Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

Hehehhe... kozak tytul....

Dolega to jej bol doopy

• Like 3
  • Haha 5

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Przed chwil─ů, Nowanowa napisa┼é:

Hehehhe... kozak tytul....

Dolega to jej bol doopy

Jak zawsze. Dziwne, ze dala watkowi tak dlugo wisiec. Nagle po ÔÇ×wstrzasajacychÔÇŁ wiesiach zglosila ­čĄú

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Ciotkaklotka napisał:

Kruloffa si─Ö chyba nudzi, ┼╝e w─ůtek spad┼é ­čÖł

Za robote niech sie wezmie. Powtarzam to od dawna.

Udost─Öpnij ten post

Zdj─Öcie S. Z nowa pani─ů juz z wrze┼Ťnia ­čś│­čś│ pewnie musia┼éa powiedzie─ç, bo zaraz by si─Ö wyda┼éo a raczej potwierdzi┼éo bo speklacje by┼éy ju┼╝ od dawna

Udost─Öpnij ten post

Co┼Ť mi si─Ö nie zgadza w tym co ona m├│wi. Najpierw ┼╝e rozstanie to by┼éa ich wsp├│lna decyzja, ┼╝e co┼Ť wygas┼éo, ┼╝e wszystko spoko, a potem ┼╝e musia┼éa korzysta─ç z psycholog├│w, ┼╝e depresja, ┼╝e bardzo to prze┼╝y┼éa. Jako┼Ť mi si─Ö to gryzie. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e pozna┼é kobiet─Ö kt├│ra pokazala mu, ┼╝e mo┼╝na ┼╝y─ç inaczej, normalnie, bez ahmed├│w, prosseco i botoxu.┬á

• Like 11
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Ciotkaklotka napisał:

Co┼Ť mi si─Ö nie zgadza w tym co ona m├│wi. Najpierw ┼╝e rozstanie to by┼éa ich wsp├│lna decyzja, ┼╝e co┼Ť wygas┼éo, ┼╝e wszystko spoko, a potem ┼╝e musia┼éa korzysta─ç z psycholog├│w, ┼╝e depresja, ┼╝e bardzo to prze┼╝y┼éa. Jako┼Ť mi si─Ö to gryzie. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e pozna┼é kobiet─Ö kt├│ra pokazala mu, ┼╝e mo┼╝na ┼╝y─ç inaczej, normalnie, bez ahmed├│w, prosseco i botoxu.┬á

Znowu gra ofiar─Ö, ┼╝eby wzbudzi─ç lito┼Ť─ç. Ona tak lubi.┬á┬áKana┼é podupada, subow nie przybywa, bo Karo i Ewa ju┼╝ z ni─ů nie nagrywaj─ů plus to ze lada moment kluby otworz─ů w UK i kr├│lowa znowu ruszy w tango, a wiec og┼éosi┼éa (po roku? Ok┼éamywania widz├│w), ze jednak si─Ö rozstali. P├│ki by┼é lockdown mog┼éa widz├│w w ciula robi─ç.┬á

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

22 minuty temu, Ciotkaklotka napisał:

A kiedykolwiek sie cos zgadzalo w jej wypowiedziach? Zawsze sama sobie zaprzecza.

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Ekscentryczna_32 napisał:

A kiedykolwiek sie cos zgadzalo w jej wypowiedziach? Zawsze sama sobie zaprzecza.

My┼Ťl─Ö, ┼╝e to po prostu sprzeczno┼Ťci w jej osobowo┼Ťci. Przepracowuje to do teraz, by─ç mo┼╝e obecnie cz─Ö┼Ťciowo z problemem si─Ö upora┼éa. Z problemem rozstania z Seb─ů, bo inne nadal maj─ů si─Ö dobrze. Te, kt├│re zniszczy┼éy jej ma┼╝e┼ästwo.;

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Piekny tytul ­čĹŹ­čśâ

Hej dziewczyny ­čĹő­čĹő

Edytowano przez Huest
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Huest napisał:

Piekny tytul ­čĹŹ­čśâ

Hej dziewczyny ­čĹő­čĹő

Hej! 
┬áA dziekuje, dziekuje! wyjatkowo mi sie udalo ­čśü

Udost─Öpnij ten post

A kiedy┼Ť w komentarzu na insta wy┼Ťmia┼éa dziewczyn─Ö, kt├│ra jej wsp├│┼éczu┼éa depresji, wtedy S. napisa┼éa ┼╝eby przesta─ç sobie wymy┼Ťla─ç, bo ona ┼╝adnej depresji nie ma, no a jednak teraz si─Ö okazuje co innego... Ona nigdy nie m├│wi ca┼éej prawdy, zawsze co┼Ť kr─Öci nawet kiedy rzeczywi┼Ťcie chce co┼Ť wyzna─ç

• Like 9

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Gejlkozloski napisał:

A kiedy┼Ť w komentarzu na insta wy┼Ťmia┼éa dziewczyn─Ö, kt├│ra jej wsp├│┼éczu┼éa depresji, wtedy S. napisa┼éa ┼╝eby przesta─ç sobie wymy┼Ťla─ç, bo ona ┼╝adnej depresji nie ma, no a jednak teraz si─Ö okazuje co innego... Ona nigdy nie m├│wi ca┼éej prawdy, zawsze co┼Ť kr─Öci nawet kiedy rzeczywi┼Ťcie chce co┼Ť wyzna─ç

Przeciez to klamczucha i manipulatorka jest 

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

A zobaczcie na story jakie wstawila na fejsie ta jego nowa blondi ­čśä

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, jukej napisał:

Dajcie namiar. ­čÖł

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, jukej napisał:

A która to? 

Udost─Öpnij ten post

Mnie tylko zastanawia skad ona kase bierze na utrzymanie,rachunki,rent,zarcie,wypelniacze,botoxy i inne guuufna ??

Czyzby znowu Ahmedy i ich torebki ?­čśł­čśł

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

No ta z ktora ma zdjecie :d pare miechow temu pisal jej ze ma najlepsze nogi jakie widzial w zyciu, bylo tu pisane ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Huest napisa┼é:

Mnie tylko zastanawia skad ona kase bierze na utrzymanie,rachunki,rent,zarcie,wypelniacze,botoxy i inne guuufna ??

Mo┼╝e z racji tego, ┼╝e to on j─ů zostawi┼é to jako┼Ť wspiera j─ů finansowo, m├│wi┼éa ┼╝e sobie pomagaj─ů

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Huest napisał:

Tez o tym dzis myslalam ­čśä

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, jukej napisał:

No ta z ktora ma zdjecie :d pare miechow temu pisal jej ze ma najlepsze nogi jakie widzial w zyciu, bylo tu pisane ­čÖé

Ale to podobno jego siostra ­čĄö a pisa┼é do tej Agnieszki, ale ja nie widz─Ö jej story ­čśÉ

Edytowano przez Gejlkozloski

Udost─Öpnij ten post

13 minut temu, Huest napisał:

welfare queen

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Ooo ju┼╝ widz─Ö story tej Agnieszki, no rzeczywi┼Ťcie to jakby w odniesieniu do filmu kruloffej ­čśé i moze przypadek, ale czerwone paznokcie ze zdj Sebka pasuj─ů do jej paznokci z nowych zdj─Ö─ç ­čÖŐ

Edytowano przez Gejlkozloski

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Ciotkaklotka napisał:

No raczej.. to on j─ů kopn─ů w du.p─Ö bo ile┼╝ mo┼╝na pozwala─ç sobie na takie zachowanie ? Ona ┼éazi┼éa co weekend do klub├│w, wyzywaj─ůco ubrana, pi┼éa, bawi┼éa si─Ö, a gdzie on by┼é w tym wszystkim ? W og├│le wydaje mi si─Ö, ┼╝e on znikn─ů┼é z jej ┼╝ycia po jej urodzinach, jak pokaza┼éa go kompletnie nawalonego, ledwo na krze┼Ťle siedzia┼é... Potem przesta┼éa go pokazywa─ç i o nim m├│wi─ç...

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, cecece13 napisa┼é:

No raczej.. to on j─ů kopn─ů w du.p─Ö bo ile┼╝ mo┼╝na pozwala─ç sobie na takie zachowanie ? Ona ┼éazi┼éa co weekend do klub├│w, wyzywaj─ůco ubrana, pi┼éa, bawi┼éa si─Ö, a gdzie on by┼é w tym wszystkim ? W og├│le wydaje mi si─Ö, ┼╝e on znikn─ů┼é z jej ┼╝ycia po jej urodzinach, jak pokaza┼éa go kompletnie nawalonego, ledwo na krze┼Ťle siedzia┼é... Potem przesta┼éa go pokazywa─ç i o nim m├│wi─ç...

Jeszcze poni┼╝ej by┼éy jakie┼Ť filmy na YT mierzymy z nim, chyba z kwietnia

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Ooo ju┼╝ widz─Ö story tej Agnieszki, no rzeczywi┼Ťcie to jakby w odniesieniu do filmu kruloffej ­čśé i moze przypadek, ale czerwone paznokcie ze zdj Sebka pasuj─ů do jej paznokci z nowych zdj─Ö─ç ­čÖŐ

Moim zdaniem to jednak nie ta Agnieszka, kolor paznokci troch─Ö si─Ö r├│┼╝ni i nie ten odcie┼ä sk├│ry┬á­čÖł

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, AnetAn napisał:

Moim zdaniem to jednak nie ta Agnieszka, kolor paznokci troch─Ö si─Ö r├│┼╝ni i nie ten odcie┼ä sk├│ry┬á­čÖł

Mo┼╝e to jaka┼Ť jego przyjaci├│┼éka ­čĄĚ bo te┼╝ z drugiej strony nie chce mi si─Ö wierzy─ç, ┼╝e zwi─ůza┼é by si─Ö z kobiet─ů z dzieckiem, przecie┼╝ podobno nie chcia┼é mie─ç dzieci, no chyba ┼╝e to jego ­čśé

Udost─Öpnij ten post

I co tak ucichło, hejtery? Przerwa obiadowa w Kauflandzie się skończyła... aa i na papieroska trzeba zapalić, no tak.

Udost─Öpnij ten post

Smiechlam na glos jak zobaczy┼éam tytu┼é ­čśä

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!