Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
YamNior

Dam 150 zł w Krakowie :)

Polecane posty

Dam 150 zł dzisiaj ładnej dziewczynie/Pani za miłą chwilę u mnie :)

• Haha 1

Ty jakiś głupi jesteś czy co, masz rokse, masz odloty - żadna panna ci na chatę nie przyjdzie

19 minut temu, Bolek napisał:

Ty jakiś głupi jesteś czy co, masz rokse, masz odloty - żadna panna ci na chatę nie przyjdzie

Roksa to zbiorowisko oszustek, falszujacych swoje zdjęcia/wiek/wygląd. A odloty? Nie da się dodzwonić praktycznie i mały wybór 

Przed chwilą, YamNior napisał:

Roksa to zbiorowisko oszustek, falszujacych swoje zdjęcia/wiek/wygląd. A odloty? Nie da się dodzwonić praktycznie i mały wybór 

Znałem różne cichodajki i ani jedna z nich nigdy nie pójdzie na chatę do kogoś, hotel lub nawet auto i ma swoją bezpieczna miejscówkę .

1 minutę temu, Bolek napisał:

Znałem różne cichodajki i ani jedna z nich nigdy nie pójdzie na chatę do kogoś, hotel lub nawet auto i ma swoją bezpieczna miejscówkę .

To co w takim razie proponowałbyś gdybym chciał do jakiejś ja przyjechać?

1 minutę temu, YamNior napisał:

To co w takim razie proponowałbyś gdybym chciał do jakiejś ja przyjechać?

Długi proces szukania chętnych mężatek i innych które chcą niezobowiązującego sexu. Jak umiesz im zrobić dobrze to po miesiącu masz 3 -4 panienki że musisz grafik robić by się w drzwiach nie mijały. Za kasę to zazwyczaj wiek jest obniżany a foty stare lub po retuszu

• Confused 1

2 minuty temu, Bolek napisał:

Długi proces szukania chętnych mężatek i innych które chcą niezobowiązującego sexu. Jak umiesz im zrobić dobrze to po miesiącu masz 3 -4 panienki że musisz grafik robić by się w drzwiach nie mijały. Za kasę to zazwyczaj wiek jest obniżany a foty stare lub po retuszu

A gdzie byś radził szukać?

Na necie, tyle że paradoks polega na tym że jak zapytasz o sex to uciekną choć chcą kochanka.:) One szukają przyjaciela, musisz wykonać 100 rozmów i jedna z nich nie tylko chce się wygadać ale też bzykać. Trudny żmudny proces ale opłacalny w przyszłości

4 minuty temu, Bolek napisał:

Na necie, tyle że paradoks polega na tym że jak zapytasz o sex to uciekną choć chcą kochanka.:) One szukają przyjaciela, musisz wykonać 100 rozmów i jedna z nich nie tylko chce się wygadać ale też bzykać. Trudny żmudny proces ale opłacalny w przyszłości

Ok w takim razie dzieki za radę 😉

Dnia 11.06.2021 o 20:18, Bolek napisał:

Ty Bolek powinieneś chyba agencję.........tfu....biuro matrymonialne założyć 😉 😄 

Dnia 11.06.2021 o 19:35, YamNior napisał:

Dam 150 zł dzisiaj ładnej dziewczynie/Pani za miłą chwilę u mnie 🙂

znajdziesz taką w Krakowie na roksie....

19 godzin temu, ddt60 napisał:

znajdziesz taką w Krakowie na roksie....

Jak już koledze wyżej wspomniałem, na roksie są oszustki i naciągacze więc podziękuje sobie 

Eeee, ja dzisiaj widziałem jak jakiś chłop na grupie na fejsbuku w Krakowie, napisał, że szuka laski na rower i się zaraz zgłosiła niezła dziunia...

44 minuty temu, VagViking napisał:

Eeee, ja dzisiaj widziałem jak jakiś chłop na grupie na fejsbuku w Krakowie, napisał, że szuka laski na rower i się zaraz zgłosiła niezła dziunia...

Widocznie miał duży.......rower 😄   

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować