Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Leżaczek

Czy mogła byś utrzymywać takiego faceta?

Polecane posty

Biernego zawodowo gardzacego pracą bez portfela z majątkiem netto 0 i wydziedziczonego 😗

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Biernego zawodowo gardzacego pracą bez portfela z majątkiem netto 0 i wydziedziczonego 😗

Ale dopiero, jak ukoncze co najmniej 47 lat i pod warunkiem, że on bedzie mial nie wiecej, niz 23…

• Like 1
  • Haha 1

17 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Zaraz napiszesz, że to nie o tobie, bo ty masz gruby portfel i spadek po starym...ten się fiksuje na byciu urojonym byznememem, a pokuś na byciu miss taboru. Beks.

Oczywiście że nie o mnie 😮 sprawdzam czy pieniądze dają szczęście facetom.

Przed chwilą, Mieczyslaw napisał:

Oczywiście że o tobie pojeebańcu ten temat

Może w przyszłości jak stracę na inwestycje i mnie wydziedzicza póki co fortuna kołem się toczy 😁

No ale to nie ma znaczenia o kim... Sprawdzamy czy pieniądze dają szczęście. Piszcie.

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

No ale to nie ma znaczenia o kim... Sprawdzamy czy pieniądze dają szczęście. Piszcie.

Piniondz może i nie ale za to seks już na pewno. 😗

• Haha 1

niedawno mojego znajomego - dyrektora banku z zarobkami kilkadziesiat tys miesiecznie zostawila narzeczona (przedszkolanka z pensja 2200 pln) dla goscia, ktory zyje z grania na gitarze w knajpach na krakowskim rynku, wiec mysle, ze jak najbardziej - mezczyzna o ktorym mowisz moze byc obiektem zainteresowan wielu kobiet

• Haha 1

6 minut temu, Mieczyslaw napisał:

Oczywiście że o tobie pojeebańcu ten temat

Chodzi oto że twoja była żona uważa iż szczęście daje druga połowa a nie pieniądze i seks. To sprawdzamy czy bez pieniędzy możliwa jest miłość kobiety do faceta. Bez żadnych pieniędzy.

1 minutę temu, bebe111 napisał:

niedawno mojego znajomego - dyrektora banku z zarobkami kilkadziesiat tys miesiecznie zostawila narzeczona (przedszkolanka z pensja 2200 pln) dla goscia, ktory zyje z grania na gitarze w knajpach na krakowskim rynku, wiec mysle, ze jak najbardziej - mezczyzna o ktorym mowisz moze byc obiektem zainteresowan wielu kobiet

Jednak mimo wszystko taki zarabia. Czyli mamy przypadek, że wysokość dochodów nie miała znaczenia jednak nie wiadomo ile jej odpalał na waciki. Jeden mający 7 mln pln portfel odpalał 2500 netto miesięcznie. Więc może być lepszy rozrzutny grajek...

10 minut temu, Leżaczek napisał:

Co bierzesz, że takie brednie wypisujesz? 😜

15 minut temu, Leżaczek napisał:

Może w przyszłości jak stracę na inwestycje i mnie wydziedzicza póki co fortuna kołem się toczy 😁

Ty to raczej koło od roweru patykiem toczysz😜 

3 minuty temu, Dr.Who napisał:

Co bierzesz, że takie brednie wypisujesz? 😜

Srogie pixy przed snem. 😗

17 minut temu, EIciaa napisał:

Piniondz może i nie ale za to seks już na pewno. 😗

Konwersja

Jakas bezrobotna moze by go chciala, pracujaca kobieta raczej nie, bo by musiala na niego robic.

2 minuty temu, Johnny Bravo2 napisał:

😮😱

🤣

5 minut temu, Kulfon napisał:

Jakas bezrobotna moze by go chciala, pracujaca kobieta raczej nie, bo by musiala na niego robic.

Została byś ze swoim facetem gdyby od jutra nie zarobił ani złotówki? 😗

3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Została byś ze swoim facetem gdyby od jutra nie zarobił ani złotówki? 😗

Zalezy z jakiego powodu, jesli niezaleznie od siebie, np. z powodu choroby to tak. Jesli z powodu lenistwa to nie.

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
24 minuty temu, Kulfon napisał:

Bezrobotnej to on by nie chciał skoro ma być na utrzymaniu. No chyba że miałaby dużo zasiłków z mops 🙂

Edytowano przez lonelyman

lezak wreszcie zdecydowales sie na ekonomiczny coming out 😄 jak sie znajdzie chętna 😄 ?

znajdz jakaś robotę to nie będziesz żył w stresie i na inwestycje ryzykowne będzie ja ci dobrze radzę.

59 minut temu, Kulfon napisał:

Zalezy z jakiego powodu, jesli niezaleznie od siebie, np. z powodu choroby to tak. Jesli z powodu lenistwa to nie.

Gowwno warta taka miłość 😗

46 minut temu, 2libed napisał:

lezak wreszcie zdecydowales sie na ekonomiczny coming out 😄 jak sie znajdzie chętna 😄 ?

znajdz jakaś robotę to nie będziesz żył w stresie i na inwestycje ryzykowne będzie ja ci dobrze radzę.

Ja mam kilkaset tysięcy portfela nie żyje w stresie no chyba że tym iż je stracę na inwestycjach.

50 minut temu, lonelyman napisał:

Bezrobotnej to on by nie chciał skoro ma być na utrzymaniu. No chyba że miałaby dużo zasiłków z mops 🙂

Kto ja? 😗 mi obojętne ale myślę że bezrobotna bez portfela swojego by mnie nie chciała bo przez moje reinwestycje musiała by chodzić nago u teściowej a wcinanie ryżu to raczej nie jest poziom życia o jakim marzy.

2 godziny temu, Leżaczek napisał:

Czyli wiecznie bezrobotnego nygusa który jest goły i bosy , taki model zupełnie bez niczego ? Tylko po co takiego brać skoro większość nawet skromnie samodzielnych bez dwóch lewych rąk jest o niebo lepszych ? 😄

Utrzymankowie to powinni celować w kobiety plus tak 20-30 a nawet 40 lat więcej niż sami mają 

2 godziny temu, Użyszkodnik napisał:

Ale dopiero, jak ukoncze co najmniej 47 lat i pod warunkiem, że on bedzie mial nie wiecej, niz 23…

Nie mam 24cm 😙

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Czyli wiecznie bezrobotnego nygusa który jest goły i bosy , taki model zupełnie bez niczego ? Tylko po co takiego brać skoro większość nawet skromnie samodzielnych bez dwóch lewych rąk jest o niebo lepszych ? 😄

Utrzymankowie to powinni celować w kobiety plus tak 20-30 a nawet 40 lat więcej niż sami mają 

No sprawdzamy czy pieniądze dają szczęście. Jeśli szczęście to wzór zdrowie + miłość a pieniądze niby są zbędne (w sensie że szczęścia nie dają a ja twierdzę że bez nich nie ma nawet miłości kobiety).

Edytowano przez Leżaczek

4 minuty temu, Leżaczek napisał:

No sprawdzamy czy pieniądze dają szczęście. Jeśli szczęście to wzór zdrowie + miłość a pieniądze niby są zbędne (w sensie że szczęścia nie dają a ja twierdzę że bez nich nie ma nawet miłości kobiety).

Bo szczescie daje odpowiedni mix roznych rzeczy.  Podobnie jak odpowiedz na pytanie co jest najwazniejsze w zyciu. Nie ma jednej najwazniejszej rzeczy  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się