Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Refleksyjnieoinnych

Anna G. z fortissima dokonała samozaorania

Polecane posty

18 minut temu, Aeteryczna napisał:

Jej instagram to jest pocieszny. Najpierw dziwacznie pozuje do zdjęć, byle tylko pokazać, że buty sportowe to nie byle co, tylko Hermes, a potem chwali się, że córce na urodzinowym party serwowała sushi i drinki bezalkoholowe. Serio ? 🤪 Wszystko musi być wyjątkowe i na poziomie, nawet "marshmellows" zamiast zwykłych marshmallows (wiem, każdemu zdarzy się literówka)

Ona w ogóle jest na bakier z językiem. Zamiast „ludziom” mówi „ludzią”. A jak już wtrąca anglicyzmy to tez bez konsekwencji, ostatnio z uporem maniaczki pisała o decyzjach „biznessowych”.  Jak już to businessowych, albo biznesowych, jesli już chce to spolszczyć. I tak Hermes musi być na pierwszym planie. Ehh te aspiracje do influenserek  z milionem zasięgów. Ja to współczuje jej mężowi, bo koleżanki w pracy na bank obgaduja jej wygłupy w necie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Nie wiem czy zauważyłyście, ale do nazwy kanału znowu wróciła fortissima. 

Cóż tyle inwestycji w kanał a suby za bardzo nie chcą iść w górę. chyba od kłótni stanęły w miejscu,  wiec trzeba podkręcić klikalność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, deceptywna napisał:

Ona w ogóle jest na bakier z językiem. Zamiast „ludziom” mówi „ludzią”. A jak już wtrąca anglicyzmy to tez bez konsekwencji, ostatnio z uporem maniaczki pisała o decyzjach „biznessowych”.  Jak już to businessowych, albo biznesowych, jesli już chce to spolszczyć. I tak Hermes musi być na pierwszym planie. Ehh te aspiracje do influenserek  z milionem zasięgów. Ja to współczuje jej mężowi, bo koleżanki w pracy na bank obgaduja jej wygłupy w necie. 

Z tym spolszczaniem masz racje! Mnie razi wszechobecny "plus sajz" (w wymowie). Co to za potworek? Albo "plas sajz" albo plus rozmiar. Badzmy konsekwentni a nie jedno slowo wymawiane po polsku a drugie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, deceptywna napisał:

Ona w ogóle jest na bakier z językiem. Zamiast „ludziom” mówi „ludzią”. A jak już wtrąca anglicyzmy to tez bez konsekwencji, ostatnio z uporem maniaczki pisała o decyzjach „biznessowych”.  Jak już to businessowych, albo biznesowych, jesli już chce to spolszczyć. I tak Hermes musi być na pierwszym planie. Ehh te aspiracje do influenserek  z milionem zasięgów. Ja to współczuje jej mężowi, bo koleżanki w pracy na bank obgaduja jej wygłupy w necie. 

A jest to tym bardziej dziwnie, że Anka dość swobodnie posługuje się j.amgielskim, co można było zauważyć na kanale Anna in Warsaw.

 

15 godzin temu, Ktos napisał:

Z tym spolszczaniem masz racje! Mnie razi wszechobecny "plus sajz" (w wymowie). Co to za potworek? Albo "plas sajz" albo plus rozmiar. Badzmy konsekwentni a nie jedno slowo wymawiane po polsku a drugie po angielsku.

Masz racje, że to koszmarek językowy, ale tak mocno to weszło do języka, że już przywykłam. Z drugiej strony, razi mnie, jeśli ktoś jak np Call Me Blondiee, wraca angielskie zwroty z silnym akcentem, żeby pokazać, że ona "umi w angielski". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×