Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Truskaweczkax

Tabletka ellaone po stosunku i brak miesiaczki

Polecane posty

Witam jakis czas temu wzielam po stosunku tabletke ellaone. Jestem  już 4 dzien po terminie miesiączki a do tej pory nie mam @

Przez 3 dni wykonywałam testy ciążowe pierwszego dnia wyszedl negatywny drugiego tak samo ( tylko testy wykonywałM wieczorem) dla pewności zrobilam dzisiaj rano jak wstałam i znowu negatywny 

Wiec 3 testy negatywne 

Co robić w takiej sytuacji czekać na okres czy zgłosić się do ginekologa? Czy moze to za wczas na wykrycie ciazy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli testy wyszły negatywne, ale nadal obawiasz się ciąży to wykonaj badanie z krwi BETA HCG. To najbardziej najbardziej wiarygodne badanie. 

4 dni spóźnienia to jeszcze nic, po tabletkach ellaone cykl może ale nie musi być rozchwiany.

Jeśli beta wyjdzie ujemna a okres nie pojawi się do 14 dni to jak najbardziej śmiało idz do lekarza i sprawdźcie co dzieje się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ellaone może wprowadzić lekkie zaburzenie, nie stresuj się; na przyszłośc najlepiej pamiętaj o mechanicznej ochronie, np. diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wpływ pigułki dzień po, ma bardzo duże stężenie hormonu, jednak nie polecam nadużywać tej formy antykoncepcji, bardzo negatywnie wpływa na cykl. Ja używam monitor płodności test owulacyjny ze śliny Afrodyta Smart, wielokrotnego użytku. W dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, polecam ten sposób antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to normalne po tych tabletkach, teraz obserwuj cyjl i najlepiej zabezpieczaj się barierowo, np. błoną dopochwową Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×