Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natalia01212

Problem z ex partnera

Polecane posty

Jestem z moim partnerem od 3 lat, problem polega na tym że codziennie pisze do niego ex czy wychodzi z nim na spacer itp. Nawet gdy miała partnera a on jeszcze ze mną nie był w związku lubiła go dotykać w miejsca intymne pomimo że on tego nie chciał, proponowała mu seks za pieniądze gdy ze mną już był, na moje polecenie napisał do niej żeby wysłała seksi snapa i to zrobiła mimo że wiedziała o naszym związku. Nie raz mówił mi że to ... itp. Jak się pytałam partnera czy mógłby ją chociaż zablokować bo mnie to już meczy powoli  to on do mnie że nie bo ona jest walnięta i mogłaby specjalnie swojemu narzeczonemu coś nagadać i on by nasłał swoich kolegów na niego, już raz tak było. Nie wiem co mam robić, niby niewinne pisanie ale i tak kilka razy z nią wyszedł, gdyby była normalna to nie byłoby problemu zwłaszcza że już była jedna sytuacja gdzie z inną ex wyszedł, miałam z tym problem wiec ze mną zerwał a później jak chciał wrócić to się zgodziłam tyle że w tej przerwie przespał się z nią. Bardzo mnie to boli mimo że „wybaczyłam” ale nie zapomniałam. Z tą nie ma problemu bo sama go wszędzie usunęła itp ale ta jedna to już mnie irytuje tym pisaniem. Jakieś argumenty żeby mu wytłumaczyć? On jest bardzo uparty. Pomocy☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu z ex partnera, a z partnerem. Myślę też, że niczego nie trzeba mu tłumaczyć, on wszystko doskonale rozumie - niestety jesteś dla niego zbyt mało ważna, aby liczyć się z Twoimi uczuciami.  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Natalia01212 napisał:

problem polega na tym że codziennie pisze do niego ex czy wychodzi z nim na spacer itp. Nawet gdy miała partnera a on jeszcze ze mną nie był w związku lubiła go dotykać w miejsca intymne pomimo że on tego nie chciał, proponowała mu seks za pieniądze gdy ze mną już był (...)Nie wiem co mam robić, niby niewinne pisanie ale i tak kilka razy z nią wyszedł, gdyby była normalna to nie byłoby problemu zwłaszcza że już była jedna sytuacja gdzie z inną ex wyszedł, miałam z tym problem wiec ze mną zerwał a później jak chciał wrócić to się zgodziłam tyle że w tej przerwie przespał się z nią.(...)

Problem polega na tym, że twój wybranek jest jakiś lewy. Rada jest jedna, weź sobie znajdź jakiegoś normalnego chłopa do związku no chyba, że lubisz modę na sukces i trudne sprawy to się dalej męcz...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jak już pozwoliłaś mu wrócić po takim czymś, to on czuję się bezkarny, że może sobie robic co chce a ty mu i tak wybaczysz... w ogóle wiedziałaś o tym, że się z nią przespał i przyjęłaś go z powrotem czy dowiedziałaś się po fakcie? Osobiście jestem zdania, że jak jest się z kimś w związku to powinno się te osobę szanować, a tu u niego tego nie widzę. Bez szacunku nie widzę też związku ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anka91 napisał:

Obawiam się, że jak już pozwoliłaś mu wrócić po takim czymś, to on czuję się bezkarny, że może sobie robic co chce a ty mu i tak wybaczysz... w ogóle wiedziałaś o tym, że się z nią przespał i przyjęłaś go z powrotem czy dowiedziałaś się po fakcie? Osobiście jestem zdania, że jak jest się z kimś w związku to powinno się te osobę szanować, a tu u niego tego nie widzę. Bez szacunku nie widzę też związku ☹

Po fakcie się dowiedziałam i perfidnie mi kłamał że nic nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×