Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Miłośćjedna

Co zrobić kiedy boli dusza?

Polecane posty

1 minutę temu, Solero napisał:

A myślałem że to Twoje zainteresowanie 😉

Może wiesz co to spalony? 🙂

Wiem tylko, że problem spalonego rozstrzyga WAR. Tyle wiem, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Olimpia napisał:

Wiem tylko, że problem spalonego rozstrzyga WAR. Tyle wiem, o!

Błąd bo sędzia liniowy a tylko w niejasnych sytuacjach korzystają z war. To wiesz co to spalony czy nie? Na razie masz ocenę mierną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Błąd bo sędzia liniowy a tylko w niejasnych sytuacjach korzystają z war. To wiesz co to spalony czy nie? Na razie masz ocenę mierną 😉

PROBLEM! rozstrzyga WAR. On nie chce mi powiedzieć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Olimpia napisał:

PROBLEM! rozstrzyga WAR. On nie chce mi powiedzieć 😞

Może sam nie wie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Może sam nie wie 😜

Ogólnie. Zawodnik drużyny przeciwnej w chwili podania piłki, stoi za obrońcami. Może być?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Olimpia napisał:

Ogólnie. Zawodnik drużyny przeciwnej w chwili podania piłki, stoi za obrońcami. Może być?🙂

Za ostatnim obrońcą bo nie zawsze stoją w linii. Pewnie wyczytałaś w internecie, tylko dostateczny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Za ostatnim obrońcą bo nie zawsze stoją w linii. Pewnie wyczytałaś w internecie, tylko dostateczny 😉

Wydusiłam z męża, tak ogólnie 🙂  

Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olimpia napisał:

Wydusiłam z męża, tak ogólnie 🙂  

Pa!

Haha współczuję mu 🙂

Spokojnej nocy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Solero napisał:

Psychiatra to ściema, trzeba zacząć leczyć się samodzielnie, szukać rozwiązań a nie hurtowo łykać tabletki.

Podobno każdy jest chory, tylko nie zdiagnozowany, służbę zdrowia prawie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, duży ogórek napisał:

Podobno każdy jest chory, tylko nie zdiagnozowany, służbę zdrowia prawie nie istnieje.

No ci psychiatrzy na pewno nie są do końca zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

nie wiem ale irytuje mnie to jak dziesiątki razy,komuś chcesz pomóc a każda z nich jest egoistką która później już nie chce z tobą gadać.😕

wiesz no, takie pomaganie z obliczeniem na to że ktoś się odwdzięczy to też trochę strzał w stopę, bo zwyczajnie nie można oczekiwać że ktoś postąpi z tobą w ten sam sposób co ty z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Niby normalny napisał:

Jakiej atencji ? odrobinę wdzięczności, mi jak ktoś pomaga to nie mówie mu dostałem czego chce to narazie.

Jak ta wdzięczność ma wyglądać według Ciebie? Oczywiście nie ma w tym pytaniu żadnej złośliwości. Pytam, bo zaciekawił mnie Twój punkt widzenia. Moje zdanie jest następujące.

Na forum pomagamy, czyli doradzamy bezinteresownie. Dzisiaj Ty komuś, jutro on Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Olimpia napisał:

Jak ta wdzięczność ma wyglądać według Ciebie? Oczywiście nie ma w tym pytaniu żadnej złośliwości. Pytam, bo zaciekawił mnie Twój punkt widzenia. Moje zdanie jest następujące.

Na forum pomagamy, czyli doradzamy bezinteresownie. Dzisiaj Ty komuś, jutro on Tobie.

Ciekawy punkt widzenia. Też myślę, że akutrka powinna zwiększyć kontakt z ludźmi i np jakaś książka czy rysowanie, coś absorbuje uwagę, sprawia że myśli koncentrują sięw innym miejscu mi pomaga czytanie i rysowanie, wtedy zupełnie nie wracam do przeszłosći.

Tak z ciekawości Olimpia ile masz lat? Masz już dzieci?

Uwielbiam Twoje wypowiedzi, są bardzo fajne, musisz byćfajną kobieta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

Tak z ciekawości Olimpia ile masz lat? Masz już dzieci?

Uwielbiam Twoje wypowiedzi, są bardzo fajne, musisz byćfajną kobieta 😉

Miło mi🙂  Jestem kobietą dojrzałą. Mam córeczkę 😍

Niestety, nie jestem lubiana, domyślam się dlaczego, mój mąż jest tego samego zdania. Nie mam przyjaciółek. Kiedyś miałam, ale zawsze mnie zawiodły. Dlatego piszę sobie troszkę tutaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Więc czy warto jest być dobrym ? nie wiem wiem jedynie tyle że lepiej się skupić na tych najbliższych niż naprawiać świat.

Świata nie naprawisz, to pewne. Wiem o czym mówisz. Najczęściej bywa tak, że wdzięczność otrzymasz wtedy, gdy się jej nie spodziewasz ani nie oczekujesz. W przeciwnym wypadku, możesz być potraktowany jako osoba roszczeniowa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Olimpia napisał:

Miło mi🙂  Jestem kobietą dojrzałą. Mam córeczkę 😍

Niestety, nie jestem lubiana, domyślam się dlaczego, mój mąż jest tego samego zdania. Nie mam przyjaciółek. Kiedyś miałam, ale zawsze mnie zawiodły. Dlatego piszę sobie troszkę tutaj 🙂

Dojrzala tzn? 40 lat czy bardziej 50 ? 🙂

W sumie myślałam że jesteś w moim wieku albo z 10 lat starsza, tak powiedzmy 35 lat.

Cóż - ludzie ogólnie zawodzą, ja też jakoś nie mam przyjaciółek, raczej kilka koleżanek,, od czasu do czasu się spotykamy. Generalnie spędzanie za dużo czasu z ludźmi sprawia że nagle człowiek orientuje sięże nic nie zrobił i nie rozwinął się w innych dziedzinach życia, ale ogolnie staram się na bieżąco kogoś poznawać, mam jakieś znajomośći z wyjazdów do Ameryki itd... ale jakoś przyjaźniami tego bym nie nazwała pozatym jestem ostrożna z tym śłowem móże być niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

Dojrzala tzn? 40 lat czy bardziej 50 ? 🙂

W sumie myślałam że jesteś w moim wieku albo z 10 lat starsza, tak powiedzmy 35 lat.

Cóż - ludzie ogólnie zawodzą, ja też jakoś nie mam przyjaciółek, raczej kilka koleżanek,, od czasu do czasu się spotykamy. Generalnie spędzanie za dużo czasu z ludźmi sprawia że nagle człowiek orientuje sięże nic nie zrobił i nie rozwinął się w innych dziedzinach życia, ale ogolnie staram się na bieżąco kogoś poznawać, mam jakieś znajomośći z wyjazdów do Ameryki itd... ale jakoś przyjaźniami tego bym nie nazwała pozatym jestem ostrożna z tym śłowem móże być niebezpieczne

30 sto latka to tutaj kobieta bardzo dojrzała, 40 sto latka to stara raszpla a 50 cio latka to geriatria 😄

Mówię o sobie kobieta dojrzała i niech tak zostanie 🙂 Prawdę mówiąc, nie istotne jest dla mnie, kto na ile lat mnie tu ocenia. Nie szukam nikogo do bliższej relacji, nie jestem samotna. Moja obecność na forum jest czysto towarzyska. Choć czasem ciągnie mnie bardziej do jakiegoś użytkownika płci męskiej, to tylko dlatego, że gołym okiem widać jego kulturę osobistą. Jest miły, nie używa wulgaryzmów i zachowuje zdrowy dystans.

Podróżujesz po Ameryce? 🙂 Życzę ciekawych wrażeń 🙂

Jeśli chodzi o przyjaźń to uważam, że najlepiej sprawdza się taka na odległość. Zdzwaniamy się od czasu do czasu na pogaduchy. Jest się komu zwierzyć. Spotykamy się raz, dwa razy do roku, najlepiej na wczasach lub w święta. Koleżanka, która zagląda Ci w garnki i do szafy i często u Ciebie bywa, to się nie sprawdza. Prędzej czy później pęknie. 

Mam dziś wypełniony dzień. Będę tu dopiero wieczorem. 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Olimpia napisał:

30 sto latka to tutaj kobieta bardzo dojrzała, 40 sto latka to stara raszpla a 50 cio latka to geriatria 😄

Mówię o sobie kobieta dojrzała i niech tak zostanie 🙂 Prawdę mówiąc, nie istotne jest dla mnie, kto na ile lat mnie tu ocenia. Nie szukam nikogo do bliższej relacji, nie jestem samotna. Moja obecność na forum jest czysto towarzyska. Choć czasem ciągnie mnie bardziej do jakiegoś użytkownika płci męskiej, to tylko dlatego, że gołym okiem widać jego kulturę osobistą. Jest miły, nie używa wulgaryzmów i zachowuje zdrowy dystans.

Podróżujesz po Ameryce? 🙂 Życzę ciekawych wrażeń 🙂

Jeśli chodzi o przyjaźń to uważam, że najlepiej sprawdza się taka na odległość. Zdzwaniamy się od czasu do czasu na pogaduchy. Jest się komu zwierzyć. Spotykamy się raz, dwa razy do roku, najlepiej na wczasach lub w święta. Koleżanka, która zagląda Ci w garnki i do szafy i często u Ciebie bywa, to się nie sprawdza. Prędzej czy później pęknie. 

Mam dziś wypełniony dzień. Będę tu dopiero wieczorem. 🙂

 

Rozumiem, ale to chyba tylko dla specyficznych osobnikow ta kategoria wiekowa, wiem ze jest tu duzo patologii, ale zdarzaja sie nieglupie osoby. Bo jesli ja mam 26lat a Ty np 30, to kategoryzowanie Nas jako  - młoda / dojrzała to jest kupa śmiechu bo to praktycznie równolatki 🙂

Rozumiem, ja też tu nikogo nie szukam raczej wpadłam z problemem o którym pisałam, sporadycznie tu zagladam, jestem dosyć zajęta, ale Ciebie poslubiłam, jednak jeśli już masz kogoś na oku to powodzenia 🙂 Dziekuje za wypowidzi w moich tematach 😉 Bylam w USA w sumie prawie 2 lata.. jeszcze na studiach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×