Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pytajaca1987

Seks po seksie

Polecane posty

Hej, mam pytanie o Wasze doświadczenie w tym temacie. Współżyłam z partnerem, jednak nie skończył we mnie. Po ok. godzinie znów współżyliśmy, znów nie doszedł we mnie. Pytanie takie: czy po pierwszym stosunku mogły zostać u niego jakieś plemniki? Czy istnieje ryzyko ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero napisał:

Oczywiscie.

Facet produkuje 24 godz na dobe plemniki.Cale swoje dorosle zycie.

Tak go Natura stworzyla  aby byl aerosolem plemnikowym 🙂 Nie zartuje !

Chodziło mi raczej o to, czy na / w członku mogły pozostać jakieś plemniki po pierwszym finiszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marinero napisał:

Oczywiscie.

Mogly zostac i ...na pewno zostaly na sciankach twojej pochwy i rozpoczely natychmiast marsz to twoich jajejczek .

Po co w ogóle odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pytajaca1987 napisał:

Chodzi mi o tę konkretną sytuację

Z każdym wejściem istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Nie wiem co wy robiliście na biologii/przyrodzie czy wdż albo jak się te przedmioty nazywały. Skoro plemniki mogą być w prejakulacie to każda taka sytuacja może wiązać się z ciążą. Jeżeli 1987 to twój rocznik to się nie dziw że część osób nie traktuje cie poważnie i robi sobie żarty ale to jest podstawa którą się wie w wieku nastu lat... 

Edytowano przez LeaveItAllBehind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, zapytałam Was o Wasze doświadczenie, tzn. czy ktoś w taki sposób zaszedł w ciążę, a nie o teorię. Chodzi mi również nie o seks przerywany, a o seks po wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, pytajaca1987 napisał:

Słuchajcie, zapytałam Was o Wasze doświadczenie, tzn. czy ktoś w taki sposób zaszedł w ciążę, a nie o teorię. Chodzi mi również nie o seks przerywany, a o seks po wytrysku.

To że 1000 osób nie zaszło w taki sposób wcale nie oznacza, że i ty nie musisz... Jak się pewnie domyślasz seks po wytrysku zwiększa jeszcze bardziej szansę bo zawsze coś zostanie w cewce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pytajaca1987 napisał:

czy po pierwszym stosunku mogły zostać u niego jakieś plemniki?

jak facet jest podniecony w trakcie se.ksu to na każde 5minut se.ksu produkuje się 1mln plemników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doszedł ani razu, tak? To o co chodzi? Chcesz być w ciąży czy właśnie nie chcesz? Wiesz w ogóle kiedy masz dni płodne? To nie jest trudne, nawet przy nieregularnych cyklach, by wiedzieć. Np. na testerze na ślinę sprawdzasz poziom lh. W ten sposób wiesz kiedy masz dni płodne, kiedy nie. Jesli nie chcesz dziecka, to w dni płodne wypadałoby się zabezpieczać mechanicznie. Jeśli jednak staracie się, to tym bardziej kontroluj płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja zaszłam  2 dni po okresie teoretycznie w dni nieplodne to wszytsko jest możliwe. 

Ryzyko jest zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli sie nie umyl to duze jest prawdopodobienstwo. jesli chcecie sie kochac bez gumku to kup sobie cos do kontroli cyklu np afrodyte smart i myjcie sie miedzy stosunkami, to nie bedzie problemu. pamietaj ze istnieje tez cos takiego jak plejaakulat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plemniki moga zostac ale szanse sa nikle, nie martwilabym sie. zakup sobie np diafragme caye i bedziesz miala spokoj z tylu glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×