Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Każdy kolejny facet to rozczarowanie

Polecane posty

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Widocznie źle wybierasz, skoro takie kobiety Ci się trafiają. Przecież jak umawiasz się z kimś na spotkanie to już można wyczuć po wcześniejszej rozmowie, korespondencji, czy będzie o czym rozwiawiać i co osoba ma w głowie.

No niestety mylisz sie. Po pierwsze, ja tych Pan nie wybieram, tak jak mowilem nie przechodza fazy kawy wiec decyzje sa podejmowane jak najbardziej prawidlowe. Po drugie w Twojej glowie, widze jest to ze randkowanie przez internet to standard. W moim wypadku, glownie Panie poznaje w realu wiec nie rozmawiamy sobie przed i z reszta tez nie widze potrzeby( a na twarzy to malo kto ma wypisane wady ). A po trzecie, jestes kobieta i doskonale wiesz, ze kobiety od razu nie pokazuja jakie sa naprawde. Niekiedy trzeba troche poczekac i pobyc z nimi zeby odslonily wiekszosc kart. I ja to wiem, i ty to wiesz wiec po co udawac i mowic ze to kwestia wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Maz-Stanu-POLSKA napisał:

W moim wypadku, glownie Panie poznaje w realu wiec nie rozmawiamy sobie przed i z reszta tez nie widze potrzeby

to jak to robisz, że idziesz na kawę z laskami, z którymi wcześniej nie zamieniłeś nawet słowa ? Podchodzi co obcych lasek na ulicy lub w sklepie i proponujesz im wyjście ? Już było wielokrotnie wałkowane, że ulica to kiepskie miejsce na podryw (już chyba lepszy net) ...no chyba, że wyglądasz jak Brad Pitt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kejtred napisał:

to jak to robisz, że idziesz na kawę z laskami, z którymi wcześniej nie zamieniłeś nawet słowa ? Podchodzi co obcych lasek na ulicy lub w sklepie i proponujesz im wyjście ? Już było wielokrotnie wałkowane, że ulica to kiepskie miejsce na podryw (już chyba lepszy net) ...no chyba, że wyglądasz jak Brad Pitt. 

Kazde miejsce jest lepsze od netu, to raz, a dwa w przypadku faceta wyglad az takiego duzego znaczenia nie ma. Ja Panie poznaje w roznych miejscach ostatnio w Kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maz-Stanu-POLSKA napisał:

Kazde miejsce jest lepsze od netu, to raz, a dwa w przypadku faceta wyglad az takiego duzego znaczenia nie ma. Ja Panie poznaje w roznych miejscach ostatnio w Kawiarni.

no nie wiem. Taki "podryw z ulicy" ma małe szanse na powodzenie jak facet nie jest 10/10 bo wtedy jedyną kartą przetargową jest wygląd więc jak ktoś go nie ma...

Jeszcze pół biedy rozmowa np. w pociągu bo to jakby naturalnie po godzinie jazdy w jednym przedziale wychodzi ale tak na ulicy to mnie zawsze "odstraszali" tacy obcy naprzykrzający się kolesie. W ogóle laska może się gdzieś śpieszyć, mieć kogoś, mieć gorszy dzień itd. Nie polecam tak wyrywać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kejtred napisał:

no nie wiem. Taki "podryw z ulicy" ma małe szanse na powodzenie jak facet nie jest 10/10 bo wtedy jedyną kartą przetargową jest wygląd więc jak ktoś go nie ma...

Jeszcze pół biedy rozmowa np. w pociągu bo to jakby naturalnie po godzinie jazdy w jednym przedziale wychodzi ale tak na ulicy to mnie zawsze "odstraszali" tacy obcy naprzykrzający się kolesie. W ogóle laska może się gdzieś śpieszyć, mieć kogoś, mieć gorszy dzień itd. Nie polecam tak wyrywać. 

 

Gdybym tak myslal jak ty to bym do zadnej nie podszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

To jest właśnie ten problem poznawania kogoś w realu, że zupełnie nie wiesz kto to jest. Wolę poznać kogoś w necie, zamienić parę zdań, by wiedzieć czy ja na tą kawę chcę iść.

Tujest też większy wybór.

I wieksze prawdopodobienstwo wariata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maz-Stanu-POLSKA napisał:

Gdybym tak myslal jak ty to bym do zadnej nie podszedl.

to nie wiem gdzie Ty te laski wyrywasz...mnie tacy faceci "z ulicy" zawsze odstraszali i z tego co wiem opinia większości kobiet jest podobna co do tego. Skoro Ci się udawało to naprawdę musisz być bardzo przystojny bo normalnie by Cie spławiały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Wariaci są wśród nas. Po to jest ta wstępna weryfikacja a jak zdecydujesz spotkać się w realu to masz to samo ryzyko.

No dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maz-Stanu-POLSKA napisał:

No dobrze 🙂

ja nie jestem aż takim przeciwnikiem takiego "romantycznego" podrywu z kawiarni lub ulicy...

Widzisz Ty jesteś (chyba) atrakcyjny ale problem polega na tym, że większość facetów ma zaburzone poczucie swojej atrakcyjności. Wydaje im się, że są na tej samej półce wyglądowej co Brad Pitt lub Pierce Brosnan ze swoimi zakolami na pół czachy, rękoma chudymi jak patyki (wręcz z zanikiem mięśniowym), wklęsłą klatą, odstającą oponką i żółtymi zębiskami i podchodzą do bardzo ładnych dziewczyn z oczywistymi intencjami...to przecież nie ma szans na sukces. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kejtred napisał:

ja nie jestem aż takim przeciwnikiem takiego "romantycznego" podrywu z kawiarni lub ulicy...

Widzisz Ty jesteś (chyba) atrakcyjny ale problem polega na tym, że większość facetów ma zaburzone poczucie swojej atrakcyjności. Wydaje im się, że są na tej samej półce wyglądowej co Brad Pitt lub Pierce Brosnan ze swoimi zakolami na pół czachy, rękoma chudymi jak patyki (wręcz z zanikiem mięśniowym), wklęsłą klatą, odstającą oponką i żółtymi zębiskami i podchodzą do bardzo ładnych dziewczyn z oczywistymi intencjami...to przecież nie ma szans na sukces. 

Powiem Ci ze to roznie bywa, ja podchodze do ladnych i do takich co maja cos w sobie. I akurat te ladniejsze maja mniejsze wymagania niz te co im sie wydaje ze sa cudowne. Serio, to wszystko zalezy od osoby i tak jak napisalem, wlasnie to jak dziewczyna zareaguje na podejscie jest dla mnie juz pierwszym filtrem. Kawa drugim no i reszte historii juz znamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Maz-Stanu-POLSKA napisał:

 I akurat te ladniejsze maja mniejsze wymagania niz te co im sie wydaje ze sa cudowne. 

dziwne...zdrowych emocjonalnie ludzi raczej ciągnie do atrakcyjnych ludzi, nikogo normalnego raczej brzydota nie będzie kręcić. No ale jak ktoś nie ma wymagań i zadawala się byle jakością to nie ma co kogoś uszczęśliwiać na siłę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bolek napisał:

No to was nie rozumiem, net - be, sami zboczeńcy, na ulicy "odstraszają", czy ci goście rzucają się na ciebie w ciemnej bramie?  Spodobałaś się to gość próbuje miło coś zagadać w miejscu publicznym i tyle, nie podoba ci się coś to mówisz że jesteś mężatką i po kłopocie. Dopiero jak Dale próbuje kilka razy możesz powiedzieć że się naprzykrza

 

w porządku 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Wydaje mi się, że czasy się zmieniły. Takie zagadywanie na ulicy kojarzy mi się z desperacją albo z lovelasem.

Ludzie przestali ze sobą rozmawiać na ulicy i teraz takie zagadywanie budzi podejrzliwość o co chodzi. Może to głupie, ale pierwsze mam takie skojarzenie. Teraz jest tyle jakiś nagabujących akcji na ulicy od charytatywnych podejrzanej treści, do ankiet, ulotek, że ja mam odruch oganiania się zanim dowiem się o co chodzi. Przeważnie gdzieś się śpieszę zamyślona nad tym co i jak mam załatwić, a tu ktoś mi gitarę zawraca.

Masz rację. Też wolę kilka pierwszych zdań zamienić chociażby na takim tinderze by wiedzieć, czy w ogóle chcę na tę randkę iść ...bo tak nic nie wiem, nie wiem z kim mam do czynienia. 

Jednak gdyby to był koleś 10/10  to byłoby mi miło 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 2libed napisał:

ktos skasowal zalozylem nowy ale nie bylo chetnych dzisiaj do typowania bo nikt sie nie wpisal.

 

 

Szkoda bo wczoraj udało mi sie wytypować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince
Dnia 11.06.2021 o 11:53, marie3 napisał:

Gdzie Wy poznajecie drugie połówki, bo w internecie sami ...e 

Tylko w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KermitZaba napisał:

A skąd oni wiedzą, jaką ja mam twarz? Chwila... Mam w avatarze...

A tak bardziej serio, to jakaś zorganizowana akcja? Są tu osoby, które mogą wiedzieć jak wyglądam, ale nie wydaje mi się, by były na tyle wylewne, by się dzielić  swoimi odczuciami na ten temat... No i jest tych osób bardzo mało...

Może i mało, ale aż dwie napisały, że jesteś 🍪. Możesz wysłać foto, to udzielę Ci nieobiektywnej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Myślałem, że bycie podejrzanym o bycie Pisowcem to już jest wystarczające osiągnięcie, by dostać się do tak szacownego grona osób...

 

A dlaczego mam uważać? Z tego co widziałem, co tutaj pisał, to wychodzi że jest on w pełni heteroseksualny. A nawet, gdyby był homoseksualny, albo biseksualny, to co z tego? Poznałem w swoim życiu kilka osób, które nie robiły jakoś tabu z tego, że nie są heteroseksualne i jakaś krzywda mnie z ich strony nie spotkała, nawet kiedyś bardzo dobrze się dogadywałem z pełną homoseksualną parą mężczyzn na Woodstocku. Jeden był w szoku, że na jego "coming out" zareagowałem całkowitą obojętnością. Były też tam dwaj inni biseksualni mężczyźni i wszyscy szanowali moje granice.

To tylko taka mała złośliwość libeda. Lubuje się we wbijaniu mi szpil, sugerując, że jestem kobiecy, zwłaszcza od kiedy podzieliłem się z nim wynikami testu na płeć mózgu. Ja w zamian sugeruję mu, że się we mnie zakochał albo proponuję, by pomasował mi plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KermitZaba napisał:

A dlaczego mam uważać? Z tego co widziałem, co tutaj pisał, to wychodzi że jest on w pełni heteroseksualny. A nawet, gdyby był homoseksualny, albo biseksualny, to co z tego?

A chcesz wiedzieć? 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, KermitZaba napisał:

Na ogół nie pytam o takie rzeczy... Ale możesz zrobić coming aut na priv czy coś... Nie będę się tam rozwodzić nad tą informacją, tylko przyjmę ją niewzruszony do wiadomości.

Toteż nie spytałeś. Ja zapytałem, czy chcesz wiedzieć. To zerknij na priv. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2021 o 10:53, marie3 napisał:

Gdzie Wy poznajecie drugie połówki, bo w internecie sami ...e 

Ja poznalam swojego w pracy. A przedtem tez sie sparzylam wiele razy, albo jak ktos byl niby spoko to nie bylo chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×