Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolina551

Przesunięcie krwawienia z odstawienia

Polecane posty

Chciałam się spytać, czy jest możliwe przesunięcie krwawienia z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Biorę tabletki Axia Conti (24+4) i chciałabym dostać okres wcześniej niż zazwyczaj. Czy w takim razie mogę wziąć tabletki placebo wcześniej niż zawsze? Pierwszy raz będę takie coś robić i nie wiem, czy tak można i czy nie zaburzy to głównej roli tabletek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz, ale pamiętaj, że na dłuższą metę tak się nie robi. Raz kiedyś to okej, ale za często, to może ci się poprzesuwać wszystko. Ja musiałam odstawić, bo ostatecznie narobiłam sobie bałaganu, ciągłe plamienia, już mialam dość. mechanicznie teraz zabezpieczam się błoną Caya, boję się już iść po inne tabletki do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz, po prostu nie bierz placebo tylko od razu zacznij kolejny blister. na ten czas mozesz jeszcze sie zabezpieczyc wkladka dopochwowa diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak za często tego się nie robi, to nic się nie stanie. ja jednak przekombinowałam kiedyś mocno i nic z tego dobrego nie wyszło. wolę na spokojnie kontrolować płodność za pomocą termometru owulacyjnego z aplikacją na tel Cyclotest MySense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, po prostu nie bierzesz tych 4 tabletek placebo, jednak warto na ten czas dodatkowo sie zabezpieczyc blona dopochwowa diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×