Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję rady czy jestem w ciąży. Ostatnią miesiączkę dostałam 30.04. Do dziś się nie pojawiła kolejna. Dodam, że moje cykle są dość nieregularne. Trwają 34, 38, 42 dni. Współżyłam z chłopakiem 20.05., używaliśmy prezerwatywy, która się nie ściągnęła ani nie pękła. Wybrałam się tydzień temu (14.06) z pierwszą wizytą do ginekologa. Pani stwierdziła, że to za wcześnie, żeby wykryć ciąże. Robiąc mi USG zauważyła pęcherzyki i powiedziała, że zbliża się jajeczkowanie. Dziś mamy 24.06. a ja nadal czekam za miesiączką. Robiłam 2 testy ciążowe. Pierwszy ok. 4 dni przed wizytą, a drugi 4 dni po wizycie u ginekologa. Oba pokazały wynik negatywny. Chciałabym zapoznać się z Państwa zdaniem na ten temat. Już powoli mi odbija z tego stresu 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie macie stosunków bez zabezpieczenia, to szanse na ciążę są male, szczególnie przy negatywnych testach. Prawdopodobnie ten cykl masz długi. Dla wykluczenia ciąży zrób beta hcg z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąże bym wykluczyła, ale moim zdaniem  powinnaś zacząć dociekać skąd takie długie cykle/ a właściwie ich brak. Może PCOS? Od 30.04 to już 2 miesiące... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na długość cyklu może mieć wpływ stres, choroby... a może stresujesz się możliwością ciąży i przez to spóźnia się okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie masz sie czego bac, jednak warto zbadac hormony. jesli nie do konca ufaasz waszemu zabezpieczeniu mozesz dodatkowo zakupic diafragme caye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, zakup sobie cos do kontroli cyklu np  afrodyte smart i kontroluj siebie, ta dlugosc cykli tez powinna cie zaniepokoic, zbadaj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×