Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Donero

podoba mi się ktoś ale mam blokade

Polecane posty

Napisano (edytowany)

uśmiecha sie, jest mila, pierwsza zagaduje, patrzy na mnie czasem, a nawet mnie dotknela

jestem ślepy, głupi czy uposledzony bo nie wiem jak to pociągnąć 

Edytowano przez Donero

I łączy was szkoła, praca itp.? Wydaje mi się, że naturalnym krokiem będzie rozmowa tylko w dwójkę, a potem jeśli będziesz widzieć, że reaguje na ciebie z entuzjazm, w sensie że jak tylko cię zobaczy, to zobaczysz ze ona mimowolnie się uśmiecha, albo rozszerzają jej się oczy, to możesz ją gdzieś zaprosić pod pretekstem szukania kompana do czegoś.

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

I łączy was szkoła, praca itp.? Wydaje mi się, że naturalnym krokiem będzie rozmowa tylko w dwójkę, a potem jeśli będziesz widzieć, że reaguje na ciebie z entuzjazm, w sensie że jak tylko cię zobaczy, to zobaczysz ze ona mimowolnie się uśmiecha, albo rozszerzają jej się oczy, to możesz ją gdzieś zaprosić pod pretekstem szukania kompana do czegoś.

rozmowa we dwójkę chyba tylko po zaproszenou, bo nie bardzo mam jak żeby to nie wygladalo jak podryw

5 minut temu, Donero napisał:

rozmowa we dwójkę chyba tylko po zaproszenou, bo nie bardzo mam jak żeby to nie wygladalo jak podryw

Ona nigdy nie jest sama? Do toalety w pracy też chodzi z koleżankami przypudrować nosek? I żeby nie było, nie proponuje tobie byś czatował na nią teraz przed WC, ale byś się zastanowił czy rzeczywiście nie ma takich sytuacji, byście dłużej zostali sami, może macie przerwę na jedzenie, jakiś wypad na papierosa.

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Ona nigdy nie jest sama? Do toalety w pracy też chodzi z koleżankami przypudrować nosek? I żeby nie było, nie proponuje tobie byś czatował na nią teraz przed WC, ale byś się zastanowił czy rzeczywiście nie ma takich sytuacji, byście dłużej zostali sami, może macie przerwę na jedzenie, jakiś wypad na papierosa.

srednio, myślę ale nie moge wymyslic by to nie wygladalo na podryw zwłaszcza ze na tym etapie raczej juz oboje wiemy ze cos tam kiełkuje 

Edytowano przez Donero

Przed chwilą, Donero napisał:

ja nie palę wiec odpada 

Ja mogę podrzucać tylko pomysł i do tego mało trafne, bo nie znam okoliczności i warunków miejsca, gdzie macie z sobą kontakt, ale to od ciebie zależy wybór tego miejsca i jeśli rzeczywiście chcesz ją lepiej poznać, to wskazany byłby, chociaż minimalny i własną inwencją wysiłek. Samodzielność jest bardzo ważna, możliwe ze tych blokad, będziesz miał jeszcze kilka, z każdą wrócisz na kafeterię?

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Ja mogę podrzucać tylko pomysł i do tego mało trafne, bo nie znam okoliczności i warunków miejsca, gdzie macie z sobą kontakt, ale to od ciebie zależy wybór tego miejsca i jeśli rzeczywiście chcesz ją lepiej poznać, to wskazany byłby, chociaż minimalny i własną inwencją wysiłek. Samodzielność jest bardzo ważna, możliwe ze tych blokad, będziesz miał jeszcze kilka, z każdą wrócisz na kafeterię?

nie wiem czy dobrze wyczuwam jej intencje, wtedy by bylo prościej 

1 minutę temu, Donero napisał:

nie wiem czy dobrze wyczuwam jej intencje, wtedy by bylo prościej

Nie musisz być bezpośredni, mówić ze coś jest na rzeczy, duża część kobiet jednak woli te niedopowiedzenia, a bycie bardzo stanowczym może je odstraszyć. Po prostu działaj trochę śmielej i obserwuj jej reakcję, czasami przyciśnij, czasami odpuść, wskazane jest tutaj mieć wyczucie.

1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

A te wszystkie sygnały dawała ci przy innych? 

czasem tak, czasem na osobności, co sie zdarza rzadko a to ma znaczenie? i czy to na pewno sygnaly? 

czasem tak, czasem na osobności, co sie zdarza rzadko a to ma znaczenie? i czy to na pewno sygnaly? 

Istnieje taka możliwość, że są to sygnały. Była jakaś reakcja otoczenia na to? 

2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Istnieje taka możliwość, że są to sygnały. Była jakaś reakcja otoczenia na to? 

nie zauważyłem 

Z moich obserwacji wynika, że jak facet podoba się kobiecie, to one się zapominają i nie zawsze przejmują otoczeniem. Jednej dziewczynie się tak podobałem, że ona raz mimowolnie powiedziała "że wyglądam jak bóg", po czym po chwili się zreflektowała i było jej wtedy głupio, z ta twoją też tak może być, że zapomina gdzie jest momentami i się uśmiecha bez świadomej kontroli.

jakie ja mogę wysłać sygnały by się zorientowała? 

2 minuty temu, Donero napisał:

nie zauważyłem 

Powinieneś to poobserwować, to może sporo o zamiarach powiedzieć. 

3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Powinieneś to poobserwować, to może sporo o zamiarach powiedzieć. 

ludzie byli zajęci soba, zajeciami, nie bardzo rozumiem

1 minutę temu, Donero napisał:

ludzie byli zajęci soba, zajeciami, nie bardzo rozumiem

Skoro tak, to ja bym to odczytał, jako zielone światło. 

24 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Skoro tak, to ja bym to odczytał, jako zielone światło. 

dzieki za wskazówkę 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować