Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malcze5

Moj chłopak w żartach powiedział że jestem latwa

Polecane posty

Pewnego dnia, gdy byliśmy u mnie, była rozmowa na temat jego kolegi, który kiedyś mnie podrywał. Powiedziałam że czułam się odbierana przez jego kolegę za łatwa. Mój chłopak powiedział, że przecież jestem latwa. Trochę się śmiał i powiedział że łatwa tylko dla niego. Jesteśmy ze sobą 2 lata, nie uprawialiśmy seksu, jestem po ciężkich przeżyciach (próba gwałtu). Co mam robić dalej? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to wygląda na zwykły żart (akurat mocno nie trafiony) ale nie masz się czym przejmować. No ale jeśli Ci się przykro zrobiło to pogadaj o tym ze swoim chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2021 o 22:30, Malcze5 napisał:

Pewnego dnia, gdy byliśmy u mnie, była rozmowa na temat jego kolegi, który kiedyś mnie podrywał. Powiedziałam że czułam się odbierana przez jego kolegę za łatwa. Mój chłopak powiedział, że przecież jestem latwa. Trochę się śmiał i powiedział że łatwa tylko dla niego. Jesteśmy ze sobą 2 lata, nie uprawialiśmy seksu, jestem po ciężkich przeżyciach (próba gwałtu). Co mam robić dalej? 

 

A to menda totalny brak szacunku .Wiedząc co przeszłaś tak żartować  nie godzi.Ja bym mu odpowiedziała,że jak jestem taka łatwa to koledze dam a ty nadal będziesz czekać😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2021 o 06:55, .🌀, napisał:

małżeństwo

zaprzecza też wszystkim wartościom,które cenimy

Nie mierz wszystkich swoja miara.

 

Dnia 12.06.2021 o 06:55, .🌀, napisał:

powinieneś uzyskać szansę na wymianę szczególnie podczas pierwszego związku

im lepiej znasz inne kobiety,tym bardziej będziesz doceniał swoja

Ta sama autorka, ktora zacytowales: "Czekać uczymy się zwykle dopiero wtedy, kiedy nie mamy już na co czekać." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×