Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

7 godzin temu, AnetAn napisał:

Oni wzięli ślub pewnie głównie przez śj, nie mogli przecież związać się z nikim z poza organizacji, więc mieli dość ograniczony wybór. Odeszli od śj i już nie mieli powodu, żeby być razem, więc Seba pewnie przestał znosić jej wybryki i odszedł.

Odeszli ze świadków bardzo dawno, a on odszedł od S dosłownie zaraz po tym, jak Estera upubliczniła ich brudy. Raczej wstyd, ze to poszło w eter. Tuż przed przecież były jeszcze kempingi razem, mąż wybiera mi outfit na rocznice/ czy tam urodziny i inne Vlogi razem. 

• Like 1

8 godzin temu, Hauayudoin napisał:

Odeszli ze świadków bardzo dawno, a on odszedł od S dosłownie zaraz po tym, jak Estera upubliczniła ich brudy. Raczej wstyd, ze to poszło w eter. Tuż przed przecież były jeszcze kempingi razem, mąż wybiera mi outfit na rocznice/ czy tam urodziny i inne Vlogi razem. 

Też to zauważyłam że skończyła się sielanka po filmach Estery 

Ta cała Estera zakończyła edukację na gimnazjum jak Sarunia czy praktykuje strumień świadomości? Nic się nie da zrozumieć z jej, nie bójmy się tego powiedzieć, żenującego publicznego prania brudów. Jakiś były, obecny, Łukasz, dziewczyna ze Szwajcarii, syf, hardcore, mąż Saruni wyzwał nas od ladacznic, Sarunia rozpuściła plotkę, że popuszczam pieroga itd. Normalnie Ekipa z Whorecester (🍾 dla tej, która wymyśliła tę nazwę 😉 ). Nie jestem fanką Big mamy, ale moim zdaniem nie tak się powinno kończyć toksyczne znajomości.

• Thanks 5

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Ta cała Estera zakończyła edukację na gimnazjum jak Sarunia czy praktykuje strumień świadomości? Nic się nie da zrozumieć z jej, nie bójmy się tego powiedzieć, żenującego publicznego prania brudów. Jakiś były, obecny, Łukasz, dziewczyna ze Szwajcarii, syf, hardcore, mąż Saruni wyzwał nas od ladacznic, Sarunia rozpuściła plotkę, że popuszczam pieroga itd. Normalnie Ekipa z Whorecester (🍾 dla tej, która wymyśliła tę nazwę 😉 ). Nie jestem fanką Big mamy, ale moim zdaniem nie tak się powinno kończyć toksyczne znajomości.

Ja to tak zrozumiałam, że Estera nagrała ten filmik bo kruloffa nadawała na nią na prawo i lewo, zatruwając jej życie prywatne głównie z powodu zazdrości o tego Łukasza zapewne. Robiła jej koło doopy, więc E. szlag trafił i postanowiła upublicznić prawdę na jej temat w internecie tak żeby trafiło to do tej umysłowej ameby, że żarty się skończyły i jak chce iść z nią na wojnę, to ma wiele do stracenia. Na filmie powiedziała tyle o ile bo tak naprawdę szambo się wylało kiedy Estera dołączyła na grupę na fb, gdzie obsmarowała kruloffą z góry do dołu. Co nie zmienia faktu, że te całe ich relacje to jedna wielka patologia🤷

Edytowano przez Gejlkozloski
  • Like 2
  • Thanks 1

3 godziny temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Estera tego wszystkiego by nie wygadała,  gdyby nie to, ze S. Szlag trafił o to, ze Estera spiknela się z jej ówczesnym kochankiem (Łukaszem). Dogadała się z byłym Estery i zaczęli jej robić w okol tylka. No ogólnie całe to towarzystwo jest warte siebie (kto mając małe dzieciaki wdaje się w jakiś związek z kochankiem swojej psiapsi) gdy jak mówi,  dopiero co sama zakończyła toksyczny związek (to może teoche naciągane, skoro były się tez tak wczuł w robienie jej koło d.)

• Like 1

9 minut temu, Kava napisał:

Mogła przyjąć inną taktykę, a nie kręcić film-armatę. Dla mnie akcja Estery wyglądała na chęć pozyskania zasięgów przy okazji zemsty na byłej koleżance. Równie dobrze można powiedzieć, że to Estera nakręciła Sarę do gadania na swój temat. prawdy nie znamy i nie poznamy. 

Ja jej nie bronię, mowię tylko oficjalna wersje. Są siebie warte, obie nadają sie na dobra terapie- byle sj, mające wielkie problemy z relacjami międzyludzkimi. U E to dzieciaki cierpią przez to jeszcze,wiec tym bardziej. 

Estera posunęła się już do ostateczności tymi wyznaniami, bo było wiadomo że kiedy ujawni takie informacje to Sara nie będzie miała już nic na swoją obronę. Sama powiedziała, że jeżeli S. da jej już spokój to ona nie ujawni tego całego syfu, na który ma dowody w postaci screenów rozmów, zdjęć i filmów z imprez. To trochę brzmiało jak groźba, że jeżeli Sara będzie chciała wszystkiemu zaprzeczyć to ona wtedy pokaże dowody i będzie pozamiatane. Moze nie było już innego sposobu żeby Sara się od niej i od jej rodziny odczepiła raz na zawsze.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Oczywiście Estera sama dobrze wiedziała w jaki syf się pakuje, bo normalna osoba po jednej krzywej akcji dałaby sobie spokój z taką znajomością. A ta dalej udawała jej przyjaciółkę, dzwoniły do siebie codziennie, a Sara wyjawiała jej swoje największe sekrety. Tak jak mówię, obie siebie warte a później zdziwienie, że jakaś niezrównoważona wariatka zatruwa jej życie, przecież dobrze widziała z kim ma do czynienia. 

Edytowano przez Gejlkozloski
  • Like 1
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)

To prawda ,że ta cała Estera to też barwna postać,słuchając jej ciężko się było połapać,były chłopak,obecny chłopak,to,siamto,co by nie powiedzieć - kolejna dramogenna osoba.

Po drugie widzę,że ma dziecko niespełna roczne,czy ona imprezowała z tą Sara będąc w ciąży?ma film z porodu w listopadzie,słynne wyznania są natomiast w okolicach lata..może to było wcześniej,nie wnikam.

Z jakiegoś powodu spiknela się z Sara,święta też zapewne nie jest.czle towarzystwo to trochę patola zalatuje z całym szacunkiem.

Edytowano przez Mandi88
  • Like 3

2 godziny temu, Mandi88 napisał:

To prawda ,że ta cała Estera to też barwna postać,słuchając jej ciężko się było połapać,były chłopak,obecny chłopak,to,siamto,co by nie powiedzieć - kolejna dramogenna osoba.

Po drugie widzę,że ma dziecko niespełna roczne,czy ona imprezowała z tą Sara będąc w ciąży?ma film z porodu w listopadzie,słynne wyznania są natomiast w okolicach lata..może to było wcześniej,nie wnikam.

Z jakiegoś powodu spiknela się z Sara,święta też zapewne nie jest.czle towarzystwo to trochę patola zalatuje z całym szacunkiem.

Dziecko ma z tym kochankiem Sary, którego jej odbiła xD 

• Haha 3

2 godziny temu, Mandi88 napisał:

One oficjalnie poznały się kiedy Sara pojechała w odwiedziny do Karo, jest nawet z tego vlog, to było w 2019 jakoś na początku chyba. Pare miesięcy później Estera przyjechała do Sary do Anglii i wtedy na imprezie poznała tego Łukasza, będąc jeszcze w związku z innym kolesiem. Ciężko się w tym wszystkim połapać rzeczywiście, nadawała na Sarę że nielojalna itd. a sama zaczęła kręcić z tym Łukaszem będąc w związku no więc... Trafił swój na swego, Sara zapewne też ma na nią jakieś rewelacje 🤷

• Thanks 2

1 minutę temu, Hauayudoin napisał:

dla mnie to by było upokarzające publicznie przyznać się do tego, że partner (z którym wychowuje dzieci) poprzednio spotykał się z taką lafiryndą 🤯

• Like 2
  • Thanks 3

2 minuty temu, Hauayudoin napisał:

Niech Esti uważa bo kruloffa znowu jest stanu wolnego i jeszcze jej odbije go z powrotem 😂 Chłop widać jest wyczerpany codziennością z trójką dzieci, kluby otworzą to może tam spotkać byłą znajomą 🤣

• Like 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
13 minut temu, Lejzi napisał:

dla mnie to by było upokarzające publicznie przyznać się do tego, że partner (z którym wychowuje dzieci) poprzednio spotykał się z taką lafiryndą 🤯

O kutfaa,jak serial rzeczywiście,nadaje na Sarę a sama to niejedno pewnie też za uszami ma.

Ja nie chcę oceniac bo cała sytuacja pewnie jest bardziej zawiła ale i tak ma się wrażenie,że trafil poniekąd swój na swego.

No ale towarzystwo się rozeszło więc może na tym polu spokój.

Czy ta E ma starsze dzieciaki z byłym ? Jak one się dogadaly...Sara z kolei nie znosi dzieci ,pamiętam filmik z testu ciążowego,jaka panika🙉

Edytowano przez Mandi88

22 minuty temu, Mandi88 napisał:

O kutfaa,jak serial rzeczywiście,nadaje na Sarę a sama to niejedno pewnie też za uszami ma.

Ja nie chcę oceniac bo cała sytuacja pewnie jest bardziej zawiła ale i tak ma się wrażenie,że trafil poniekąd swój na swego.

Czy ta E ma starsze dzieciaki z byłym ? Jak one się dogadaly...Sara z kolei nie znosi dzieci ,pamiętam filmik z testu ciążowego,jaka panika🙉

Każde dziecko jest z innego partnera, a ten były którego rzuciła dla Łukasza to jeszcze inny chłop, z nim dzieci nie ma🙊

• Haha 3

34 minuty temu, Mandi88 napisał:

Nie z byłym, każde z innym facetem 

• Like 1

35 minut temu, Mandi88 napisał:

No jeśli Estera zaczęła kręcić z Łukaszem faktycznie będąc jeszcze w związku, to niczym się od S nie rozni pod tym względem xD  Btw test ciążowy to była ustawka pod wyświetlenia na yt, sama Estera o tym mówiła, jako przykład na kłamstwa S 

13 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Każde dziecko jest z innego partnera, a ten były którego rzuciła dla Łukasza to jeszcze inny chłop, z nim dzieci nie ma🙊

Jedna rozmnażala się z kim popadnie, druga się qrfila z kim popadnie w klubach  gdy mąż w domu siedział, pato logia 

• Haha 3

Niezłe smaczki tu wychodzą. 😏 Ostry clubbing jak w Jersey Shore, wymiana partnerów jak w Beverly Hills 90210, rodzina patchworkowa jak w Modzie na sukces, zwroty akcji jak w Domu z Papieru, a na koniec bezlitosny roast. Ex Świadek Jehowy ex Świadkowi Jehowy wilkiem.

• Haha 11

9 godzin temu, Karol Krawczyk reaktywacja napisał:

Niezłe smaczki tu wychodzą. 😏 Ostry clubbing jak w Jersey Shore, wymiana partnerów jak w Beverly Hills 90210, rodzina patchworkowa jak w Modzie na sukces, zwroty akcji jak w Domu z Papieru, a na koniec bezlitosny roast. Ex Świadek Jehowy ex Świadkowi Jehowy wilkiem.

To prawda,ja rozumiem miec kilku partnerów,nic nikomu do tego ale dziecko co rusz z kimś nowym,też pewnie nikomu nic do tego tylko zawsze się pytam ....po co...dziecko to mega obowiązek,sama mam dwoje to wiem,na szczęście z jednym mężem😂🙉

Filmik z testem dla wyświetlen? Bez sensu,ani to ciekawe ani to mądre było a i nie sadze,że tym jednym filmem się jakoś wzbogaciła,patrząc na inne raczej nudne produkcje.

Patokrolowa jest tylko jedna🤣👑

Esti moze jej tylko buty czyscic!😜

Moim zdaniem Estera zamilkla bo Sara zglosila to na policje. Sama Estera wspominala ze musiala skladax wyjasnienia. A nie tak dawno Ewa na lajwie poruszala kwestie hejtu w sieci i powiedziała, ze sama zna jeden przypadek w Anglii gdy policja zapukala do drzwi. Wiec aferka skonczyla sie zanim zdazyla sie zaczac 😉

• Like 2

Estera wcale nie jest lepsza. Nawet jeśli Sara robiła jej koło tyłka wśród znajomych, to przynajmniej nie wywlekała nic publicznie. A Estera nie dość, że nagrała film, to jeszcze obsmarowała Sarę na grupie. Tam miała odwagę pisać, że Sara znęca się nad psem, a ciekawe, czy była na tyle odważna, by to zgłosić odpowiednim organom, zwłaszcza, że wiedziała o całej sprawie na bieżąco i wtedy faktycznie mogła temu psu pomóc.

Zresztą w tym filmie sama się "zaorała", gdy przyznała, że wygadała swojemu byłemu za co Sara została wykluczona ze SJ, bo przecież "nie obiecywała, że nikomu nie powie". Nie mam zamiaru bronić Sary, ale Estera też swoje za uszami ma. Są siebie warte i tyle.

• Like 6

1 godzinę temu, Meg10 napisał:

Moim zdaniem Estera zamilkla bo Sara zglosila to na policje. Sama Estera wspominala ze musiala skladax wyjasnienia. A nie tak dawno Ewa na lajwie poruszala kwestie hejtu w sieci i powiedziała, ze sama zna jeden przypadek w Anglii gdy policja zapukala do drzwi. Wiec aferka skonczyla sie zanim zdazyla sie zaczac 😉

No było coś takiego, ale to chodziło dokładnie o tego screena i oskarżenia że S. znęcała się nad psem. Pewnie głównym powodem, że policja się tym zajęła było to, że E. rozpowszechniła ich prywatną korespondencję w necie

22 minuty temu, mabli napisał:

Estera wcale nie jest lepsza. Nawet jeśli Sara robiła jej koło tyłka wśród znajomych, to przynajmniej nie wywlekała nic publicznie. A Estera nie dość, że nagrała film, to jeszcze obsmarowała Sarę na grupie. Tam miała odwagę pisać, że Sara znęca się nad psem, a ciekawe, czy była na tyle odważna, by to zgłosić odpowiednim organom, zwłaszcza, że wiedziała o całej sprawie na bieżąco i wtedy faktycznie mogła temu psu pomóc.

Zresztą w tym filmie sama się "zaorała", gdy przyznała, że wygadała swojemu byłemu za co Sara została wykluczona ze SJ, bo przecież "nie obiecywała, że nikomu nie powie". Nie mam zamiaru bronić Sary, ale Estera też swoje za uszami ma. Są siebie warte i tyle.

Na tej grupie też zdradziła wiele rzeczy z jej życia prywatnego, co tak naprawdę nie powinno nikogo obchodzić jak jej się tam układa w małżeństwie🤷 Gdzie był syf i patologia i należało by coś z tym rzeczywiście zrobić to ok, można zrozumieć takie nagłaśnianie sprawy tak jak właśnie sytuacja z psem. Ale najpierw mówi, że chce być daleko od dram i nie chce wywlekać brudów, a później na tajnej grupie wygadała wszystko co widziała i po co? Po to żeby przeniosło się to na kafe i wszyscy o tym wiedzieli, widać jednak mocno zależało jej na pogrążeniu koleżanki ale zrobiła to trochę w białych rękawiczkach.

• Like 1

21 minut temu, Obserwatorka1 napisał:

To wycieklo w koncu za co krolewna wyleciala z sj?

Ja myślałam, ze dobrowolnie odeszła 😛

47 minut temu, Obserwatorka1 napisał:

To wycieklo w koncu za co krolewna wyleciala z sj?

Chyba za zdradę z mężem siostry ale była tez druga historia 

• Like 2

9 minut temu, Hauayudoin napisał:

Chyba za zdradę z mężem siostry ale była tez druga historia 

Estera zasugerowała aborcję

• Like 1

Nie znalam wczesniej tej youtuberki- zajrzalam na jej kanal I jestem pod wrazeniem. Jak bardzo mozna sie oszpecic zabiegami I makijazem 😱

14 minut temu, Hauayudoin napisał:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się