Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Truskaweczkax

Tabletka awaryjna ellaone - czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Witam. Kochalam się z mężem bez zabezpieczenia doszło do wystrysku wewnątrz.  Na następny dzień przyjelam tabletke po ellaone. Było to mniej więcej po 10h. Moje cykle to 28 dni. Do stosunku doszło po 6 dniach okresu (20 maja) z kalendarzyka wynikało ze pierwszy dzień płodny i srednie szanse na zajescie w ciążę ponieważ nie był to dzien owulacji . Wczoraj 9.06 powinnam dostać miesiavzke której nie dostałam a dziś mija kolejny dzień i dalej nie ma miesiączki. Dodam ze w ostatnim czasie duzo mialam stresów, ale zero objawow po tabletce ellaone. Czy mogę być w ciąży? Skoro przyjelam tabletke? Czy po prostu tabletka opóźnia okres ? Dodam ze przyjelam nie pierwszy raz tabletke bo 2 miesiące temu tak samo i normalnie wtedy dostalam miesiaczke bez opóźnień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stres robi swoje. Po prostu przesuneła Ci się owulacja. Na spokojnie odczekaj jeszcze ze dwa dni. Jeśli @ nie przyjdzie wykonaj test. Podobno tabletki po są skuteczne, no ale nigdy nic nie wiadomo na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybko wzięłaś tabletkę, więc się nie przejmuj, na przyszłość najlepiej mechanicznie zabezpieczajcie się, polecam diafragmę Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak wcześniej w innym poście - na przyszłość błona dopochwowa Caya, a teraz na spokojnie. Poobserwuj cykl, zrób betę z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans na ciąże, jednak nie polecam nadużywać ellaone, bardzo negatywnie wpływa na cykl. Ja używam monitor płodności test owulacyjny ze śliny Afrodyta Smart, wielokrotnego użytku. W dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, polecam ten sposób antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie i zamiast sie truc tabletkami lepiej sie zabezpieczajcie diafragma caya jak nie lubicie prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdzanie płodności na testerze owulacyjnym afrodyta jest spoko i można spokojnie planować zarówno antykoncepcję, jak i ewentualne starania o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×