Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

czy taki gest od strony kobiety to zachęta?

Polecane posty

stoisz na przeciw niej patrzycie na siebie kilka sekund po czym ona się uśmiecha? 

Nic innego jak tylko forma zanęty do podniesienia sobie samooceny 😉 też się uśmiechaj a zobaczysz jaki będzie bieg wydarzeń 🙂

4 minuty temu, Solero napisał:

Nic innego jak tylko forma zanęty do podniesienia sobie samooceny 😉 też się uśmiechaj a zobaczysz jaki będzie bieg wydarzeń 🙂

myslę że nie masz racji, jak uśmiech do kogos może podnieść samoocene? 

4 minuty temu, downhiil napisał:

myslę że nie masz racji, jak uśmiech do kogos może podnieść samoocene? 

Nie chodzi o uśmiech a adorowanie kogoś 😄

Nie zawsze. Musisz podejść do niej jeszcze raz, żeby sprawdzić, jak następnym razem zareaguje. Jeżeli zawsze reaguje uśmiechem, to może to być zachęta, ale też nie musi. Dziewczyna może po prostu jest miła do wszystkich.

1 minutę temu, Solero napisał:

Nie chodzi o uśmiech a adorowanie kogoś 😄

dziwne masz teorie

1 minutę temu, Kusicielka napisał:

Nie zawsze. Musisz podejść do niej jeszcze raz, żeby sprawdzić, jak następnym razem zareaguje. Jeżeli zawsze reaguje uśmiechem, to może to być zachęta, ale też nie musi. Dziewczyna może po prostu jest miła do wszystkich.

był jeszcze dotyk z jej strony i czasem wodzenie wzrokiem

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Z twoim podejściem do każdej kobiety raczej Ci nie wróżę niczego. Kolejna, która żyje w świecie twoich fantazji. 

a jakie mam podejście? po prostu działam ostrożnie 

z nia rozmawiam częściej 

Edytowano przez downhiil

7 minut temu, downhiil napisał:

dziwne masz teorie

To nie teorie a przepowiednie ze szklanej kuli 😉

11 minut temu, Kusicielka napisał:

Mila ale też może być gościnna w pasie 😉

14 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Z twoim podejściem do każdej kobiety raczej Ci nie wróżę niczego. Kolejna, która żyje w świecie twoich fantazji. 

Dokładnie. 

Doszukiwanie się w każdym geście kobiety oznak zainteresowania natury romantycznej zakraja o paranoje. Zdradzę Ci autorze pewien sekret: kobiety potrafią być miłe dla mężczyzn bezinteresownie i serdeczny uśmiech nie jest zaproszeniem do łóżka. Oczywiście w drugą stronę to nie działa - faceci są uprzejmi tylko dla tych, które chcieliby przelecieć, więc nie dziwota, że nie potrafią tego rozróżnić i dowartościowują się takimi pierdołami. W sumie to mi ich żal 🙂

• Like 2

Przed chwilą, Mizo napisał:

Dokładnie. 

Doszukiwanie się w każdym geście kobiety oznak zainteresowania natury romantycznej zakraja o paranoje. Zdradzę Ci autorze pewien sekret: kobiety potrafią być miłe dla mężczyzn bezinteresownie i serdeczny uśmiech nie jest zaproszeniem do łóżka. Oczywiście w drugą stronę to nie działa - faceci są uprzejmi tylko dla tych, które chcieliby przelecieć, więc nie dziwota, że nie potrafią tego rozróżnić i dowartościowują się takimi pierdołami. W sumie to mi ich żal 🙂

jednak jej zachowanie do mnie a do innych jest trochę inne i nie chodzi zaraz o lozko ale kobiety tez chyba mają potrzebe stworzenia relacjji z kimś i podobaja im się faceci, czy nie mam racji? 

5 minut temu, downhiil napisał:

jednak jej zachowanie do mnie a do innych jest trochę inne i nie chodzi zaraz o lozko ale kobiety tez chyba mają potrzebe stworzenia relacjji z kimś i podobaja im się faceci, czy nie mam racji? 

Masz rację, ale Ty nadinterpertujesz sygnały. Drobnym gestom przypisujesz wielką rangę i uważasz, że to oznaka podobania się. A jestem przekonana, że te kobiety zachowują się w podobny sposób również wobec innych mężczyzn, ale Ty się od razu niepotrzebnie nakręcasz i widzisz to, co chcesz widzieć. Nie wspomnę już o tym, że wzdychasz w ten sposób już do którejś z kolei i fakt, że z żadną nic nie wyszło chyba jednak o czymś świadczy, nie sądzisz? Ja rozumiem, że można popełnić błąd albo coś źle odczytać, ale jak ktoś pernamentnie powiela te same schematy, jest zdziwiony niepowodzeniami i nie wyciąga żadnych wniosków, to jest to niesamowicie irytujące i kogoś takiego nie traktuje się poważnie 🙂

10 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

To raczej domena kobiet szukania rzeczy, których nie ma. 

Też tak kiedyś myślałam, ale okazuje się, że faceci pod tym względem są identyczni. Tylko, że u kobiet to jest po prostu pragnienie bycia kochaną a faceci w ten sposób głównie ratują swoje ego. No bo który uczciwie napisze, że coś tam nie wyszło, bo zwyczajnie się dziewczynie nie spodobał? Nie ma takich, większość zaraz zacznie wymyślać jakieś denne bajduły... 

• Like 1

3 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Ta. Że zajęta była na przykład. Zresztą, jak można brać na poważnie faceta, który raz ogłasza wszem i wobec, że jest wspaniała i inne pierdy, a na drugi dzień pisze, że ona jest idjotką, bo woli własnego faceta. Przecież to jakiś czub.

No o tym właśnie mówię. Dziewczyna zajęta, niezainteresowana nim pod względem erotycznym, ale on sobie uroił, że jest w nieszczęśliwym związku i nocami pewnie o nim fantazjuje, ale nie ma odwagi odejść od swojego faceta i tylko dlatego nie są razem. Skąd w ogóle coś takiego się bierze w głowie? Ja rozumiem mechanizmy obronne, ale bez przesady... Normalny człowiek nie tworzy takich chorych scenariuszy tylko po to, żeby nie przyznać się do porażki 😕 Wyzywanie kogoś tylko dlatego, że nie odwzajemnia uczucia to też domena beciaków i nieudaczników. Od takich toksyków najlepiej z daleka 🙂

23 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

To raczej domena kobiet szukania rzeczy, których nie ma. 

ale te rzeczy są i tak nie robi każda kobieta w stosunku do mnie stąd jest to znaczące 

1 minutę temu, Mizo napisał:

No o tym właśnie mówię. Dziewczyna zajęta, niezainteresowana nim pod względem erotycznym, ale on sobie uroił, że jest w nieszczęśliwym związku i nocami pewnie o nim fantazjuje, ale nie ma odwagi odejść od swojego faceta i tylko dlatego nie są razem. Skąd w ogóle coś takiego się bierze w głowie? Ja rozumiem mechanizmy obronne, ale bez przesady... Normalny człowiek nie tworzy takich chorych scenariuszy tylko po to, żeby nie przyznać się do porażki 😕 Wyzywanie kogoś tylko dlatego, że nie odwzajemnia uczucia to też domena beciaków i nieudaczników. Od takich toksyków najlepiej z daleka 🙂

ja teraz piszę o innej dziewczynie, WOLNEJ

2 minuty temu, downhiil napisał:

ja teraz piszę o innej dziewczynie, WOLNEJ

1 minutę temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Skoro jest wolna to tym bardziej skończ te banialuki i coś zrób zamiast pjerdolić smuty. Ciekawe czym teraz się usprawiedliwiasz. Tamta była zajęta chociaż, a tu co za pierd wymyślisz?

To samo chciałam napisać... Gość z taką kreatywnością i wyobraźnią na pewno coś wymyśli, nie bój żaby 🙂

pytałem normalnych ludzi a jak zwykle mają do powiedzenia najwięcej ci najdziwniejsi

Lojejku znowu się zaczyna. Wyolbrzymiasz szukając w zwykłym uśmiechu wyznania miłosnego albo czort tam wie co jeszcze się w twej bani roi. Czy Ty nie mozesz zwyczajnie podejść do dziewczyny i gdzieś ja zaprosić, pogadac?? Kuźwa to takie trudne???

Bo znowu na produkujesz historii pt. patrzę, nie patrzy,ale jednak zerka, za długo, za krótko, myśli o mnie, nie myśli, a wogole to na pewno chce być ze mną. Dzizas. Jak będziesz tak się slimaczyl to zaraz znajdzie się jakiś ogarnięty i ja poderwie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować