Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiktoria Blog

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Bardzo ogólne pytanie. Ja sobie generalnie chwalę. Bez nich nie pozbyłabym się mojego największego kompleksu czyli blizn po trądziku. Medycyna estetyczna nie tylko upiększa, odmładza, ale też leczy. Ja od kilku lat chodzę na zabiegi laserowe do SCM estetic w Krakowie właśnie takie leczące moje blizny, bo miałam straszne. 

Głównym zadaniem medycyny estetycznej jest poprawa jakości życia psychicznego pacjenta poprzez zabiegi poprawiające wygląd zewnętrzny oraz zabiegi przeciwstarzeniowe.

Uważam, że medycyna estetyczna zapewnia nam wysoką jakość życia ❤

No jasne, że jestem za!! Bardzo poprawia wygląd mojej skóry przez co ja się czuję świetnie! Uwielbiam zabiegi typu neocare, które są przeciwzmarszczkowe czy bloomea napinające. Nie ma nad czym się zastanawiać dziewczyny ❤️❤️ 

Jestem za ale oczywiście z umiarem... Sama robię czasem botox. Najleosze efekty daje mi właśnie połączenie tego zabiegu plus mezoterapia. Polecam dr Szeląga który nie znosi przesady w tym temacie oraz gabinet na ul. Slawkowskiej gdzie cudownie o mnie dbają ❣️

Ja bardzo polecam. Lepiej zrobić dwa razy w roku porządny zabieg np. laser frakcyjny jesienią i botox na lato i mieć problem ze starzeniem z głowy niż tracić pieniądze na jakieś pseudo kremy odmładzające. Wychodzi wtedy nawet taniej. Sama chodzę regularnie do SCM estetic w Krakowie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować