Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wsz91

Zanik erekcji podczas stosunku

Polecane posty

Gdy się kocham ze swoim partnerem zanika jemu erekcja podczas stosunku. Wspomnę, że kiedyś taka sytuacja nie miała miejsca, więc prosi mnie o seks oralny. Już drugi raz z rzędu. Chcę zaznaczyć, że ma dużo stresu, który utrzymuje się od dłuższego czasu, więc nie wiem czy to jest to. Może już go nie pociągam. Niestety również wydaje mi się, że bierze metamfetaminę zachowuje się inaczej. Czuje się nieatrakcyjna z tego powodu kiedyś dochodził bardzo szybko a teraz podczas stosunku po 2-3 minutach opada..a jeszcze nie dawno nie było z tym problemu 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie z Twojego powodu. Stres i narkotyki częściej powodują zaburzenia erekcji i w ogóle chęci na seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kliop napisał:

Raczej to nie z Twojego powodu. Stres i narkotyki częściej powodują zaburzenia erekcji i w ogóle chęci na seks. 

Posiada mniejsze problemy niż np miesiąc temu. Wyznał mi, że nie czuł podniecenia ani nie podniecenia. Czuł tylko obojętność. Metamfetaminę wciąga już dłuższy okres jestem  przekonana, że nie mylę się. Ale dopiero teraz ma jakieś zaburzenia erekcji. Czasem myślę, że może znudzialam się jemu i nic do mnie nie czuje. 

Edytowano przez Wsz91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wsz91 napisał:

Posiada mniejsze problemy niż np miesiąc temu. Wyznał mi, że nie czuł podniecenia ani nie podniecenia. Czuł tylko obojętność. Metamfetaminę wciąga już dłuższy okres jestem  przekonana, że nie mylę się. Ale dopiero teraz ma jakieś zaburzenia erekcji. Czasem myślę, że może znudzialam się jemu i nic do mnie nie czuje. 

Po co w ogóle jesteś z kimś kto ćpa ? Nie masz poczucia, że marnujesz sobie życie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Chmurka91 napisał:

Po co w ogóle jesteś z kimś kto ćpa ? Nie masz poczucia, że marnujesz sobie życie ? 

Już nie chce z nim być więc dojdzie do rozstania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsz91 napisał:

Już nie chce z nim być więc dojdzie do rozstania 

Tego Ci życzę , bo szkoda Ciebie na kogoś takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wsz91 napisał:

Ale dopiero teraz ma jakieś zaburzenia erekcji. Czasem myślę, że może znudzialam się jemu i nic do mnie nie czuje. 

Bo wcześniej pewnie było okazjonalnie dla zabawy, a teraz to już uzależnienie. Wszelakie używki poczynając od papierosów i alko przez trawkę, a kończąc na twardych narkotykach zaburzają erekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wsz91 napisał:

metamfetaminę wciąga już dłuższy okres jestem  przekonana, że nie mylę się. Ale dopiero teraz ma jakieś zaburzenia erekcji.

następnie pojawią się zaburzenia osobowości, agresja i kolejne. Zawsze zaburzenia związane z uzależnieniem od środków psychoaktywnych pojawiają się tak jak pisze ONA83 po pewnym czasie. Poza tym związek z zaburzeniami erekcji i pochodnymi amfetaminy jest znany i potwierdzony
https://www.medicaldaily.com/amphetamines-and-sex-illicit-drug-use-may-cause-erectile-dysfunction-and-reduced-341750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×