Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaciekawiony

Czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą?

Polecane posty

Spotykam się od jakiegoś czasu z dziewczyną, mamy po 24 lata. zauważyłem że jak tylko gdzieś usiądziemy to ona zawsze od razu kładzie nieco wyzej nogi. Jak jestesmy w kinie to na fotelu przed soba, jak w kawiarni to opiera na wolnym krześle, w moim samochodzie na drzwiach pasazera albo na schowku po stronie pasazera. Ostanio jak siedzielismy w beach barze to oparła klapki o moje kolana. Z jednej strony mi to nie przeszkadza, chociaż nieraz muszę czyścic samochód po naszej jezdzie, z drugiej jednak strony zastanawiami sie czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą co chwilę się relaksować? Piwerwszy raz spotykam się z dziewczyną która tak robi, wiec troche jestem zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie ojciec z matka za mlodu pozwalali kłaśc syry gdzie popadnie i tak juz jej zostalo. ja bym ganiał za to totalnie

Edytowano przez bebe111
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Zaciekawiony napisał:

Spotykam się od jakiegoś czasu z dziewczyną, mamy po 24 lata. zauważyłem że jak tylko gdzieś usiądziemy to ona zawsze od razu kładzie nieco wyzej nogi. Jak jestesmy w kinie to na fotelu przed soba, jak w kawiarni to opiera na wolnym krześle, w moim samochodzie na drzwiach pasazera albo na schowku po stronie pasazera. Ostanio jak siedzielismy w beach barze to oparła klapki o moje kolana. Z jednej strony mi to nie przeszkadza, chociaż nieraz muszę czyścic samochód po naszej jezdzie, z drugiej jednak strony zastanawiami sie czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą co chwilę się relaksować? Piwerwszy raz spotykam się z dziewczyną która tak robi, wiec troche jestem zdziwiony

Podobno bardzo łatwo się zabić, jeśli ktoś jeździ w samochodzie z nogami na szybie itd. Jak wpadniesz w poślizg itd. praktycznie nie ma szans, by Twoja dziewczyna przeżyła.

Edytowano przez agent of Asgard
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W luźnych okolicznościach również wywalam nogi gdzie popadnie. W samochodzie na desce to latem norma🙃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Czytałem kiedyś o takim wypadku, kolana wbiły jej się w klatkę piersiową czy brzuch.

Zawsze chciałam 🎧 z kolan😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Electra napisał:

W luźnych okolicznościach również wywalam nogi gdzie popadnie. W samochodzie na desce to latem norma🙃

I to właśnie z powodów złego krążenia czy po prostu takie przyzwyczajenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zaciekawiony napisał:

I to właśnie z powodów złego krążenia czy po prostu takie przyzwyczajenia?

Wygoda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

A ty co ..., nic? Syry wyebała tyle razy jak plebs z wiochy, a ty nawet nie zapytałeś dlaczego? 

Jak widać po dyskusji, dobrze że nie robiłem awantury, skoro dziewczyny wyżej piszą ze ich zdaniem to normalne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oparla klapki o Twoje kolana...ahah mozna sobie wywalic giry na pufe w domu, ale jak widze ze ktos opiera sie butami lub I zgrozo golymi kopytami na publiczne siedzenia to szlag mnie trafia, bo ktos pozniej na tym siada. Tos sobie znalazl kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vedma napisał:

Oparla klapki o Twoje kolana...ahah mozna sobie wywalic giry na pufe w domu, ale jak widze ze ktos opiera sie butami lub I zgrozo golymi kopytami na publiczne siedzenia to szlag mnie trafia, bo ktos pozniej na tym siada. Tos sobie znalazl kobiete.

Głosy przeciwne też w cenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś pieścić jej te stopy na twoich kolanach? Czy je zrzuciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stała napisał:

Próbowałeś pieścić jej te stopy na twoich kolanach? Czy je zrzuciłeś?

Aż taki małolat nie jestem żeby na środku miasta odgrywać sceny erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zaciekawiony napisał:

Aż taki małolat nie jestem żeby na środku miasta odgrywać sceny erotyczne

Nikt nie mówi żebyś je całował i wylizywał. Zwykły masaż po piętach czy grzbiecie stopy. Uspokój się i urośnij.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zaciekawiony napisał:

W złą stronę już zmierza ten temat, więc dobrej nocy wszystkim!

Komu w drogę temu trampki na nogę. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem fetyszystą stóp i gdzie damskie giry widzę to zawsze mnie to podnieca. Ty tego nie masz i wydaje Ci się to dziwne. Słyszełem, że są kobiety, które to podnieca ale nie miałem (niestety) z takimi do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wywala stopy, bo wyczuwa, że jesteś fetyszystą. Dziś kładzie Ci je dyskretnie na kolanach, a jutro brutalnie wepchnie do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kusza Myślivski napisał:

Pewnie wywala stopy, bo wyczuwa, że jesteś fetyszystą. Dziś kładzie Ci je dyskretnie na kolanach, a jutro brutalnie wepchnie do ust.

Piszesz o swoich doświadczeniach w następstwie sytuacji podobnej do tej opisanej przeze mnie na wstępie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Zaciekawiony napisał:

zdziwiony

Ma takie przyzwyczajenie. Lubi tak. Zastanawiam się czy straci w Twoich oczach, gdy okaże się że żadna inna tak nie robi? Każdy ma swoje nawyki i prdolce i przyznam Ci szczerze, że mało mnie zastanawia czy ktoś tak jeszcze ma... 

Udowodnię Ci to. Czy ktoś tak samo jak ja wyciąga białe skrętki z jajek? Cholernie mnie brzydzą 😝 Na wyjazdy wakacyjne jestem w stanie zatargac garnek, pół zastawy i swój kubek, bo nie lubię korzystać z ogólnodostępnych naczyń. Nie pije i nie jem z nikim na przysłowiową bułę. Nie lizalam dziecku smoczkow, nie całuje nigdy w usta. Naprawdę przeszkadzają Ci tylko nogi? 😅😝😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Gdy nasze przyzwyczajania mają wpływ na innych ludzi w przestrzeni publicznej, to jednak trzeba je zmienić i się dostosować, a nie syry kłaść gdzie popadnie.

Że tak palenie papierosów na ulicy, w ogródkach i na placu zabaw Was nie razi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ani nie dziwi ani nie obrzydza, sama tak czasem robię z wygody, ale staram się nie przy obcych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lady S napisał:

Mnie to ani nie dziwi ani nie obrzydza, sama tak czasem robię z wygody, ale staram się nie przy obcych ludziach.

Z wygody zakładasz nogi na męskie ramiona? Coś nietypowego zdaje się odkrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Electra napisał:

Ma takie przyzwyczajenie. Lubi tak. Zastanawiam się czy straci w Twoich oczach, gdy okaże się że żadna inna tak nie robi? Każdy ma swoje nawyki i prdolce i przyznam Ci szczerze, że mało mnie zastanawia czy ktoś tak jeszcze ma... 

Udowodnię Ci to. Czy ktoś tak samo jak ja wyciąga białe skrętki z jajek? Cholernie mnie brzydzą 😝 Na wyjazdy wakacyjne jestem w stanie zatargac garnek, pół zastawy i swój kubek, bo nie lubię korzystać z ogólnodostępnych naczyń. Nie pije i nie jem z nikim na przysłowiową bułę. Nie lizalam dziecku smoczkow, nie całuje nigdy w usta. Naprawdę przeszkadzają Ci tylko nogi? 😅😝😂

Przyjmuję Twoje argumenty - ja akurat jestem tolerancyjny, tylko pytałem z ciekawości. Aczkolwiek fanaberie z jajkami już mnie akurat przerażają 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2021 o 13:42, Stała napisał:

Z wygody zakładasz nogi na męskie ramiona? Coś nietypowego zdaje się odkrywam.

A zdarza mi się, Stała. Gibkie mam ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×