Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Damik87

Dziwny kosz

Polecane posty

Witam mam 34 lata i nadal sam .Dostalem kosza ,nie pierwszy raz ,przecież ludzka rzecz jeśli ktoś nie jest zainteresowany .Ale ten był dziwaczny.Kobieta samotna 35 lat,sąsiadka .Zostawilem pod jej drzwiami bombonierkę ,numer i propozycje spotkania .Ktos z innych sąsiadów w bloku zauważył to pewnie i wiedziała ze to o mnie chodzi .Po pół h przyszedł rodzic z pretensjami mówię dzień dobry a tu pada nie taki dobry  i ze kartkę  z moja propozycja będzie miał .No wytłumaczyłem się .Rodzic był zdegustowany i wkurzony.Rozumiecie to ze sama nie umiała odpowiedzieć.Wrecz zrobił mi jej ojciec minę jakbym chciał ich zabić ,przecież to mnie odrzucono?Powiedzialem ze zrozumiałem odmowę i ze nie było tematu .Chodzi mi co myśleć o takiej kobiecie co na zwykła propozycje kawy ,i bombonierkę wysyła tatę żeby się rozprawił ze mną jakbym jej krzywdę zrobił .To żałosne i ten kosz zapamiętam bo to nie dziwne ze kobieta dojrzała jest sama kiedy na propozycje faceta chowa się za plecami ojca.Jak dla mnie mnie to bawi bo naprawdę zainteresowany byłem i sądziłem ze może jest nieśmiała ale teraz widzę ze to chyba jest jeszcze mentalnie dzieciak i szkoda czasu.Zalosne i śmieje sie teraz a Wy co sądzicie .Historia autentyczna i nie mogę uwierzyć w to ale raczej z humorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to ojciec ,znam tych ludzi.Ona wiedziała bo sam to powiedział ,ze poprosiła go córka serio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... ale sam podryw z jej perspektywy też mógł się wydawać odrobinę dziwny bo ja wiem może się przestraszyła bo nic na to nie wskazywało, że ma cichego wielbiciela w Twojej osobie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KorpoSzynszyla nie zawsze ale znam ich prawie 5 lat ,wiem kim są .Sprobowalem blisko bo kilka moich związków nie wypaliło ...Teraz mnie to raczej wyglada na to ze dlatego jest sama ,wysyłając tatę zamiast mi powiedzieć czy wysłać SMS głupiego ze nie ma ochoty bliżej być ze mną ,dla mnie pokazała ze jest niedojrzała pierwsza taka sprawa i dlatego nawet nie żałuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie latwiej bylo ja zagadac na schodach?Dziwne, ze jakis Januszek nie przywlaszczyl sobie tej bombonierki wracajac z zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Małgosia Jakaśtam napisał:

Ale niby czego się miała bać? Mnie tez kiedyś jeden sąsiad nagle zaczął podrywać, co było faktycznie dla mnie dość dziwne, bo znaliśmy się od dziecka, ale nie uciekałam ze strachu🙄😅

Nie mam zielonego pojęcia, może tego że zacznie ja nachodzić (?) bo w zaborczość rodzica trochę ciężko uwierzyć choć i pewnie takie sytuacje też mogą mieć miejsce... mogło być tak, że dla świętego spokoju powiedziała żeby sam się rozprawił z jej adoratorem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małgośka ona jest ekspedientka w sklepie z nikim nie utrzymuje kontaktów ,siędzie prawie stałe w domu.z drugiej strony bralem to za nieśmiałość ale autem jeździ tylko z rodzicami .Wydaje mi się ze to tylko powód jej staropanieństwa ,bo nigdy nie spotkałem się żeby ktoś się bal odpowiedzieć facetowi na zainteresowanie i nasyłał ojca ,przecież statkowały ja zacznę , nie jestem desperat ale na pewno ubawiłem się .nie zabolało bo widocznie nic nie tracę .to chyba jakiś dziwolag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brzmi trochę jakby ojciec miał nad nią totalna kontrolę. cuchnie kazirodztwem na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vedma taki mój urok ,mam trochę romantyczne podejście dziś to nie w cenie bo jestem sam ... sprawa tyczy się jak wykazała brak zainteresowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małgośka właśnie to nienormalne ,pewnie dlatego zawsze była i będzie sama bo nawet jak zaborczość to ma swoje lata i rozum ....a jak to chory układ to żaden facet nie wejdzie w taka chora rodzinkę ...wyleczyłem się na zawsze z niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Małgosia Jakaśtam napisał:

A mnie powiem szczerze właśnie łatwiej jest uwierzyć w tą zaborczość. Bo nawet jeśli ona sobie nie życzyła takiego adoratora i poprosiła ojca o interwencję (co tez przecież jest możliwe), to który normalny rodzic pogoni go w ten sposób, w jaki zrobił to jej ojciec? 😕 Żeby nakrzyczeć i mówić, że ma kartkę no wtf 😕 

Cóż nieudany podryw, następnym razem może nie będzie zostawiał czekoladek na wycieraczce... po takiej traumie to raczej pewne : )

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małgośka wiesz zastosuje inna taktykę zapomnę ,może być coś na rzeczy ale w moich oczach zbyt się ośmieszyła ,bo słowo daje nie wierzyłem ze takie cuda na tym świecie naszych relacji damsko męskich ,czyżby żeński odpowiednik maminsynka ?naprawde szukam kobiety nie dziewczynki z przedszkolnego placu zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej po prostu zapomnieć będę szukał dalej ,kogoś komu będzie zależeć ,decyzje podjąłem ,chciałem tylko poznać opinie wasza ,faceta można spławić na tysiące sposobów ,nigdy nie byłem stalkerem choc większość z kilku rozstań to była decyzja kobiety ,ale takie załatwienie sprawy nie spotkałem jeszcze ...pierwszy raz się uśmiałem ...następnemu adoratorowi mogę współczuć kiedy wyślę na niego swojego obrońcę dzięki za odpowiedzi drogie kobiety i mężczyźni pozdrawiam Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małgośka aż się boje tego kabaretu wiesz i szczerze nie umiałbym potraktować kolejnej próby jak Minty pythona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marinero każde doświadczenie nas wzbogaca nawet odrzucone zaloty ,humor i groteska mnie nie wprawiły w zły nastrój bo to nigdy nie miło dla człowieka być niechcianym ,ale każdy ma prawo tylko trzeba to zrobić umiejętnie ... nie mam sobie nic do zarzucenia co do formy tej próby okazania zainteresowania ,gdyby to były jakieś konskie zaloty to bym się mniej dziwił ,zbiła mnie z tropu forma odmowy bo mogła przyjść i powiedzieć ,zrozumiałbym i koniec tematu ... to chyba nazywa się dojrzałość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małgośka brawo gdyby facet kulturalnie Cię poprosił o bliższa znajomość a nie byłabyś zainteresowana ,to idzie powiedzieć to wprost i miło ,i żyć dalej albo starać się jakby to nie miało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marinero no możliwe jednakże chciałem to zrobić w swój sposób ,czułem potrzebę romantyzmu trochę ,może to niemodne ale taki ja ,wierze ze znajdę taka która to pokocha wraz z cała reszta mojego ja wadami i zaletami

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie dzięki za rozmowy i będę znów odwiedzał kawiarnie ,mam taki charakter i osobowość ze lubię swoją romantyczna naturę i wierze ze znajdę kobietę która to pokocha u mnie ,choc te czasy nie sluza takim osobom ...chciałem po prostu pogadać i walczyć będę dalej bez względu na wszystko noe można tracić wiary i nadziei ,wiem ze będę się starał i bez względu na to jak jest nie tracę wiary w to ze jest mi ktoś pisany dobranoc i dziękuje za miła rozmowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Damik87 napisał:

 gdyby facet kulturalnie Cię poprosił o bliższa znajomość a nie byłabyś zainteresowana ,to idzie powiedzieć to wprost i miło ,i żyć dalej albo starać się jakby to nie miało miejsca

Gdybyś faktycznie poprosił ją o bliższą znajomość w kulturalny sposób, Ona miałaby szansę na odmowę w podobnym tonie. Bombonierka pod drzwiami. To nie jest zachowanie dojrzałego mężczyzny. Dziecinada. 

Ci ludzie poczuli się urażeni. Ich córka nie zasługiwała na rozmowę? 

Poza tym jest jeszcze inna kwestia o której nie pomyślałeś. Nie znam Cię ale z Twojej relacji wynika, że nie cieszysz się sympatią sąsiadów. Musi być jakiś powód.....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Damik87 napisał:

w moich oczach zbyt się ośmieszyła

Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie i w postach podkreślasz swój romantyzm. Tymczasem bombonierka na brudnej wycieraczce wiele wspólnego z romantyzmem nie ma. Zamiast najeżdżać przed nami na sąsiadkę zastanów się, że może takim mało wyszukanym gestem i na domiar ostentacyjnym (korytarz) to Ty się ośmieszyłeś.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Damik87 napisał:

Jest to ojciec ,znam tych ludzi.Ona wiedziała bo sam to powiedział ,ze poprosiła go córka serio 

Dzieciak jesteś. Jak chcesz coś wiedzieć pytaj u źródła .Lepie by było wrzucić coś do skrzynki np. bardziej dyskretnie, nie każdy lubi takie akcje. Nie zrobiłeś nic złego i reakcja była przesadzona ,ąle nie każdy zaskoczony zareaguje adekwatnie .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×