Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja12345

influ w rozmiarze 40/42

Polecane posty

Cześć kochani, szukam jakiś youtuberek i instagramerek w rozmiarze 40/42. Niby to rozmiar przeciętnej Polki, a ja wszędzie widzę albo plus size (Boogie, Ewa kosmetyczny koktajl, Banaszewska) albo szczuplejsze dziewczyny w rozmiarze S. Mogą być dziewczyny zarówno z PL jak i z zagranicy. Ja kojarzę tylko Radzkę i Karolinę stylizację w takim rozmiarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samson może nawet wyższy rozmiar ma i za cholerę się ubrać nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ja12345 napisał:

Cześć kochani, szukam jakiś youtuberek i instagramerek w rozmiarze 40/42. Niby to rozmiar przeciętnej Polki, a ja wszędzie widzę albo plus size (Boogie, Ewa kosmetyczny koktajl, Banaszewska) albo szczuplejsze dziewczyny w rozmiarze S. Mogą być dziewczyny zarówno z PL jak i z zagranicy. Ja kojarzę tylko Radzkę i Karolinę stylizację w takim rozmiarze. 

Moze cie zainteresuje - Szusz, nosi 42 zeby bylo jej wygodniej, choc podobno moze zalozyc i 36 🤷‍♀️ Jej styl jest .... hyyyym.... wysoce, nazwijmy to oryginalny 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shera Kerienski zdaje się większa nie jest, Charlotte Pouget utrzymuje, że nosi francuską 42, ale nie uwierzę, no chyba, że na górę tylko. Ale jest fajna i ładna. Wpisz mid size instagramers i już masz inspiracje, to samo na pintreście i na yt. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co do Radzkiej: przecież sama pisze, że nigdy nie była grubsza i zdaje sobie doskonale sprawę z różnicy w jej sylwetce 10 lat temu i teraz. Stylizacje to faktycznie wieczna emka no i L. z glamów też. Śmiech na sali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dark Evil napisał:

40/42??? Co żeś znowu wymyśliła. Przeciez wiadomo że wszystkie beauty guru noszą rozmiar 34/36! 
Radzka i Karolina to też wieczne eMeczki. 

wspolczesne M to 40 , za mojej wczesnej mlodosci to byla Lka, ale sie baby roztyły i zeby nie wpadaly w kompleksy, to rozmiarowke zmieniono wtedy tez powstaly te xs xxs i inne ixy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2021 o 16:46, Dark Evil napisał:

Powinnaś to napisać pod ktoryms haulem MsPupczelity, która usilnie wciska tyłek w S chociaż powinna w L 😂 100cm w biodrach, no na pewno jest to XS/S

ja jej nie oglądam, ale jak w takim razie zakłada i dopina te spodnie? to musi być ciekawy widok. 

Edytowano przez Paździochowa
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2021 o 16:15, Paździochowa napisał:

Shera Kerienski zdaje się większa nie jest, Charlotte Pouget utrzymuje, że nosi francuską 42, ale nie uwierzę, no chyba, że na górę tylko. Ale jest fajna i ładna. Wpisz mid size instagramers i już masz inspiracje, to samo na pintreście i na yt. 

Charlotte Pouget teraz schudla ale dol na pewno nie jest 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarlot będzie miała 40/42 ale się nie przyznaje i ciągle wciska się w za małe ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne rozmiary. Jak szukasz sensacji zajrzyj do Bugsona lub Anki Smalec vel Vegan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×