozanć faceta, który jest w miare poukładany i ogarnięty tzn tak w przedziale 27 - 33 lata, który powiedzmy ma lepszą pracę, własny dom lub mieszkanie, samochód ( nowy z salonu ) i jest kulturalny.  Wiem że tacy faceci najcześciej mieszkają w większych miastach a w tych mniejszych jest znacznie gorzej i ciężej.

Nie podałaś ani marki ani modelu samochodu. A to robi wielką różnię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No normalnie, chłopak jest z tego samego miasta co ja. Nigdy nie narzekałam na brak zainteresowanie czy brak znajomych. Pomimo, że jestem z roczników niżu demograficznego. No i w różnej wielkości miastach mieszkają osoby różnych płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czepek Agatka napisał:

Ja bym nie mogła być z niższym facetem łomatko facet musi być duży i silny żeby dźwigać zakupy

ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, asiutka99 napisał:

No normalnie, chłopak jest z tego samego miasta co ja. Nigdy nie narzekałam na brak zainteresowanie czy brak znajomych. Pomimo, że jestem z roczników niżu demograficznego. No i w różnej wielkości miastach mieszkają osoby różnych płci

a ile miasto ma mieszkańców? Ile Twoj chłopak zarabia i ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Czepek Agatka napisał:

Ja bym nie mogła być z niższym facetem łomatko facet musi być duży i silny żeby dźwigać zakupy

hahaha dobre 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Czepek Agatka napisał:

W Polsce rzadko aż takie małe są facety ale znałam jednego mojego wzrostu i kiedyś próbował mnie podnieść i nie dał rady nawet oderwać mie od ziemi 🤣

no ja mam 170cm waze 60kg a moj facet ma 160cm i mnie bez problemu podnosi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

a ile miasto ma mieszkańców? Ile Twoj chłopak zarabia i ile ma lat?

  ma 23 lata, rocznikowo jest o rok starszy no i jeszcze studiuje, mniej niż 15 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Czepek Agatka napisał:

Ja bym nie mogła być z niższym facetem łomatko facet musi być duży i silny żeby dźwigać zakupy

A ja lubie nizszych i krępych z tatuażami. Taki fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

nie, ja mam 26 lat, obecnie mam faceta on ma 33 lata 🙂 ogolnie pytam, bo rozmawiałam z koleżnką i ona mówi że opcje są mega ograniczone.  Jak na razie nie mam zamiaru nikogo szukać, on jest niższy odemnie a te obraźliwe komentarze świadcża o prymitywności osób które je piszą.

To skąd te 88 w Twoim nicku?🤔😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, asiutka99 napisał:

  ma 23 lata, rocznikowo jest o rok starszy no i jeszcze studiuje, mniej niż 15 tysięcy

Zarabia mniej niż 15 tyś?😳 Oj to słabiutko😝😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

no ja mam 170cm waze 60kg a moj facet ma 160cm i mnie bez problemu podnosi 🙂

A ile on waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ono napisał:

Zarabia mniej niż 15 tyś?😳 Oj to słabiutko😝😅

nie, mniej niż 15, to liczba ludności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dlugonogasylwia88 napisał:

a ile zarabia?

jeszcze nie pracuje, ja bardziej odpowiadałam na 1 część pytania, niż o zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×