Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nieznajomaa2

Kręcenie z zajętym

Polecane posty

Jakiś czas temu przy okazji wyjścia ze znajomymi poznałam kolegę, nazwijmy go Rafałem. Nie zwróciłam na niego większej uwagi, po wyjściu zażartowałam jedynie do przyjaciółki, że szkoda że ma dziewczynę, bo jest przystojny. O byciu w związku powiedział wprost i na głos. Tydzień temu spotkałam go po raz drugi, również przy okazji wyjścia ze znajomymi. Rafał nie kierował wtedy tylko pił. Na początku nic się między nami nie wydarzyło, podszedł do mnie jedynie i powiedział, żebym razem z resztą pojechała w inne miejsce. Po zmianie miejscówki Rafał, który już trochę wypił ciąglę był gdzieś w pobliżu, rozmawiał i żartował. Zdarzyła się sytuacja gdzie oparł się o mnie, a ja o niego lub objął mnie z góry. Śmiał się wtedy czy się za to nie obrażę, a ja żartem odpowiedziałam, że złożę to na jego pijaność czego oczywiście śmiejąc się wyparł. Najbardziej zbliżyliśmy się podczas chwili tańca, kiedy on stanął za mną z rękoma na mojej talii, a później biodrach. Zaraz zaczął się też śmiać, że on to jest już pijany. To była tylko chwila, ale tańczyliśmy w dość sensualny sposób, a mi zrobiło się nawet gorąco, co się u mnie nie zdarza. Wcześniej zaproponowałm, że odwiozę go do domu z racji, że miałam po drodze. Dalej żartowaliśmy. Kiedy już wyjeżdżaliśmy sam stwierdził, że już trzeżwieje i alkohol z niego "schodzi". Usiadł z przodu, odwieżliśmy koleżankę i rozmawialiśmy przez całą drogę powrotną, on zresztą też podtrzymywał rozmowę. Dawno nie rozmawiało mi się z nikim tak dobrze. Kiedy zauważył, że noszę aparat zaczął żartować, że podobno całowanie dziewczyny z aparatem jest dziwnym, ale fajnym uczuciem, jak stwierdził jego kumpel. Kiedy byliśmy już blisko jego domu zaproponował, żebyśmy wymienili się numerami, a nawet sprawdził czy podałam mu ten właściwy. Mówił też, że musimy się spotkać na picie i ogólnie o spotkaniu. Od tego czasu nie mieliśmy okazji się zobaczyć, ja wysłałam mu jedynie zaproszenie na fb, a on zaakceptował. Nie dzwonił ani nie napisał, ale mam nadzieję zobaczyć się z nim znowu w ten weekend. Jest rok młodszy ode mnie -  taka różnica wieku (gdzie chłopak jest młodszy) zawsze mi przeszkadza, ale w tym przypadku nawet nie zwracam na nią uwagi. Problemem jest fakt, że jest w związku. Wiem, że pewnie powinnam się z tego wycofać, ale tak jak wspomnialam wyżej dawno z nikim nie rozmawiało mi się i nie spędzało czasu tak dobrze. Nie jestem pewna co może wydarzyć się między nami podczas naszego kolejnego spotkania i co właściwie powinnam teraz zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, gdy facet jest zajety, ale kreci z innymi na boku to slaby z niego material na zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to gardzę takimi szmaciarzami jak wy ale pasujecie do siebie idealnie. On wie że jest zajęty a robi to co robi i ty też zdajesz sobie z tego sprawę że kogoś ma a i tak masz nadzieję że będzie twój : DDDDDD życzę ci tylko tego żeby tobie zrobił to samo za jakiś czas ; )

Edytowano przez LeaveItAllBehind
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro nie dzwonil i nie pisal od tamtego momentu, to znaczy ze po prostu byl pijany i mu lapy lataly w kierunku pierwszej lepszej baby, ktora byla w poblizu. nie napalaj sie zbytnio, bo gdyby cos chcial, to napewno na trzezo by zadzownil lub napisal. mi tez po pijaku nie raz zdarzalo sie krecic z jakas laska, a na drugi dzien myslalem sobie "o ku... co ja wczoraj z nią robilem" i szybko zapominalem o calej sprawie

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nieznajomaa2 napisał:

...ja wysłałam mu jedynie zaproszenie na fb...

BŁĄD! Zrobiłaś to pierwsza i już Cię ma.

Poczekaj, zobacz czy nawiąże z Tobą kontakt, jeśli nie, wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nieznajomaa2 napisał:

[...] Problemem jest fakt, że jest w związku. [...]

Nie. Problemem jest, że pije i nie potrafi nad sobą panować, a Ty zbytnio nakręcasz się i dajesz wciągnąć w bagno. Jaka jest wartość w facecie, który zdradza? A jaka w kobiecie, która świadomie się do tego przyczynia, nie mając własnych zasad i granic?... Pokazując swoje zainteresowanie w tym przypadku dajesz przyzwolenie na pewne zachowanie, które może się szybko obrócić przeciwko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Nenesh napisał:

Nie. Problemem jest, że pije i nie potrafi nad sobą panować, a Ty zbytnio nakręcasz się i dajesz wciągnąć w bagno. Jaka jest wartość w facecie, który zdradza? A jaka w kobiecie, która świadomie się do tego przyczynia, nie mając własnych zasad i granic?... Pokazując swoje zainteresowanie w tym przypadku dajesz przyzwolenie na pewne zachowanie, które może się szybko obrócić przeciwko Tobie.

Ja bym zadal pytanie inaczej - jaka jest wartosc kobiety w tym wypadku? Jak dla mnie dosc niska, nie dosc ze podejmuje zle decycje, to jest jeszcze nielojalna wobec wlasnych siostr. Skoro nie jest lojalna wobec 'swoich' to nie bedzie lojalna wobec nikogo. Jak facet jest high value to sobie bez problemu z nia poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Babka jest wolna więc może flirtować z kim tam chce 

Jeśli facet jest w związku to powinien być na taki flirt zamknięty, a nie jest

Widocznie planuje zmiany albo jest latwicem z charakteru

 

Czyli co by kobieta nie robila to zawsze dobrze - hehe no tak a potem zle wybory i rozpacz na forum. Nie, jak jest wolna to nie powinna podbijac do faceta, ktory jest zajety. W ten sposob wykrzywia druga kobiete, ktora nabiera zalu do facetow i traktuje ich jak smieci. Same siebie nakrecacie w zlym kierunku, zamiast jedna za druga stawac i powstrzymywac przed zlymi decyzjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie podoba mi się że przedstawiasz faceta jako kogoś kto jest bezwolny, nie podejmuje żadnych decyzji i kieruje się wyłącznie niskimi instynktami nad którymi nie ma kontroli ....

Myślę że ten pan doskonale wie co robi i jeśli w tej sytuacji podejmie decyzję i skrzywdzi drugą osobę to nie będzie temu winna w żadnym razie ta kobieta 

Jako ze jestem facetem, to wiem ze facet jest glupi a jak jeszcze nie ogarnia emocjonalnych gier kobiet to najpierw zrobi a potem pomysli.

To nie jest przedstawianie faceta jako osoby bezwolnej, tylko faceta jako osoby z ograniczeniami. Tzw glupiej emocjonalnie. Swoje przezylem to sam wiem jakie robilem kiedys glupoty.

Bedzie winna ta kobieta. Co bys nie mowila i jak nie wybielala tego zachowania, to bedzie ona nielojalna wobec swojej siostry 🙂 . To samo dotyczy facetow, tyle ze my faceci mamy zasady i rywalizujemy inaczej - zazwyczaj prosciej, po mordzie i na piwo. Kobiety rywalizuja w sposob znacznie bardziej wyrafinowany - czesto zachowujac sie nielojalnie wobec samych siebie.

Edytowano przez Maz-Stanu-POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Olać. Co to za facet, który na boku flirtuje? Z Tobą prawdopodobnie byłoby tak samo. Zajęty powinien być nietykalny. Tyle

 

Niekoniecznie. Moze byc w zwiazku z braku laku. Jak sie trafi lepsza opcja to zmieni gałąź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Niekoniecznie. Moze byc w zwiazku z braku laku. Jak sie trafi lepsza opcja to zmieni gałąź

Tak sie zachowuja kobiety a nie mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Widocznie każdy sądzi według siebie 

Widzę że masz jeszcze parę lekcji do odrobienia więc nie będę przeszkadzać 

Też uważam że ta druga jest nielojalna, ale wobec samej siebi, bo cudzych resztek się nie zbiera 

Ale uważam że facet podejmuje decyzję i powinien za nie brać odpowiedzialność jako dorosły człowiek 

Mozesz na spokojnie wstrzymac sie z tym paternalizmem w moim kierunku. Jestem duzym chlopcem, wiem co mowie.

Jasne, jak facet jest baranem to i da sie uwiesc - oczywiscie. High value man umie panowac nad swoimi popedami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Też nie znam, ale jedno wiem,

Porządny facet jak jest w związku to za obcymi kobietami się nawet nie obejrzy

Obejrzec to sie obejrzy, ale nie zostawi kobiety. Natomiast wysokiej jakosci kobieta nie bedzie rozbijac zwiazku, pokazuje ze jest nielojalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie obejrzy się bo nie ma po co. Za bardzo ceni to co sam ma 

A taka kobieta nie będzie rozbijać związku ale trochę z innych pobudek niż sugerujesz

Wiara to piekna rzecz. 

Zycie jest proste, a ludzie je nadmiernie komplikuja. Lojalnosc obowiazuje zarowno kobiety jak i mezczyzn. Jak sie ma zasady, to zycie jest latwiejsze i znacznie bardziej poukladane, a przede wszystkim - ma znaczneie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jeśli dobierze się dwoje ludzi z podobnym zapatrywaniem na świat to już połowa sukcesu 🙂

a tu i pan i pani są z tym na bakier więc w zasadzie do siebie pasują pod tym względem 

Taaaaak... tak jak mowilem - wiara to piekna rzecz.

Zgadzam sie w obydwu aspektach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja rozwinęła się, spotkaliśmy się wczoraj, bo zadzwonił i zbliżyliśmy do siebie - cały wieczór spędziliśmy razem, a dzisiaj pewnie zobaczymy się znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 2libed napisał:

każda gałaż pod wpływem czasu zmienia swoje wlasciwosci wiec kwestia czasu az kolejną tez zmieni.

 

jak mu sie trafi "tłin flejm" to nie zmieni. Podobno coś takiego istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające większość forum jest samotnych znalazł, znalazła sobie kogoś innego, wy tu piszecie. 

Pani zapewne sobie gdzieś wyjdzie z tym panem,  wyjdzie nie wyjdzie przynajmniej spędzi miło czas.

Zastanawiam kto jest przegrywem? 

Edytowano przez duży ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, 2libed napisał:

a to przypadkiem nie ty pisalas ze masz zajetego faceta ?

 

Tak, jest zajęty przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 2libed napisał:

nie to bylo w innym kontekscie napisane.

 

A to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×