Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alicjaana

Mój chłopak, a Instagram

Polecane posty

Wiem, że było dużo podobnych wątków. Chodzi o działalność mojego faceta na instagramie. Nie mam nic do tego, że lajkuje zdjęcia dziewczyn, ale mój chłopak wyszukuje randomowe profile dziewczyn od nas z miasta i nie tylko. Nie jakichś super gwiazd, tylko przeciętnie ładnych dziewczyn (chyba takich, które w jego mniemaniu mu się podobają). Zaczyna obserwować te profile i wysyłać tym dziewczynom różne reakcje na relacje w wiadomościach prywatnych serduszka lub ognie. Zdarzyło się też, że pisał jakieś komplementy. Uważacie, że to normalne zachowanie u facetów? Czy to zaczepka do flirtu? Szukanie okazji na boku? Ja sobie nie wyobrażam siedzieć i zaczepiać jakiś przystojniaków na ig, bo i po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezbyt normalne, w kazdym razie ja tez bym tak nie robila. Jakis napalony jest na laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Wygląda to tak, jak gdybyś była jego kołem zapasowym, on lajkuje, szczerzy się, komplementuje, albo gani i czeka na reakcje, kto wie, czy za jakiś czas nie okaże się, że w tym "związku" jesteś piątym kołem u wozu, bo on znalazł sobie chętna na "niewinne" figle. Cokolwiek by tu nie napisać, to odstreczajace i poniżające, tkwisz w niby dobrej relacji, a tak naprawdę w bagienku. Gdyby mu na Tobie zależało, to by miał na Ciebie oko, komplementował, a na inne  takie hot, może by i spojrzał, ale na tym by się skończyło. Nie przemawia do mnie wątek, że on tylko patrzy i tylko lajkuje, on patrzy, przygląda się i być może w myślach dopasowuje się do tych dziewczyn. Patrzeć to nie zbrodnia,

Z tym co zacytowałem jak najbardziej się zgadzam.

Z całym postem już nie, ale mniejsza o to. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Co mniejsza o to? Z czym się nie zgadzasz, a z czym się zgadzasz? I co zacytowałeś? 

 

4 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

ale facet temu, co go nie interesuje, nie poświęci ani minuty swojego życia. Musi mieć wymierne korzyści, bo inaczej leży z piwkiem i ma w d/up/ie. A kiedy się porzadnie zdenerwujesz, to weź sobie telefon, włącz instagram, czy inny portal sp i lajkuj przystojniaków, tak żeby widział, komentuj wygląd chłopaków na mieście, zagraj w te jego grę, on może, więc Ty też, nawet jeśli miałoby Cie to kosztować trochę nerwów. 

Z tym pierwszym się nie zgadzam. No i ten pomysł z robieniem tak samo też nie uważam żeby był najlepszy. XD Ewentualnie na bardzo krótką metę można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

No, wcale nie można,ale może go to obudzi np, albo będzie miał w du/pi/e 

To trochę dziecinne ale warto spróbować aby zobaczyć samą reakcję. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Przecież autorka posta potrzebuje pomocy. To co mam jej doradzić, żeby zrobiła awanturę? Zlekceważyła sprawę? 

Albo powiedziała mu że źle się z tym czuje i poprosiła żeby przestał to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Tak, a on przycichnie na tydzień, ukryje się ze swoim hobby, sprawa przycichnie, po czym on zacznie od nowa. A daj spokój. 

Jeżeli zobaczy że on nie liczy się z jej zdaniem, tym że ją to boli, to zacznie wyrabiać sobie na jego temat odpowiednią opinię i w miarę upływu czasu rozważać czy ten związek ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

A Ty myślisz, że ten związek ma sens? Bo ja np myślę, że nie ma. 

Dla mnie jeszcze trochę za mało informacji żeby definitywnie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Aha, jak już będzie w środku tej dziewczyny z Instagrama, to wtedy okej. Kumam. 

Widzę że dla Ciebie sprawa już jest czarno-biała. Może i słusznie. Ja na miejscu autorki dałbym mu jednak szansę mówiąc co mi się nie podoba żeby zobaczyć czy coś się zmieni na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×