Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

Spotkania z mezatka na seks a dluzszy wyjazd

Polecane posty

zabrania sie udzielania w tym temacie hejterom

Witam

Otoz od jakiegos czasu spotykam sie z mezatka, tylko na seks, wlasciwie nie chce z nia spedzac czasu typowo romantycznie, bo nie mam go za wiele ale i nie chce.

Wczoraj padlo z jej strony stwierdzenie ze fajnie jakbysmy oboje wyjechali na weekend jak moja zona pojedzie do rodzicow a jej maz bedzie na wyjezdzie. Jeszcze nie wie kiedy konkretnie chce w te wakacje.

Z jednej strony kuszace z drugiej nie bardzo chce w to az tak gleboko wchodzic, jest troche obaw w tym wszystkim.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

zabrania sie udzielania w tym temacie hejterom

Witam

Otoz od jakiegos czasu spotykam sie z mezatka, tylko na seks, wlasciwie nie chce z nia spedzac czasu typowo romantycznie, bo nie mam go za wiele ale i nie chce.

Wczoraj padlo z jej strony stwierdzenie ze fajnie jakbysmy oboje wyjechali na weekend jak moja zona pojedzie do rodzicow a jej maz bedzie na wyjezdzie. Jeszcze nie wie kiedy konkretnie chce w te wakacje.

Z jednej strony kuszace z drugiej nie bardzo chce w to az tak gleboko wchodzic, jest troche obaw w tym wszystkim.

 

Zapytaj siostrę swojej żony z którą też sypiasz, może ona coś doradzi 

Serio bez hejtu 🙂

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dagmara 1 napisał:

Zapytaj siostrę swojej żony z którą też sypiasz, może ona coś doradzi 

Serio bez hejtu 🙂

🙂 one o sobie nie wiedza.

A Ty jak utrzymujesz relacje z kochankiem? Spotykasz sie tez tak towarzysko i romantycznie czy tylko na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

🙂 one o sobie nie wiedza.

A Ty jak utrzymujesz relacje z kochankiem? Spotykasz sie tez tak towarzysko i romantycznie czy tylko na sex?

Jest byłym kochankiem, wciąż zabiegającym o spotkanie 

Jest takim dobrym kumplem do rozmów o wszystkim 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dagmara 1 napisał:

Jest byłym kochankiem, wciąż zabiegającym o spotkanie 

Jest takim dobrym kumplem do rozmów o wszystkim 

 

okej, czyli teraz juz nie chcesz miec kochanka? Troche oswiec mnie bo nie czytalem waszych tematow bo nie istnieja juz chyba.

Czyli stawiasz na relajce przyjacielska?

Ogolnie siostra zony jest lepsza i chyba to z nia jak juz wolalbym gdzies wyskoczyc, ale sie pokomplikowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Z jednej strony kuszace z drugiej nie bardzo chce w to az tak gleboko wchodzic

Jaka różnica ile km od komina zadu.upczysz? Do 20km to romans, powyżej związek?🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
7 minut temu, Electra napisał:

Jaka różnica ile km od komina zadu.upczysz? Do 20km to romans, powyżej związek?🤔

Nie masz rozumu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Druhu napisał:

Nie masz rozumu. 

Nie wszyscy możemy być bystrzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Electra napisał:

Nie wszyscy możemy być bystrzy. 

Tego akurat odmówić  ci nie mogę. Tylko ty niepotrzebnie dokładasz kłamstwo. W czym jest wartościowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Tego akurat odmówić  ci nie mogę

Niczego nie możesz mi odmówić. Chcesz oceniać to rób to sobie po cichu w d(r)uchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
8 minut temu, Electra napisał:

Niczego nie możesz mi odmówić. Chcesz oceniać to rób to sobie po cichu w d(r)uchu.

Mogę Cię olać, ale Twój narcyzm tego nie przewiduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Druhu napisał:

Mogę Cię olać, ale Twój narcyzm tego nie przewiduje. 

Jest trochę milionów w Polsce, odyeb się ode mnie. To mój narcyzm przewiduje. I mówi, że jak kogoś nie lubimy i nas wqrwia to się go omija, a nie przyprdala. Bez odbioru. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Electra napisał:

Jest trochę milionów w Polsce, odyeb się ode mnie. 

Rozumem pewnie bym to uzasadnił, bo nie trudno być od Ciebie lepszą. Tylko  co z tym sercem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

zabrania sie udzielania w tym temacie hejterom

Witam

Otoz od jakiegos czasu spotykam sie z mezatka, tylko na seks, wlasciwie nie chce z nia spedzac czasu typowo romantycznie, bo nie mam go za wiele ale i nie chce.

Wczoraj padlo z jej strony stwierdzenie ze fajnie jakbysmy oboje wyjechali na weekend jak moja zona pojedzie do rodzicow a jej maz bedzie na wyjezdzie. Jeszcze nie wie kiedy konkretnie chce w te wakacje.

Z jednej strony kuszace z drugiej nie bardzo chce w to az tak gleboko wchodzic, jest troche obaw w tym wszystkim.

 

Nie mnie oceniać Twoje poczynania, bo moje lepsze nie były… ale jak nie chcesz, odrazu postaw sprawę jasno. Po co ma się łudzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Rozumem pewnie bym to uzasadnił, bo nie trudno być od Ciebie lepszą. 

To komplement być chu.jową w Twoich oczach. 

3 minuty temu, Druhu napisał:

Tylko  co z tym sercem? 

Nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, Electra napisał:

Nie mam. 

Komunistka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Electra napisał:

Żeby tylko. 

Jesteś głupia bo nie wiesz co myślisz. A nawet jeśli to wojujesz z tym  co czujesz. Głuptasie, wiesz gdzie to prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

 Głuptasie, wiesz gdzie to prowadzi?

Uświadom mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Electra napisał:

Uświadom mnie. 

Jesteś krętaczem, błądzisz, zwodzisz, tylko to umiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Jesteś krętaczem, błądzisz, zwodzisz, tylko to umiesz. 

Ktoś musi być ci.ulatym na tym łez padole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 84Michal84 napisał:

okej, czyli teraz juz nie chcesz miec kochanka? Troche oswiec mnie bo nie czytalem waszych tematow bo nie istnieja juz chyba.

Czyli stawiasz na relajce przyjacielska?

Ogolnie siostra zony jest lepsza i chyba to z nia jak juz wolalbym gdzies wyskoczyc, ale sie pokomplikowalo

Nie napisałam, że nie chcę już, nigdy się też nie wypieram, na razie nie chcę, a kochanek nigdy nie będzie przyjacielem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 84Michal84 napisał:

okej, czyli teraz juz nie chcesz miec kochanka? Troche oswiec mnie bo nie czytalem waszych tematow bo nie istnieja juz chyba.

Czyli stawiasz na relajce przyjacielska?

Ogolnie siostra zony jest lepsza i chyba to z nia jak juz wolalbym gdzies wyskoczyc, ale sie pokomplikowalo

Sam to komplikujesz, nie wiedząc czego na serio chcesz 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dagmara 1 napisał:

Sam to komplikujesz, nie wiedząc czego na serio chcesz 

Fakt to prawda.

Tzn ja wiem czego chce ale... to moze byc ciezkie do spelnienia.

Ogolnie jeslimialbym z kims gdzies jechac to z siostra zony.

Generalnie nie obchodzi mnie co ta kobieta ma do powiedzenia wole sie spotykac tylko na seks.

wiem ze zaraz zleca sie hejterzy, ale dla mnie najbardziej optymalnym rozwiazaniem bylo by zalozenie czegos na wzor haremu, gdzie mam mase wielbicielek i wszystkie ktore w nim sa oddaja sie mi bez zbednych pytan.

Pamietam widzialem cos takiego przed laty w filmie o Aleksandrze Macedonskim i zrobilo to na mnie wrazenie.

Pamietam jak bylem w Tajlandi, jak gralem na gitarze, to masa dziewczyn sie do mnie lasila i oddawla mi uwielbienie, bardzo mi sie to podobalo i to uczucie zapadlo gleboko w mojej pamieci bardzo przyjemne.

 A tutaj wolalbym nigdy nie jedzic, nie gadac, tylko cos w rodzaju ze ja jestem strona wyzsza i dominujaca czyli otrzymuje wszystko czego chce ale wiem ze to tak nie zadziala bo ona juz tez chce cos w zamian cos poza seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej trwa romans, tym bardziej przekraczane są granice. Granice, które sami sobie ustaliliście na początku. Ona będzie chciała więcej, bo to jest naturalne. Jeśli chcesz mieć kochankę, będziesz musiał iść na ustępstwa. 

Wspólny wyjazd to jak marzenie. Tylko jej marzenie. A ty, jeśli nie jesteś na to gotowy, to zrób jakieś inne, drobne ustępstwo. Przekrocz granicę, ale tak żeby Ona wiedziała, że to dla niej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Mejka napisał:

Im dłużej trwa romans, tym bardziej przekraczane są granice. Granice, które sami sobie ustaliliście na początku. Ona będzie chciała więcej, bo to jest naturalne. Jeśli chcesz mieć kochankę, będziesz musiał iść na ustępstwa. 

Wspólny wyjazd to jak marzenie. Tylko jej marzenie. A ty, jeśli nie jesteś na to gotowy, to zrób jakieś inne, drobne ustępstwo. Przekrocz granicę, ale tak żeby Ona wiedziała, że to dla niej. 

 

najbezpieczniej bylo by po prostu to zakonczyc i znalezc inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×