Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kobietki , pytanie do Was .

W jaki sposób wyliczacie sobie dni płodne i nieplodne oraz owulacje ? 

Na co zwracacie uwagę? I czym się kierujecie aby było to w miarę trafne  ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom LH sprawdzam na testerze owulacyjnym Afrodyta. Najprostszy i najpewniejszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

Ja kupiłam najtańsze testy owulacyjne na allegro i jestem zadowolona. Kosztują parę groszy, a działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałam, że dziewczyny korzystają z termometru owulacyjnego mysense. Kuzynka mi pokazywała, to spoko się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy wszystko od tego czy masz regularne miesiączki. To podstawa. Również ważna jest ich długość. Jeśli są regularne to bardzo pomagają testy owulacyjne (najtańsze z Allegro, działają)   Jesli masz cykle ok 28 dni to zacznij robić testy około 10 dc każdego dnia i stopniowo kreska na teście powinna być ciemniejsza. Zapisuj sobie w tym czasie czy przykładowo nie boli Cię bardziej któryś jajnik, jaki w tym czasie  masz śluz. Po pewnym czasie nauczysz się swojego organizmu. Ja już teraz bardzo dokładnie wiem kiedy mam owulacje, dosłownie co do godziny 😉 (potwierdzone u ginekologa) trzeba poznać swoje ciało. Jeśli nie chcesz się bawić w testy, możesz chodzić na monitoring cyklu do ginekologa. Natomiast jeśli masz nieregularne cykle to tylko ginekolog zostaje, bo testy np przy PCOS mogą dawać fałszywe wyniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoj caly cykl kontroluje afrodyta smart, jest fajna i latwa w uzyciu, w dodatku z aplikacja na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×