Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Dlaczego nie popieram rządu i dlaczego Nikol Paszyniana nie dostał mojego głosu

Polecane posty

Jak wiecie przychylnie patrzyłam na rewolucje 2018 . Partia republikańska nadwyrężyła moje zaufanie  i zrobiła z nas drug Rosję . Nie byłam możne jakoś przekonanie do kandydatury pana Nikola ale po wyborach to się zmieniło .Spodobał mi się spadek korupcji   kontakty z Europa itp . Dis wiem jednak że Wojan Arcaska zmieniła moja opinie . Nie chodzi tu o 9 listopada . Rozumiem ze to konieczność i zakończyła się wojna nasze dzieci przestąpiły ginąć to było najważniejsze i jeszcze w tym czasie mówiłam że popieram ten rząd i decyzje premiera . Jednak zawód poznałam w Togh . Nikol Pashyan nie  zrobił nic aby sprowdzic chłopców i przez to nie żyję mój chrzestny syn miał 19 lat . Sprawa jenców to juz dramt . Tu nie tylko Partia Nikola ma za uszami ale też Zamozna Armenia gdzie panie posłanki były prekaryjne ze jency są dobrze traktowani  . Oszustwa mataczenie specjane obsuwanie wydania ciał bohaterów którzy mogli być pochowani jescze przy otwartych trumnach .No i ostanie najlepsze które zawsze zniechencłąo mnie do partii . Obarczanie winą Kościoła i obalenie autorytetu , jakim prawem posłanka namawia wiernych do strajku w Kosciele z powodu jednego kapłana którego  zachowania również nie popalam. Katolikos Kerakin II nigdy nie ingeruje mocno w politykę nigdy tez nie ustał po stronie jedj parit a gdy już jest wypowiedz Koscioła to obejmuje ona jak i Rząd TAK I opozycje  .  Wynik wyborów mnie przeraziła nie z powodu wygranej  jednej aprti ale z powdu podizału ajki robi sie w kraju . Nie mamy precierz tylko 2 partii i dwóch kandydatów zle że inni dostali tak mała ilość głosów

Edytowano przez Rypsyma Sargsan powracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×