Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Aborcja,zdrada..?­čś▓a┼╝ w szoku jestem ┼╝eby takie rzeczy rozpowszechniac,powiem Wam,┼╝e cokolwiek tam miedzy nimi nie zasz┼éo to w sumie cios poni┼╝ej pasa tak obsmarowa─ç kogo┼Ť. Takie sprawy si─Ö za┼éatwia mi─Ödzy soba a ta Estera to wida─ç ,┼╝e chyba jej ju┼╝ pomys┼é├│w brak┼éo jak si─Ö pozby─ç kumpeli i si─Ögn─Ö┼éa po najgorszy i najprostszy spos├│b.­čĄ¬

Po doglebniejszej analizie mo┼╝na wysnu─ç tez─Ö,┼╝e z obydwiema jest ┼║le,tylko Sara si─Ö bardziej kryje.

Ogólnie nie zazdroszczę Sarze,została z niezłym bagnem.

Edytowano przez Mandi88
  • Like 2

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
4 godziny temu, Mandi88 napisał:

Aborcja,zdrada..?­čś▓a┼╝ w szoku jestem ┼╝eby takie rzeczy rozpowszechniac,powiem Wam,┼╝e cokolwiek tam miedzy nimi nie zasz┼éo to w sumie cios poni┼╝ej pasa tak obsmarowa─ç kogo┼Ť. Takie sprawy si─Ö za┼éatwia mi─Ödzy soba a ta Estera to wida─ç ,┼╝e chyba jej ju┼╝ pomys┼é├│w brak┼éo jak si─Ö pozby─ç kumpeli i si─Ögn─Ö┼éa po najgorszy i najprostszy spos├│b.­čĄ¬

Po doglebniejszej analizie mo┼╝na wysnu─ç tez─Ö,┼╝e z obydwiema jest ┼║le,tylko Sara si─Ö bardziej kryje.

Została. Pewnie nieźle popłynie, na samo dno

Udost─Öpnij ten post

23 minuty temu, Brenda napisał:

Została. Pewnie nieźle popłynie, na samo dno

Mnie wcale nie jest jej szkoda!Ma.na co zasluzyla partologiczna klamczucha !­čśí

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Dnia 24.06.2021 o 09:38, Hauayudoin napisał:

Imprezowa┼éa od kilku lat, mniej wi─Öcej odk─ůd gdy nauczy┼éa si─Ö gada─ç swobodnie po angielsku, co pozwoli┼éo jej pozna─ç brytyjskie psiapsi, tak samo leniwe karyny┬ájak ona.┬áb─Öd─ůc w ma┼é┼╝e┼ästwie. S przymyka┼é oko na jej imprezy i skoki w bok┬áw klubach, czasem wyzywaj─ůc ja od zdzir, gdy wraca┼éa schlana do domu,┬ádo momentu gdy to nie zostalo wygadane publicznie przez Estere. Wtedy chyba poczu┼é, ze to over i si─Ö wyprowadzi┼é.

To te najmniejsze 

Dziecko  estery to nie jest dziecko obecnego partnera? 

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, Huest napisał:

Mnie wcale nie jest jej szkoda!Ma.na co zasluzyla partologiczna klamczucha !­čśí

Mi te┼╝ jej nie szkoda,og├│lnie nie szkoda mi nikogo,ka┼╝dy jest kowalem swojego losu.

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, Huest napisał:

Niby tak, ale ona została zupełnie sama (nie liczę koleżanek do kieliszka), a to się dobrze nie skończy.

W─ůtpi─Ö, ┼╝e wyjdzie na ,,prost─ů "

Ale fakt na w┼éasne ┼╝yczenie, je┼Ťli to prawda co o niej pisz─ů to ona jest ostro zaburzona i wyrachowana zarazem.

Udost─Öpnij ten post

30 minut temu, Brenda napisał:

Niby tak, ale ona została zupełnie sama (nie liczę koleżanek do kieliszka), a to się dobrze nie skończy.

W─ůtpi─Ö, ┼╝e wyjdzie na ,,prost─ů "

Ale fakt na w┼éasne ┼╝yczenie, je┼Ťli to prawda co o niej pisz─ů to ona jest ostro zaburzona i wyrachowana zarazem.

Mnie to calkowicie nie interesuje czy jest sama.czy nie ,dla mnie to zupelnie nieznajoma ramdomowa jutjuberka

Ja poprostu nie toleruje kur/estwa w zadnej postaci (chodzi mi o postawe zyciowa ,a nie puszczanie sie jako takie )

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Wieloryb szaleje ­čśä┬ákolczyk w nosie jest. Niewiele jej ju┼╝ pozosta┼éo w kwestii upi─Ökszania. Ma ju┼╝ chyba wszystko. Ciekawe co b─Ödzie nast─Öpne.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Xxx95 napisał:

Wieloryb szaleje ­čśä┬ákolczyk w nosie jest. Niewiele jej ju┼╝ pozosta┼éo w kwestii upi─Ökszania. Ma ju┼╝ chyba wszystko. Ciekawe co b─Ödzie nast─Öpne.┬á

Twarz jej ju┼╝ si─Ö ledwo rusza od tego kwasu

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Twarz jej ju┼╝ si─Ö ledwo rusza od tego kwasu

A jest dopiero po 30. Ostatnio ogl─ůda┼éam jej stare fotki na insta. Ona w przeci─ůgu 2 ostatnich lat tak si─Ö zmieni┼éa, tragedia.

Ale macie racj─Ö nie ma co jej ┼╝a┼éowa─ç. Sama jest sobie winna. Nie chcia┼éabym mie─ç styczno┼Ťci z kim┼Ť takim.

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

Dlaczego kobiety sobie to robia?

Wyglada karykaturalnie, prawie jak Drag Queen.

Natomiast dzieki temu watkowi trafilam na kanal Estery I bardzo mile wrazenie sprawia.

Przyjemnie sie oglada jej kanal.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, Sylvia86 napisał:

Dlaczego kobiety sobie to robia?

Wyglada karykaturalnie, prawie jak Drag Queen.

Natomiast dzieki temu watkowi trafilam na kanal Estery I bardzo mile wrazenie sprawia.

Przyjemnie sie oglada jej kanal.

A co si─Ö tak przyjemnie ogl─ůda u Estery? Co sprawia mi┼ée wra┼╝enie?

Udost─Öpnij ten post

32 minuty temu, Karen from Raszyn napisał:

A co si─Ö tak przyjemnie ogl─ůda u Estery? Co sprawia mi┼ée wra┼╝enie?

Obejrzalam tylko 2 vlogi- sprawia wrazenie milej?

Jej synowie, szczegolnie starszy dobre wrazenie na mnie zrobili- wygladaja na dojrzalych na swoj wiek.

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, Sylvia86 napisał:

Obejrzalam tylko 2 vlogi- sprawia wrazenie milej?

Jej synowie, szczegolnie starszy dobre wrazenie na mnie zrobili- wygladaja na dojrzalych na swoj wiek.

Jak się przerabia od dziecka raz po raz nowych partnerów matki i nowe rodzeństwo, to się szybko dojrzewa

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Goja88 napisał:

Jak się przerabia od dziecka raz po raz nowych partnerów matki i nowe rodzeństwo, to się szybko dojrzewa

Az na tyle jej nie znam

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
Dnia 28.06.2021 o 18:14, Mandi88 napisał:

Zostala z niezlym bagnem, z ta roznica ze na wlasne zyczenie. W tym wieku trzeba sie liczyc z mozliwymi konsekwencjami swojego postepowania. 

Edytowano przez Ekscentryczna_32
Literowka

Udost─Öpnij ten post

19 minut temu, Ekscentryczna_32 napisał:

Zostala z niezlym bagnem, z ta roznica ze na wlasne zyczenie. W tym wieku trzeba sie liczyc z mozliwymi konsekwencjami swojego postepowania. 

Jakie bagno masz na mysli? Finansowe? Samotnosc? 

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, Tothemoonandback napisał:

A jak sie nowy partner Estery podoba?

Sebix ­čÖł

Udost─Öpnij ten post

To sebastian zwi─ůza┼é si─Ö ju┼╝ z now─ů kobieta?┬á

A patoqłin ?

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Brenda napisał:

To sebastian zwi─ůza┼é si─Ö ju┼╝ z now─ů kobieta?┬á

A patoqłin ?

Ja mialam na mysli Ze nowy facet Estery to "typowy Sebix" intelektem to on nie blyszczy (wystarczy spojrzec na sposob wypowiadania sie ).

Udost─Öpnij ten post

Masakra ­čś«

W┼éa┼Ťnie obluka┼éam jej insta. Patrz─ůc na zdj─Öcia sprzed 5-6 lat naprawd─Ö trudno uwierzy─ç, ┼╝e to ta sama osoba. Ja wiem, ┼╝e z czasem przybywa kg, ale to jest r├│┼╝nica diametralna. Ju┼╝ nie chodzi, ┼╝e jest wi─Öksza, tylko twarz jakby uros┼éa w szerz ­čś« i te wszystkie zabiegi, po co :OOOOO

Udost─Öpnij ten post

8 godzin temu, Sylvia86 napisał:

Ja mialam na mysli Ze nowy facet Estery to "typowy Sebix" intelektem to on nie blyszczy (wystarczy spojrzec na sposob wypowiadania sie ).

Ja lubilam Estere ogladac ale jak jest jej nowy facet we vlogu to przewijam, nie moge zniesc jego seplenienia i glupio madrej gadki. Estera tez sie glupio zachowuje, zauwazcie jak siedzi e samochodzie i oglada sie w lusterku to tak nadyma usta

• Like 2
  • Thanks 4

Udost─Öpnij ten post

Nie wiem co ona widzi w tym kolesiu ­čÖł

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Macie racj─Ö, ona przy tym Sebixie jakby g┼éupieje, a uwa┼╝am ┼╝e mimo wszystko wcale nie jest jak─ů┼Ť pust─ů lask─ů, ale ewidentnie ma jaki┼Ť problem w doborze partner├│w. Jeden si─Ö nad ni─ů zn─Öca┼é i okaza┼é si─Ö gejem, inny pono─ç by┼é jej utrzymankiem a p├│┼║niej j─ů okrad┼é, no i teraz ten obecny kt├│ry zachowuje si─Ö jak typowy osiedlowy bezm├│zg­čĄŽ jaki on przyk┼éad daje tym m┼éodym ch┼éopakom

Edytowano przez Gejlkozloski
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Gejlkozloski napisał:

Macie racj─Ö, ona przy tym Sebixie jakby g┼éupieje, a uwa┼╝am ┼╝e mimo wszystko wcale nie jest jak─ů┼Ť pust─ů lask─ů, ale ewidentnie ma jaki┼Ť problem w doborze partner├│w. Jeden si─Ö nad ni─ů zn─Öca┼é i okaza┼é si─Ö gejem, inny pono─ç by┼é jej utrzymankiem a p├│┼║niej j─ů okrad┼é, no i teraz ten obecny kt├│ry zachowuje si─Ö jak typowy osiedlowy bezm├│zg­čĄŽ jaki on przyk┼éad daje tym m┼éodym ch┼éopakom

I jak si─Ö zastanowi─ç, to dla starszego syna, ten obecny facet to juz 4 tatu┼Ť... (przynajmniej o tylu wiemy, mo┼╝e by┼éo wi─Öcej) bardzo musi to na psychice dzieciaka siedziec w taki Lub inny sposob...┬á

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udost─Öpnij ten post

Ju┼╝ my┼Ťla┼éam, ┼╝e E zm─ůdrza┼éa ale jednak przyja┼║┼ä z kr├│low─ů kwitnie. Btw kr├│lowa wygl─ůda na pani─ů 50+, serio bardzo niedobrze zadzia┼éo si─Ö po tych zabiegach...┬á

• Like 2
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

Myslalam ze Przyja┼║ z Ewka si─Ö zako┼äczy┼é a tu prosz─Ö... biba w Manchesterze ­čąé­čąé­čąé­čąé

• Like 1
  • Haha 3

Udost─Öpnij ten post

Ale trochę schudla.Na storis u e widać. 

Teraz, a na tej imprezie ┼Ťwi─ůtecznej z e i k jest r├│┼╝nica. Tylko ta jej twarz

Udost─Öpnij ten post

U ewki.na kanale grwm z kruloffa a.na kanale ma pojawic sie vlog. 

W filmie u Ewy widac jakas taka spokojniejsza Sare ale... I tak probuje zWrocic na siebie uwage. 

Lapka w dół za.osobe w filmie

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö