Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mary.rose

Co to znaczy że ON 'potrzebuje więcej czasu'??

Polecane posty

Od dwóch miesięcy spotykam się z jednym gościem. Poznaliśmy się przez internet... Fajnie się gadało... Spotkania fajnie przebiegały, ogólnie wiadomo.. S U P E R. Zbliżyliśmy się do siebie fizycznie, rozmawialiśmy o przyszłości... (Ja wiem, dla niektórych co to jest 2 miesiące?! Ale... Jak spotykasz taką bratnia duszę?). I nagle ni z gruszki ni z pietruszki, zamknął się, rzadziej odpisywał, nie był już taki zabawny etc. Jak się go spytałam czy wsyztsko ok, mówił że to przez zmianę pogody tak...się zamyka. Ostatnio nie wytrzymałam, czułam się ignorowana aż za bardzo... A jakby nie chciał znajomości to czemu inicjował rozmowę? Nie rozumiem tego... Więc spytałam się go wprost, że chce wiedzieć na czym stoję, co on chce od relacji. I on mi napisał że sam nie wiem co się z nim dzieje, ma blokadę, potezebuje czasu..... I ja aktualnie....mija tydzień dopiero.... I ja już czuję się zmęczona psychicznie. On się serio wycofał, zamknął... Ale mam wrażenie oczekuje ode mnie poczekania.... Jak skąd ja mam mieć pewność czy np nie wróci do swojej ex? Albo nie znajdę kogoś 'bardziej wartego uwagi' ale będę 'zablokowana' obecną sytuacją? Jakby... Nie mam pojęcia co robić.... Co byście zrobili? 

 

Czemu życie nie ma przycisku przyspiesz albo przewiń?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cisza napisał:

Jak komuś zależy, nie potrzebuje czasu. 

Święta prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz pisze z inna lub ma nadzieje na poznawanie innych kobiet, a Ciebie jako plan B trzyma w rezerwie dlatego calkiem nie urwał kontaktu, żeby mw razie czego mieć u Ciebie otwarta furtkę. On nic nie czuje, inaczej juz by sie określił i zaangażował. Jesteś jedną z opcji, miej honor i zakończ to bo tracisz czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×