Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Swoją wypowiedź kieruje głównie do kobiet które zaszły w niechcianą ciążę i zdecydowały się urodzić. Jestem w 7tc. Ciąża nieplanowana, pomimo że pare miesięcy wcześniej myślałam o ciąży jednak z miesiąca na miesiąc odkładałam decyzję na później. W maju doszłam do wniosku że jednak nie nadaję się na matke. W połowie ubiegłego miesiąca z racji opóźniającego się okresu zrobiłam test i okazało się że los zdecydował za mnie. Mam warunki na wychowanie dziecka, kochanego partnera i ponad 30 lat a pomimo to po zrobieniu testu ciążowego załamałam się. Nie mogę odnaleźć się w nowej sytuacji, czuję że bezpowrotnie straciłam swoje życie. Nic mnie nie cieszy i przyszłość widzę w czarnych barwach. Nie sądzę że to wpływ hormonów ponieważ moje samopoczucie runęło w dół po pozytywnym teście i tak jest do dzisiaj. Rozważałam aborcję, czytałam relacje z zabiegów i innych kobiet ale czuję że nie mogę się na to zdecydować, nie w mojej sytuacji w której mam wszystko co potrzebne do wychowania dziecka. Wszystko, oprócz miłości i chęci 😞 Myślę że nie mogłabym sobie tego poźniej wybaczyć... To absurdalne ale czuje się jak nastolatka w ciąży która zaprzepaściła swoją przyszłość. Czy są tu kobiety które miały podobne odczucia na początku ciąży? Udało się wam pokochać dziecko, jesteście szczęśliwe? Czy żałujecie że nie usunęłyście?...

Edytowano przez lilibeth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam takie myśli w ciąży, że ja się do tego przecież nie nadaje i poczucie, że zmarnowałam resztę życia. Nie żałuję, że nie usunęłam, ale to już  każdego indywidualna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×