Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

ogladacie? ja czasem tak jak mam ochote na trochę normalnosci

Dnia 17.06.2021 o 08:14, hejtereczkagowniareczka napisał:

Byłam ogromną fanką tej normalności, a później zaczął się maraton współprac. 

Wiem, że pandemia dała im po dupie i mąż nie mógł pracować, ale mnie osobiście lepiej by się ją oglądało, gdyby codziennie nie było nowej współpracy. 

Wydają się być fajną rodziną, niech im się wiedzie! Tylko ja już nie będę tego oglądać. 

A przepis na owoce z kruszonką to wciąż mój ulubiony 🙂

Bardzo lubie Basie i pomimo wspolprac ( w koncu to jej praca) lubie ja oglądac. serio jedna z normalniejszych dziewczyn w sieci, ktorej nie odbiła palma. teraz z zaciekawieniem oglądam remont ich nowego domu. 

Ja wiele lat oglądałam Basię, jest miła, ciepła, ma fajne przepisy i dobry gust, ale zgadzam się, że ilość współprac, a zwłaszcza współpraca z Panią Swego Prania, podczas wyjazdu do Norwegii maksymalnie mnie od niej odrzuciła. Dziewczyna pisze, ze wyjeżdża tylko z niezbędnymi rzeczami zże pakowała się w dwa dni, a potem, w tejże Norwegii pokazuje notesy, pisaki, karteczki PSC, KUBECZEK PSC, a także witaminy w wielkim kartonie (inna współpraca). To było tak niedorzeczne i mało wiarygodne ....

Wiecie, ze monstery w Przetsrzeni Pełnej Czasu w Krk Budza kupiła od Basi?

• Like 3

3 minuty temu, Daisy Bucket napisał:

Ja wiele lat oglądałam Basię, jest miła, ciepła, ma fajne przepisy i dobry gust, ale zgadzam się, że ilość współprac, a zwłaszcza współpraca z Panią Swego Prania, podczas wyjazdu do Norwegii maksymalnie mnie od niej odrzuciła. Dziewczyna pisze, ze wyjeżdża tylko z niezbędnymi rzeczami zże pakowała się w dwa dni, a potem, w tejże Norwegii pokazuje notesy, pisaki, karteczki PSC, KUBECZEK PSC, a także witaminy w wielkim kartonie (inna współpraca). To było tak niedorzeczne i mało wiarygodne ....

Wiecie, ze monstery w Przetsrzeni Pełnej Czasu w Krk Budza kupiła od Basi?

tak, wiem

wydaje mi sie ,ze teraz ma mniej wspolprac
Jak są to omijam..

ale dla mnie ma miła aparycje, ktora nie męczy.. przyjemnie się ogląda i slucha.. np PSC nie moge oglądac , bo jak drze ryja , to mnie odrzuca i nawet gdyby mowila sensownie nie jestem w stanie sobie tego robic.. żenule oglądam dla beki , ale jak zaczyna mlaskac czy swiecic tym i owym, to tez wychodzę.. u Basi wiem,ze  będzie przyjemnie.. nawet jesli będzie zachwalac  cos.  nie wiem czy to ton glosu czy co.. no po prostu mile dla oka i ucha jak dla mnie

Dnia 17.06.2021 o 07:14, hejtereczkagowniareczka napisał:

Byłam ogromną fanką tej normalności, a później zaczął się maraton współprac. 

Wiem, że pandemia dała im po dupie i mąż nie mógł pracować, ale mnie osobiście lepiej by się ją oglądało, gdyby codziennie nie było nowej współpracy. 

Wydają się być fajną rodziną, niech im się wiedzie! Tylko ja już nie będę tego oglądać. 

A przepis na owoce z kruszonką to wciąż mój ulubiony 🙂

Mam te same odczucia. Gdy wchodziłam na bloga i zaczynałam czytać kolejny nowy wpis od razu zastanawiałam się - co tym razem będzie reklamować...

1 godzinę temu, mojlogin napisał:

Mam te same odczucia. Gdy wchodziłam na bloga i zaczynałam czytać kolejny nowy wpis od razu zastanawiałam się - co tym razem będzie reklamować...

no niby tak jest. Ale  tez trzeba miec swiadomosc,ze jesli konto nie jest czysto hobbystyczne, a takie z zasiegami nigdy nie jest, bo to ogrom pracy, to w pewnym momencie no trzeba na tym zaczac zarabiac. bo nikt za ciebie rachunków nie oplaci.   mając tego swiadomosc nie wchodzisz na konto oczekując ,ze bedzie słodko pierdząco przyjazn. Ty jako widz cos dostajesz.. ciekawe darmowe tresci, chwile relaksu , ale i tworca musi tez cos dostac.. twoje wejscie , czy klikniecie. (od ich ilosci zalezy czy pojawi sie "pracodawca, ktory zaplaci ci realna kase). to jest chyba oczywiste

Napisano (edytowany)
20 godzin temu, lorcia napisał:

no niby tak jest. Ale  tez trzeba miec swiadomosc,ze jesli konto nie jest czysto hobbystyczne, a takie z zasiegami nigdy nie jest, bo to ogrom pracy, to w pewnym momencie no trzeba na tym zaczac zarabiac. bo nikt za ciebie rachunków nie oplaci.   mając tego swiadomosc nie wchodzisz na konto oczekując ,ze bedzie słodko pierdząco przyjazn. Ty jako widz cos dostajesz.. ciekawe darmowe tresci, chwile relaksu , ale i tworca musi tez cos dostac.. twoje wejscie , czy klikniecie. (od ich ilosci zalezy czy pojawi sie "pracodawca, ktory zaplaci ci realna kase). to jest chyba oczywiste

Ja to rozumiem, ale doszło do tego, że miałam wrażenie że na 10 wpisów 8 to banery reklamowe. I tego nie lubię. Więc przestałam zaglądać. Proste.

Edytowano przez mojlogin
  • Like 4
  • Thanks 1

kazde jej instastory konczy sie reklama czegos. nie lubie basi, jest przemadrzala i tak samo jak tekstualna uwaza swoje jakies przemyslenia kury za prawdy objawione, no mnie smiesza te bogate wnetrza, event z zycia itp.

• Like 1
  • Thanks 1

Reklamy ach reklamy. Tyle się mówi ostatnio o uczciwym i wyraźnym zaznaczaniu reklam i współprac, a u Basi klasycznie drobny druczek gdzieś tam w rogu. Zorientowałam się dopiero na którymś zdjęciu z kolei gdzie produkt był mocno widoczny. Drażni mnie strasznie takie oznaczanie współprac.

no sorry, ale branie każdej współpracy jak leci i więcej postów ze wspolracami niż bez, świadczy o dużym braku szacunku do widza i spadek wiarygodności do zera.  Hobbystycznie to może 10 lat temu coś tam pisała, teraz to tylko słup reklamowy. 

• Like 1

Więc lepiej nie zaglądać do tych, którzy irytują🙂 Wiem sama po sobie🙂 Po co się męczyć🙂 Osobiście wolę reklamy przedstawione w taki sposób, niż te z telewizji, które są tak ...yczne, że można nabawić się migreny i przebodźcowania od tej 'agresywnej', głośnej i prostackiej formy przekazu🤯

Edytowano przez Makaraka

Ktoś mi polecił, ale długo tam nie wytrzymałam. Ogolnie okazała się szurem, to raz. Dla mnie gadanie o dbaniu o zdrowie itd a nieszczepienie się w trakcie pandemii to niezły rozjazd intelektualny ktory nie ma nic wspólnego z logika. I to nie kwestia czyjejś opinii, takie są fakty naukowe. Już mądrzej by zrobiła jakby nic nie wspomniała na ten temat. 
Dwa, reklama na reklamie reklama pogania. Plus nieoznaczone, można zgłaszać do UOKiK.
Trzy, dużo przemyśleń w stylu Coelho i jakichś takich pseudomadrosci które może i brzmią dobrze ale tylko jak sie nie wczytasz. 
Treści remontowe tez bez szału, ciagle tylko jaka to nie jest zmęczona, mało konkretów, tipow, jakiegoś fajnego pokazania DIY. A tu potencjał jest mega i temat bardzo na czasie. 

Oglolnie, jak ja to nazywam, konto z kategorii „pani domu”, było kiedyś takie czasopismo jak byłam dzieckiem i to jest ten sam poziom. 

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się