Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anastazja2606

Zaniżona samoocena

Polecane posty

Witajcie

Mój problem polega na tym iż nieustannie mam zaniżona samoocenę . Mimo ze ponac podobam się chłopakom to sama tego nie czuje. Ostatnio miałam sytuacje w której podeszli do mnie i do mojej koleżanki chłopaki i powiedzieli ze kolega wstydzi podejść ale mówi ze jedna z was jest ładna i okazało się spodobała mu się moja kolezanka . I pewnie miał na myśli ze po prostu wpadła mu w oko ale ja niestety odebrałam to tam jak ja bym była brzydka. I jestem z natury osoba która przejmuje się najmniejsza rzeczą i sama nie wiem co mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, anastazja2606 napisał:

Witajcie

Mój problem polega na tym iż nieustannie mam zaniżona samoocenę . Mimo ze ponac podobam się chłopakom to sama tego nie czuje. Ostatnio miałam sytuacje w której podeszli do mnie i do mojej koleżanki chłopaki i powiedzieli ze kolega wstydzi podejść ale mówi ze jedna z was jest ładna i okazało się spodobała mu się moja kolezanka . I pewnie miał na myśli ze po prostu wpadła mu w oko ale ja niestety odebrałam to tam jak ja bym była brzydka. I jestem z natury osoba która przejmuje się najmniejsza rzeczą i sama nie wiem co mam myśleć.

Kaska, ty znowu??? Przestan sie przejmowac glupotami i odrazu zycie stanie sie fajniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2021 o 20:30, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Często jedna jest brzydsza w tandemie, i co z tego? Myśl o tych brzydszych od ciebie, zamiast o ładniejszych i się pociesz.

Nie pomogło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Lolka1975 napisał:

Kaska, ty znowu??? Przestan sie przejmowac glupotami i odrazu zycie stanie sie fajniejsze. 

Chciałabym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2021 o 20:28, anastazja2606 napisał:

Witajcie

Mój problem polega na tym iż nieustannie mam zaniżona samoocenę . Mimo ze ponac podobam się chłopakom to sama tego nie czuje. Ostatnio miałam sytuacje w której podeszli do mnie i do mojej koleżanki chłopaki i powiedzieli ze kolega wstydzi podejść ale mówi ze jedna z was jest ładna i okazało się spodobała mu się moja kolezanka . I pewnie miał na myśli ze po prostu wpadła mu w oko ale ja niestety odebrałam to tam jak ja bym była brzydka. I jestem z natury osoba która przejmuje się najmniejsza rzeczą i sama nie wiem co mam myśleć.

Spoko. Ja byłem z laską 2,5 roku. Bliżej końca tych 2,5 lat ogarnęła mnie również niska samoocena, jakies dziwne myśli z którymi nie dawałem sobie radę, chodziłem smutny. Jak chciałem z nią o tym pogadać to powiedziała mi, że ja to sobie sam wymyśliłem bo mam dużo wolnego czasu i próbuje jakoś zabić nudę... I odeszła ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, anastazja2606 napisał:

Ale nie potrafię zrzera mnie fakt ze moje kol mogą się bardziej podobać 

Czyli jestes poprostu zazdrosna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po poście jesteś młoda osobą,   masz syndrom ogrodnika, zamiast wybierać wiedzieć co chcesz, stoisz w kolejce jak w sklepie, weźmie towar.

Problem sama nie wiesz co chcesz,  wtedy zmieni sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WkrfionyDzwoneczek napisał:

hehe

Szkoda, ze praviki nie potrafią się z tym pogodzić, tlyko hejtują wszystkich na prawo i lewo za to, ze sa paskudni 😄 

Otoczeniu swoim, znam paru takich, jedno jest charakterystyczne zestarzeją, takiej co jest normalna i zdrowa mogą pomarzyć tak tkwią w tym, zamiast wziąć poniżej ich wymagań,  nie wygórowane problem w tym.

Znajdą jakąś poniżej wymagań 🙂  zawsze taka normalna jest dla nich marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WkrfionyDzwoneczek napisał:

Ogór, ty sam to piszesz czy masz jakiegoś bota, który generuje tekst za ciebie? 

 

Mam szybkie palce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WkrfionyDzwoneczek napisał:

Nie chodzi o szybko a sens..raczej jego brak. Podobnie jak brak jakichkolwiek zasad gramatyki w języku polskim. 

Patrząc co piszecie nie jest wygórowane, także jakoś  zmywa.

Edytowano przez duży ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EIciaa napisał:

Nic nie zrozumiałam z tego.

Nie wymagam abyś zrozumiała, nie każdy zrozumie takie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę kobiet mądrych jest bardzo malutko, widział ktoś mądrą kobietę?

Edytowano przez duży ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EIciaa napisał:

это скорее будет дорого, чем дешево. 😄

Wania jest lepszy 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym żeby pp spowodowane było to tym ze nie jestem w jego typie a nie ze jestem mniej ładna . Nie wykluczam ze to nie zazdrość ale połączona z smutkiem. Nie życzę jej złe ani nic dalej mamy dobry kontakt. Nidhy nie czułam się gorsza od innych a ten problem pojawił się jakiś czas temu nie wiem czym spowodowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×