Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny,

Staramy się z mężem o  pierwsze dziecko od jakiegoś czasu. Ostatnia miesiaczkę miałam 19.05. Owulacja przypadła na 1.06 bo akurat mialam wizytę u ginekologa który jest też endokrynologiem  aby sprawdzić jak  owuluję i potwierdził że jest owu  mimo że test owulacyjny wyszedł  mi negatywny. Dziś jest 21.06 miesiączki nadal nie mam ale mam bardzo tkliwe piersi, jestem senna , siły na nic nie mam, jestem opuchnieta. Robilam chyba już z 3 testy ciążowe ale wszystkie wyszły negatywne. Co robić? Poczekać jeszcze i powtórzyć test  czy iść na betę lub zapisać się do ginekologa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie robisz te testy tzn. z moczu rano? Mozesz powtarzać lub zrobić betę. Do ginekologa nie ma po co, bo na tak wczesnym etapie nic się nie zbada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zastanawia jedno- wiele kobiet tutaj pisze że celują w owulację i się nie udaje, lekarz jednej powiedział że owulacja im wypada później więc wtedy spróbowali i się udało.No to ja nie rozumiem- czy wy z mężem kochacie się tylko w owulację?Kurczę, my uprawiamy seks codziennie lub co drugi dzień. Odpuszczamy sobie w drugi, trzeci i czwarty dzień miesiączki,bo krew mnie wtedy zalewa. W pierwszy dzień miesiączki mam skąpe plamienie więc wtedy normalnie odbywamy stosunek, a w piątym dniu koniec miesiączki więc też jedziemy heja ,jesteśmy 15 lat po ślubie i ciągle aktywni w sypialni.Dzieci nastolatki. I co najciekawsze ,mamy dwoje planowanych dzieci 14 latka i 12 latka i cały czas jedziemy na stosunku przerywanym i nie ma wpadek. A zaczęliśmy współżyć 2 lata przed ślubem. Czyli 17 lat odbywamy przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakup sobie cos do kontroli cyklu np afrodyte smart i zamiast latac co chwile do gina to sama sobie kontroluj, przeciez nie musicie sie kochac tylko w 1 dzien... wiecej luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2021 o 12:32, Stokrotka30 napisał:

Mnie najbardziej zastanawia jedno- wiele kobiet tutaj pisze że celują w owulację i się nie udaje, lekarz jednej powiedział że owulacja im wypada później więc wtedy spróbowali i się udało.No to ja nie rozumiem- czy wy z mężem kochacie się tylko w owulację?Kurczę, my uprawiamy seks codziennie lub co drugi dzień. Odpuszczamy sobie w drugi, trzeci i czwarty dzień miesiączki,bo krew mnie wtedy zalewa. W pierwszy dzień miesiączki mam skąpe plamienie więc wtedy normalnie odbywamy stosunek, a w piątym dniu koniec miesiączki więc też jedziemy heja ,jesteśmy 15 lat po ślubie i ciągle aktywni w sypialni.Dzieci nastolatki. I co najciekawsze ,mamy dwoje planowanych dzieci 14 latka i 12 latka i cały czas jedziemy na stosunku przerywanym i nie ma wpadek. A zaczęliśmy współżyć 2 lata przed ślubem. Czyli 17 lat odbywamy przerywany.

Podziwiam. Naprawdę. Ze wam się chce tak codziennie. Ja czasem nie mam chęci kilka dni, a ostatnio się zdążyło, że nawet dwa tyg minęły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×