Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Michal124

Zakochałem się w kobiecie co ma dziecko

Polecane posty

Witam mam 24 lata poznałem i zakochałem się w Kobiecie co ma 26 lat i dziecko niedługo skończy 6 lat od jakiś 2 lat ona jest sama z córką, zakochałem się w niej i polubiłem jej córkę bardzo, chciałbym stworzyć z nimi rodzine wiem co obie przeszły itd i również wiem co ja przeszedłem, uważam się za odpowiedzialnego faceta i że dam radę stworzyć z nimi taką rodzinę, lecz nie wiem jak ugryźć ten temat i powiedzieć o tym swoim rodzicą nie wiem jak zareagują,ktoś jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tylko współczuć i dziwić się jak można się zakochać w kimś takim będąc singlem bez dzieci. Taka partia to tylko dla równych sobie.

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Michal124 napisał:

[...] chciałbym stworzyć z nimi rodzine wiem co obie przeszły itd i również wiem co ja przeszedłem [...]

A więc możliwe, że nie tyle się zakochałeś, ile zwyczajnie uciekasz w bezpieczny azyl z przekonaniem, że już nic, czy niewiele lepszego może Cię spotkać. Niezbyt byłaby to dobra motywacja, tym bardziej, że relacje z osobami z bagażem w postaci dziecka są na ogół o wiele cięższe i bardziej wymagające od "normalnych". Potrafią też przynieść specyficzne problemy, z którymi powinieneś się liczyć. 

25 minut temu, Michal124 napisał:

[...] nie wiem jak ugryźć ten temat i powiedzieć o tym swoim rodzicą nie wiem jak zareagują,ktoś jakieś wskazówki?

Po prostu porozmawiać i oznajmić swoją decyzję? Jesteś pełnoletni, robisz, co chcesz, to Twoje życie. A rodzice oczywiście nie muszą akceptować Twoich wyborów. Poza tym, skoro nie znasz na tyle własnych rodziców, że nie wiesz, jak mogliby zareagować, to dlaczego z góry obawiasz się, że źle? Czyżbyś projektował na nich własne obawy?

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×