Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natalita

Dom samotnej matki /pomoc

Polecane posty

Czy była któraś z mam moze w domu samotnej matki i może powiedzieć jak wygląda tam zycie ?.. muszę się wyprowadzić z mieszkania w którym mieszkam i mam na to  kilka dni  😞 Jestem sama z synkiem nie mam na kogo pomoc liczyć.  Jestes bez środków zeby wynająć nowe mieszkanie 😞 Stracilam prace 3 miesiące temu i nie mogę nic nowego znalesc 😭 Nawet jak znajdę nie ratuje nas to bo nie mam gdzie mieszkać 😞 Nie mam nawet skad pożyczyć takiej kwoty zeby wynająć zwykla kawalerke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och. Kochana! Tak mi przykro, że masz tak trudno w życiu... Kochana dom samotnej matki to nie jakieś byle co. Tam są ludzie, którzy są po to, by pomóc. Nie musisz się tego obawiać czy wstydzić. Są tam ręce, które podają ludzie. Skorzystaj z tego. Z rad, możliwości, podpowiedzi. Chyba warto nawet tam pójść na rozmowę o Twojej trudnej sytuacji. To tylko przejściowe. Moje życie pokazuje mi, że najbardziej rozwinęłam się w najgorszych momentach mojego życia. To nie ma być żadna pociecha. Życzę Ci dużo sił i dobrych ludzi na Twojej drodze. Warto ich słuchać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim żeby zamieszkać w domu samotnej matki musisz mieć zaświadczenie czy skierowanie z ośrodka pomocy społecznej, potrzebne są też inne dokumenty, trzeba spełnić konkretne kryteria. Życie tam to nie bajka, ale pomoże Ci stanąć na nogi i zadbać o siebie i swoja przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim regionie mieszkasz? Czy byłabyś w stanie przeprowadzić się do innego miasta? W moim mieście działa grupa pomocy, gdzie już kilku kobietom w podobnej sytuacji udzielono pomocy- znalazło się kilku właścicieli mieszkań, co zgodzilo się nie brać kaucji za mieszkanie i poczekać miesiąc na pierwszy czynsz. Takie dwupokojowe mieszkanie brały dwie samotne matki na pół.

W moim regionie pracy jest od cholery, głównie w szkołach, restauracjach, zakładach produkcyjnych, sklepach.  Odkąd jest covid nie ma tylu studentów i branże na nich polegające mają problem ze skompletowaniem zespołu, ceny najmu od roku stoją w miejscu. Jeśli takie rozwiązanie cię urządza to obiecuję, że ci pomogę, odezwę się na grupie, pomogę w szukaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2021 o 23:08, Natalita napisał:

Czy była któraś z mam moze w domu samotnej matki i może powiedzieć jak wygląda tam zycie ?.. muszę się wyprowadzić z mieszkania w którym mieszkam i mam na to  kilka dni  😞 Jestem sama z synkiem nie mam na kogo pomoc liczyć.  Jestes bez środków zeby wynająć nowe mieszkanie 😞 Stracilam prace 3 miesiące temu i nie mogę nic nowego znalesc 😭 Nawet jak znajdę nie ratuje nas to bo nie mam gdzie mieszkać 😞 Nie mam nawet skad pożyczyć takiej kwoty zeby wynająć zwykla kawalerke .

A z jakiego miasta jesteś Natalita? Też jestem samotna matka... wiem że teraz jest Ci bardzo ciężko ale napewno z czasem wszystko się ułoży.  Ile lat ma Twoj syn i dlaczego musisz się wyprowadzić jeśli mogę spytać? 

Edytowano przez Mama Bazylianowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×