Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

Czy to prawda że

Polecane posty

Powiedzcie mi czy to prawda ze kobiety które są ładne atrakcyjne to często bywa że są niedostępne i czują się że mając mieszkanie studia pracę bądź samochód to że wszystko mają i faceta nie potrzebuja? Dlaczego są takie niedostępne właśnie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli facet jest miły wporzadku to może dawajcie szansę takim A nie być niedostępne dla nich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Pomyśl logicznie . Mają mieszkanie, zarabiają, mają edukację, nie potrzebują szofera , ciężko pracują na swoją niezależność , to dlaczego miały by być bardziej "dostępne" skoro nie ma takiej potrzeby ? A do tego są ładne i atrakcyjne a do przelotnego romansu chętnych nie brakuje to dlaczego mają się ograniczać tylko do jednego ? 

Przyznaj się wreszcie, ilu ich masz (nie licząc mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Kochanie, to nie tak jak myślisz !!

Ty zawsze będziesz nr 1 na liście , nawet jeśli będę musiała z niej kogoś szybko wykreślić  😉

Powiedz mi, bo nie wiem, jaką dużą szafę mam zrobić i czy we środku mają być drzwi do Narni.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobietom o ktorych mowisz od tej niezaleznosci i samodzielnosci powoli zaczyna m.i.k.r.o.p.e.n.i.s. wyrastac, wiec na co Ci taka kobieta

zreszta skoro zadajesz takie pytania, to z góry wiadomo, ze nie masz szans u takiej

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, EIciaa napisał:

W ogóle zastanawia mnie dlaczego autor celuje w akurat takie kobiety jak by innych było mało.😄

Z moich obserwacji wynika, że mężczyźni dużo częściej niż kobiety uważają się za dobrą partię, nie przejmują się tym, że może jednak "za wysokie progi". Często kończy się to tym, że gdy już obrosną w piórka u boku takich kobiet, zaczynają pokazywać rogi i deprecjonować to, co ich do tych kobiet ciągnęło. Kobieta prędzej zastanowi się, że warto jednak zachować jakąś "równowagę w przyrodzie", aby potem w związku nikt nikogo nie ciągnął w dół, dowartościowując się cudzym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Przyznaj się wreszcie, ilu ich masz (nie licząc mnie).

Jeszcze ja lubię Szynszyle 👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że kobiety mówią co innego A co innego sobie myślą 😀 pewnie chcą tylko mówią że się nie umowie bo np mam faceta lub nie mam czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2021 o 21:44, bebe111 napisał:

kobietom o ktorych mowisz od tej niezaleznosci i samodzielnosci powoli zaczyna m.i.k.r.o.p.e.n.i.s. wyrastac, wiec na co Ci taka kobieta

zreszta skoro zadajesz takie pytania, to z góry wiadomo, ze nie masz szans u takiej

Skąd ty wiesz że nie mam szans u takiej ? Nie Tobie to oceniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło o przypadek bo kiedyś poznałem taka, nie ukrywam że atrakcyjna i gdy rozmawialiśmy to mówiła sama że jestem już stara ... (myślę że starsza ode mnie parę lat) mam pracę mieszkanie studia samochód więc czy to chodzi że takiej kobiecie wystarczy co już ma a resztę nie potrzebuje i nie potrzebuje faceta?   Wydaje mi soe ze wiele atrakcyjnych kobiet może być taka że mają dobra pracę samochód mieszkanie ale nie mogą partnera znaleźć odpowiedniego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×