Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Każdy kolejny facet to rozczarowanie

Polecane posty

16 minut temu, agent of Asgard napisał:

Tak. Wiesz jak to się zazwyczaj kończy? Niedostępnością i uciekaniem ze związków. W dodatku nie każdy 15-latek widzi, że rodzice są toksyczni. Część obwinia siebie. Przypisujesz dzieciom naprawdę wysoki poziom samoświadomości. 

Dorastanie to proces"otwierania  oczu" i uczenia sie , zdobywania doswidczenia w coraz to nowych dziedzinach i konfrontowanie wiedzy i schematow .Nie mow mi ze 18latek to glupi tuman ! On doskonale juz wie co to jest dobro a co zlo.Dojrzal od 15 lat! 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Jest wielu ludzi, którzy uważają się za normalnych, a mają ogromne problemy emocjonalne.

bardzo mozliwe na szczescie przewaznie o tym nie wiedza i nie musza nic przepracowywac moga zyc szczesliwie 😄

Edytowano przez 2libed

3 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Bo teraz taka nowomoda nastała i każdy ma dostęp do wiedzy psychologicznej. Też nie lubię takiego pieprzenia o samodoskonaleniu i ciągłej pogoni za lepszą wersją siebie blabla, ale to na inny temat.

no, jak slysze ze ktos czyta glownie poradniki o samodoskonaleniu to tez wrzucam go do szuflady z tymi ze zryta psycha i trzymam sie z dala 😄

3 minuty temu, marawstala napisał:

Sam wspomniałeś o tabletkach więc jakoś samo przeszło na ten temat : )

a temat nie jest o psychologi tylko albo aż o rozczarowaniach uczuciowych : )

no masz racje 😄

1 minutę temu, 2libed napisał:

bardzo mozliwe na szczescie przewaznie o tym nie wiedza i nie musza nic przepracowywac moga zyc szczesliwie 😄

Niestety nie mogą żyć szczęśliwie.

2 minuty temu, marinero napisał:

Dorastanie to proces"otwierania  oczu" i uczenia sie , zdobywania doswidczenia w coraz to nowych dziedzinach i konfrontowanie wiedzy i schematow .Nie mow mi ze 18latek to glupi tuman ! On doskonale juz wie co to jest dobro a co zlo.Dojrzal od 15 lat! 

Nie każdy jest taki oświecony, a manipulanci potrafią nieźle w głowie namieszać. Raz jadłby ci z ręki, żeby zaraz cię w tą rękę ugryźć.

no, jak slysze ze ktos czyta glownie poradniki o samodoskonaleniu to tez wrzucam go do szuflady z tymi ze zryta psycha i trzymam sie z dala 😄

Od wielu osób chyba trzymasz się z dala bo poradniki psychologiczne cieszą się ogromnym wzięciem : )

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Jak ktoś by ci przez 20 lat wmawiał ze jestes nic.niewartym goownem i stosował szantaże emocjonalne to w pół roku bys na prostą nie wyszedł. 

ja bym wyszedl bo bym nie uwierzyl. czlowiek malej wiary jestem wmawiali mi wiare w boga przez lata w domu w szkole, wszedzie ten bog atakowal biedne dzieci 😄i nie uwierzylem wiec mam prawo przypuszczac ze i w to bym nie uwierzyl ale masz racje wiekszosc ludzi lyka te kity ktore im wmawiaja kwestia charakteru.

Edytowano przez 2libed

co gorsze ten bog dalej atakuje dzieci i jakos nie ma narodowego programu przepracowywania glupot albo zakazu wmawiania dzieciom rzeczy ktore powinny byc serwowane dla doroslych.

teraz podobno jakis gender dzieci atakuje i jakos wiekszosc daje sobei rade maja swoj rozum.

3 minuty temu, marawstala napisał:

Od wielu osób chyba trzymasz się z dala bo poradniki psychologiczne cieszą się ogromnym wzięciem : )

czy ja wiem czy duzo, moze sie ukrywaja 😄

4 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Ja już wyraziłam zdanie na twój temat

wiem pamietam twoje zdanie twoja sprawa. kazdy ma prawo do wlasnego.

czy ja wiem czy duzo, moze sie ukrywaja 😄

'mowie Ci' książki, filmy, szkolenia... coraz więcej tego... Baczniej się przygladaj z kim obcujesz : )

10 minut temu, 2libed napisał:

ja bym wyszedl bo bym nie uwierzyl. czlowiek malej wiary jestem wmawiali mi wiare w boga przez lata w domu w szkole, wszedzie ten bog atakowal biedne dzieci 😄i nie uwierzylem wiec mam prawo przypuszczac ze i w to bym nie uwierzyl ale masz racje wiekszosc ludzi lyka te kity ktore im wmawiaja kwestia charakteru.

Ty jesteś jak opoka, ale nie wiem, kto na Tobie zbuduje swoje królestwo. 

Ale piërdolenie po całości. Całe te psycho dolegliwości to jakaś moda i znak czasów. Co drugie dziecko ma ADHD i dys - coś tam. Ja na pewno to miałem, robiłem po 3 błędy w wyrazie i "kręciłem się jak z piórem w dùpie" na obie te dolegliwości które teraz wymagają leczenia i specjalnego traktowania pomógł porządny wpiërdol od ojca.

• Thanks 1

1 minutę temu, Bolek napisał:

Ale piërdolenie po całości. Całe te psycho dolegliwości to jakaś moda i znak czasów. Co drugie dziecko ma ADHD i dys - coś tam. Ja na pewno to miałem, robiłem po 3 błędy w wyrazie i "kręciłem się jak z piórem w dùpie" na obie te dolegliwości które teraz wymagają leczenia i specjalnego traktowania pomógł porządny wpiërdol od ojca.

Rozmawiałem ze swoim ojcem i po prostu my teraz więcej wymagamy od życia, niż kiedyś. 

Napisano (edytowany)
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Rozmawiałem ze swoim ojcem i po prostu my teraz więcej wymagamy od życia, niż kiedyś. 

Jak każde następne pokolenie 

Bo ludzie się zorientowali że mają tylko jedno życie i że szczęście jest tu i teraz a nie jakieś bajki o raju po śmierci ..... I nie odkładają niczego na później , na starość ...

Edytowano przez KorpoSzynszyla

6 minut temu, Bolek napisał:

Obecnie coraz więcej dzieci choruje np na autyzm który ma różne oblicza i pasem dziecka nie naprawisz : )

10 minut temu, marawstala napisał:

Obecnie coraz więcej dzieci choruje np na autyzm który ma różne oblicza i pasem dziecka nie naprawisz : )

Tylko połowa tych chorych to lenie i obiboki a mamusia załatwia dysleksję by tłumok nie musiał się uczyć, znam osobiście takie przypadki, jeszcze się chwalą jakie to zaświadczenie synowi nie załatwiła

8 minut temu, Bolek napisał:

Tylko połowa tych chorych to lenie i obiboki a mamusia załatwia dysleksję by tłumok nie musiał się uczyć, znam osobiście takie przypadki, jeszcze się chwalą jakie to zaświadczenie synowi nie załatwiła

Piszesz o psycho dolegliwościach dlatego dodałam kolejną o której wiadomo coraz więcej na tyle dużo by diagnozę można było postawić... nie wiem czy tak łatwo można załatwić odpowiedni papier nie mając ku temu podstaw, sama nie mam i bywa, że robię błędy albo zastanawiam się nad pisownia prostych słów takich jak np Przemek/Pszemek albo odbiór (nie wiedząc jakie U) może i pas by pomógł ale trochę to bolesna metoda na przyswojenie wiedzy : )

25 minut temu, Bolek napisał:

Jest łatwo zrobić taki papier , wystraczy trochę kasy i dobre wskazówki od specjalisty ..

A potem takie dzieci trafiają do jednej grupy z naprawdę chorymi i łatka gotowa 

Na symulantów pas poskutkuje , na dysfunkcyjnych już nie..

A jakim sposobem odróżnisz jednych od drugich ? 

6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jest łatwo zrobić taki papier , wystraczy trochę kasy i dobre wskazówki od specjalisty ..

A potem takie dzieci trafiają do jednej grupy z naprawdę chorymi i łatka gotowa 

Na symulantów pas poskutkuje , na dysfunkcyjnych już nie..

A jakim sposobem odróżnisz jednych od drugich ? 

Ja tam np. nigdy nie mogłem zdążyć napisać jakichś egzaminów, a że rodzice mieli to gdzieś to żadnych badań i papierków na to nie mam 😐

7 minut temu, Niby normalny napisał:

Ja tam np. nigdy nie mogłem zdążyć napisać jakichś egzaminów, a że rodzice mieli to gdzieś to żadnych badań i papierków na to nie mam 😐

Bo tak naprawdę te papiery mało co dają ... Widocznie uczysz się wolniej niż inni i tak część ludzi po prostu ma .szkoła to jest taka foremka do której mało kto pasuje a wszyscy się męczą bo standardy są takie same dla wszystkich, niezależnie od wielu ważnych rzeczy ... Zresztą gdzie w przyrodzie występuje naturalnie spęd jednakowego rocznika ? Gdziekolwiek idzieszdlaej spotykasz ludzi w różnym wieku ialbo oni się uczą od ciebie albo ty od nich i sukces polega raczej na różnorodności ....

Ale rozumiem że chodziło ci tu o zaniedbanie rodzicieli , tak bywa, przykro mi 😕

Napisano (edytowany)
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo tak naprawdę te papiery mało co dają ... Widocznie uczysz się wolniej niż inni i tak część ludzi po prostu ma .szkoła to jest taka foremka do której mało kto pasuje a wszyscy się męczą bo standardy są takie same dla wszystkich, niezależnie od wielu ważnych rzeczy ... Zresztą gdzie w przyrodzie występuje naturalnie spęd jednakowego rocznika ? Gdziekolwiek idzieszdlaej spotykasz ludzi w różnym wieku ialbo oni się uczą od ciebie albo ty od nich i sukces polega raczej na różnorodności ....

Ale rozumiem że chodziło ci tu o zaniedbanie rodzicieli , tak bywa, przykro mi 😕

To raz że wolniej dwa że mam pamięć złotej rybki trzy że zawsze miałem problemy z czytaniem ze zrozumieniem. 

Mogłem przeczytać książki po dwa razy a nie zapamiętać z nich nic.

Dobrze że czasy szkolne są już za mną, chociaż jak chce na prawko iść to też będzie mnie czekać mordęga 😣

Edytowano przez Niby normalny

4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Niektóre pomagają zależy od problemu, dawniej raczej nie była praktykowana pomoc nauczyciela wspomagającego, a obecnie nie jest już żadną nowością... są też indywidualne programy nauczania dostosowane do ucznia, ale nie w przypadku problemów z pisownia : ) 

9 minut temu, Niby normalny napisał:

To raz że wolniej dwa że mam pamięć złotej rybki trzy że zawsze miałem problemy z czytaniem ze zrozumieniem. 

Mogłem przeczytać książki po dwa razy a nie zapamiętać z nich nic.

Dobrze że czasy szkolne są już za mną, chociaż jak chce na prawko iść to też będzie mnie czekać mordęga 😣

Wiedza o problemie to już jakby 50 % sukcesu 

Teraz wiesz że czeka cię dłuższa droga , że bedziesz musiał w to włożyć więcej pieniędzy i wysiłku niż inni i tyle 🙂 no i w razie niepowodzenia będziesz wiedział z czego to wynika i będziesz mógł na siebie spojrzeć łaskawszym okiem 🙂

Napisano (edytowany)
7 minut temu, marawstala napisał:

Niektóre pomagają zależy od problemu, dawniej raczej nie była praktykowana pomoc nauczyciela wspomagającego, a obecnie nie jest już żadną nowością... są też indywidualne programy nauczania dostosowane do ucznia, ale nie w przypadku problemów z pisownia : ) 

Większość bardzo inteligentnych ludzi jakich znam ma mniejsze lub większe dysfunkcje w pewnych kwestiach ...

Co nie czyni ich wcale gorszymi od innych tylko po prostu innymi ...

Edytowano przez KorpoSzynszyla

2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Wiedza o problemie to już jakby 50 % sukcesu 

Teraz wiesz że czeka cię dłuższa droga , że bedziesz musiał w to włożyć więcej pieniędzy i wysiłku niż inni i tyle 🙂 no i w razie niepowodzenia będziesz wiedział z czego to wynika i będziesz mógł na siebie spojrzeć łaskawszym okiem 🙂

raczej nie, bo mówi mi to o moim przeznaczeniu.

Z resztą denerwuje mnie to że zawsze, na cokolwiek musze poświęcić więcej czasu czy pieniędzy niż inni, gdzie i tak nigdy nie jestem perfekcjonistą w danej dziedzinie  nie ważne ile tego czasu nie poświęce,a co najwyżej jestem w tym średni.

2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Większość bardzo inteligentnych ludzi jakich znam ma mniejsze lub większe dysfunkcje w pewnych kwestiach ...

Co nie czyni ich wcale gorszymi od innych tylko po prostu innymi ...

Wiadomo, ale jest o tyle dobrze, że czasem takiemu dziecku można jednak pomóc podchodząc do niego indywidualnie na tyle na ile jest to możliwe... niekoniecznie na siłę przepychając z klasy do klasy (tak też bywa) byleby tylko skończyło szkole...

U mnie to zawsze były groźby,przekleństwa,kary czasem lanie. 

Wszystko co służyło do zabawy było mi zabierane. 

dziw że łóżko zostawili 🤔

Kara na 2 miesiące a wywiadówka była co miesiąc 😛

6 minut temu, marawstala napisał:

Wiadomo, ale jest o tyle dobrze, że czasem takiemu dziecku można jednak pomóc podchodząc do niego indywidualnie na tyle na ile jest to możliwe... niekoniecznie na siłę przepychając z klasy do klasy (tak też bywa) byleby tylko skończyło szkole...

Gorzej jak dziecko prosi o pomoc a jej nie otrzymuje 

Jednak od dorosłych wymaga się jednak większej uwaznowci i zaangażowania ale nie wszystkie dzieci mają ten luksus kochającej troskliwej rodziny czy rodzica ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się