Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zosia5855

Czy on do mnie coś czuje?

Polecane posty

Spotykamy się z facetem 4 miesiące. Pracujemy razem w korporacji. W pracy tylko kilka osób wie, se coś ze sobą kręcimy. Przed resztą udajemy że nie znamy. Ważne jest to, że dopiero za miesiąc mam sprawę rozwodową. (Z mężem nie jestem już dawno, to wszystko zaczęło się długo  po odejściu od męża)

I tu jest chyba problem problem.... 

Od tych 4 miesięcy się spotykamy, spędzamy z sobą każdy wolny czas, znam jego rodzinę, nocujemy nawzajem u siebie itp. ale on nie okazuje mi żadnych uczuć. Nie przytuli, nie złapie za rękę, nie powie miłego słowa. Nie mówi co czuje. Pojawiają się jednak gesty, które chyba mówią że mu zależy. Gotuje dla mnie, spędza ze mną wolny czas, jesteśmy cały czas w kontakcie, spotykamy się z jego rodzina, z moimi znajomymi. Kiedyś napomknął nawet o wspólnym zamieszkaniu. Nawet nie wiem czy jesteśmy "razem" bo nie rozmawiamy o nas. Boję się zapytać, on unika takich tematów. Fakt, ma za sobą ciężki związek, a ja rozwód. Ale po 4 miesiącach myślę, że powinniśmy to jakoś nazwać. 

Myślicie że mu zależy ?  Nie chcę znowu cierpieć... Chciałabym się poprostu przytulić, a nie chcę wyjść na namolną albo zdesperowaną.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że zależy. Wydaje mi się, że nie chce się wiązać przed sformalizowaniem rozwodu, może np. żeby nie zostać posądzonym, że to z jego powodu się rozwiodlas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy czuję hmm na pewno chęć spędzania wolnych chwil a czy będzie z tego coś więcej to ciężko powiedzieć. To że zrobi jakieś jedzenie wcale nie oznacza że zależy, z grzeczności. Moim zdaniem gdyby miały paść jakieś deklaracje w tak długim czasie już by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, robięjaklubię napisał:

Weź się najpierw rozwiedź, pierwsza sprawa i nie wiadomo czy ostania a Ty już byś chciała żeby Ci się oświadczył.

Fakt niektóre to są wybitne, nie mające żadnych wartości 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Solero napisał:

Fakt niektóre to są wybitne, nie mające żadnych wartości 😕

No nie. Ona z mezem dawno nie mieszka. Spotyka sie z tym facetem od czterech miesiecy, sypia z nim regularnie i.. nie wie czy sa razem...🤔. Wstydzi sie do niego przytulic, lub powiedziec “przytul mnie”. Wstydzi sie go wziac za reke gdy Ida na spacer... ale nie “wstydzi” sie z nim sypiac🤔. Dziwne🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lola15 napisał:

No nie. Ona z mezem dawno nie mieszka. Spotyka sie z tym facetem od czterech miesiecy, sypia z nim regularnie i.. nie wie czy sa razem...🤔. Wstydzi sie do niego przytulic, lub powiedziec “przytul mnie”. Wstydzi sie go wziac za reke gdy Ida na spacer... ale nie “wstydzi” sie z nim sypiac🤔. Dziwne🤔

Bardzo, widać że koledze to w zupełności wystarczy. Nie potrzebuje zmian 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×