Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marie3

Facet potrafi zawalić każdą rzecz

Polecane posty

Witam, mam facet dzięki któremu zawsze czuje się ze jestem ostatnia. Jedziemy na święta do rodziny, wszyscy odstrojeni, nawet nie wymagam żeby się stroić nie wiadomo jak ale ubrac odpowiednio do sytuacji, a on ubiera sprany tshirt i skarpety z dziurami. Nie widziałam jak się ubrał bo miał kurtkę i buty założona a tu taki wstyd przed rodzina. Idziemy na jakąś zabawę, a on musi pokazywac swoje nieudane sztuczki, gdy myśli że jest fajny to ludzie odbierają to jak dziecinade. W zeszły weekend pokazujac wszystkim jak otwiera się piwo oblał nim siebie i mnie. Do tego potrafi mi zrobić awanturę o to że się zdenerowalam i chce iść do domu żeby się przebrac bo nie chce się dalej bawic w mokrej i śmierdzącej piwem koszulce. Później były zawody w których koniecznie chciał brać udzial, no i oczywiście zajął ostatnie miejsce. 

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marie3 napisał:

a on ubiera sprany tshirt i skarpety z dziurami

Wychodzi na to, że czuje się swobodnie przy Twojej rodzinie.

10 minut temu, marie3 napisał:

W zeszły weekend pokazujac wszystkim jak otwiera się piwo oblał nim siebie i mnie.

Może uważa, że ma jakiś ukryty talent do otwierania nieszablonowo piwa, ale musi jeszcze go dopracować. Trening czyni mistrza.

11 minut temu, marie3 napisał:

Później były zawody w których koniecznie chciał brać udzial, no i oczywiście zajął ostatnie miejsce.  

Ktoś musi być ostatni aby ktoś był pierwszy.

Krotko mówiąc, nie jest tak źle i nie ma co narzekać. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marie3 napisał:

Witam, mam facet dzięki któremu zawsze czuje się ze jestem ostatnia. Jedziemy na święta do rodziny, wszyscy odstrojeni, nawet nie wymagam żeby się stroić nie wiadomo jak ale ubrac odpowiednio do sytuacji, a on ubiera sprany tshirt i skarpety z dziurami. Nie widziałam jak się ubrał bo miał kurtkę i buty założona a tu taki wstyd przed rodzina. Idziemy na jakąś zabawę, a on musi pokazywac swoje nieudane sztuczki, gdy myśli że jest fajny to ludzie odbierają to jak dziecinade. W zeszły weekend pokazujac wszystkim jak otwiera się piwo oblał nim siebie i mnie. Do tego potrafi mi zrobić awanturę o to że się zdenerowalam i chce iść do domu żeby się przebrac bo nie chce się dalej bawic w mokrej i śmierdzącej piwem koszulce. Później były zawody w których koniecznie chciał brać udzial, no i oczywiście zajął ostatnie miejsce. 

Przynajmniej sie nie nudzisz 😉  Wyluzuj

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o matko, musisz byc strasznie sztywna i wyniosla, to nawet fajnie ze Cie oblal piwem, pewnie bylo smiesznie, kazdy mial beke, fajnie jest sie z siebie posmiac, odrobina dystansu do siebie do sztuka, jak widac Tobie jej brakuje. Co w tym zlego? Zajal ostatnie miejsce, ktos w koncu musial, okropna osoba w tej parze jestes Ty..

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko widzę że masz już swojego faceta dość. Co by nie zrobił będzie żle. Raczej nie wróżę Wam wspolnej przyszłości. Nie pasujecie do siebie, jesteście z innej bajki. To się nazywa niezgodność charakterów. Nic na siłę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marie3 napisał:

Witam, mam facet dzięki któremu zawsze czuje się ze jestem ostatnia. Jedziemy na święta do rodziny, wszyscy odstrojeni, nawet nie wymagam żeby się stroić nie wiadomo jak ale ubrac odpowiednio do sytuacji, a on ubiera sprany tshirt i skarpety z dziurami. Nie widziałam jak się ubrał bo miał kurtkę i buty założona a tu taki wstyd przed rodzina. Idziemy na jakąś zabawę, a on musi pokazywac swoje nieudane sztuczki, gdy myśli że jest fajny to ludzie odbierają to jak dziecinade. W zeszły weekend pokazujac wszystkim jak otwiera się piwo oblał nim siebie i mnie. Do tego potrafi mi zrobić awanturę o to że się zdenerowalam i chce iść do domu żeby się przebrac bo nie chce się dalej bawic w mokrej i śmierdzącej piwem koszulce. Później były zawody w których koniecznie chciał brać udzial, no i oczywiście zajął ostatnie miejsce. 

Nie przejmuj się. Skarpetki można wymienić, ostatni będą pierwszymi, a po rozlanym piwie nie ma co płakać.

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, kobiety... 

5 godzin temu, marie3 napisał:

Do tego potrafi mi zrobić awanturę o to że się zdenerowalam i chce iść do domu żeby się przebrac bo nie chce się dalej bawic w mokrej i śmierdzącej piwem koszulce. 

Mogłaś wylać mu piwo na spodnie 🤪 A skarpety przy całej rodzinie załatać plastrem lub taśmą klejącą 🤪 

Byłoby zabawnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdarza się ja kiedyś wylałem piwo na loszke 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłabyś choć raz go pochwalić za odwagę i próbę rozbawienia publiczności, a te oczka w skarpetach powinnaś odpuścić 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2021 o 21:02, KorpoSzynszyla napisał:

Chętnie się dowiem 

To ze, ktos lubi Piwo nie znaczy ze jest to minus. Moze ty masz doswiadczenia z chlejusem, ktory nie potrafil kontrolowac swoich popedow i sie zwyczajnie zalewal ale to nie znaczy ze taka musi byc rzeczywistosc. Kazdy lubi co innego, jedni wino, inni piwo a jeszcze inni gin - ulubowanie alkoholi nie swiadczy o tym ze typ musi byc dnem. Alkohol jest dla ludzi ale trzeba umiec sie nim obslugiwac, nie to co patolka i ludzie niskiego poziomu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Znam też bogatych alkoholików 😄

liczy się częstotliwości a nie jakość trunku 

Towarzystwo. Liczy sie przede wszystkim towarzystwo 🙂 - i jakosc trunku rowniez ma znaczenie. Dobre towarzystwo raczej stroni od niskiej jakosci trunkow. Alkoholikiem pozostaje sie w wyniku slabosci charakteru - tak jak mowilem wyzej, zapewne masz doswiadczenia z chlejusami, ktorzy nie potrafia obslugiwac alkoholu / nie maja kontroli nad swoimi popedami. Wszystko sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

No niezupełnie , wiem sama jak alkohol potrafi być podstępny ale na szczęście w porę ograniczyłam się . Alkohol działa psychoaktywnie . Gdyby nie uwagi mojego uwczesnego faceta możliwe że bym się teraz musiała leczyć . Osoby z zewnątrz szybciej zauważają takie rzeczy . A jeszcze jak ktoś ma tendencję do uzależnień to może się to naprawdę źle skończyć ...

Tendencja do uzaleznien jest zwiazana jednoznacznie ze sfera mentalna tzn struktura naszej osobowosci. Jedni uzalezniaja sie latwiej inni trudniej. Kobiety uzalezniaja sie od alkoholu szybciej. Alkohol dziala poczatkowo pobudzajaco, jest sie na rauszu, ale pozniej ma dzialanie depresyjne. Zatem latwo tutaj o bledne kolo. Dobrze ze ktos Cie wybil ze schematu. Znajomosc swoich ograniczen jest niezwykle cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×