Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oczarowana45

Czy faceci szukają kobiet

Polecane posty

12 minut temu, Oczarowana45 napisał:

co mają 20 lat i gardza rowiesnicami?

faceci nie muszą dziś szukać kobiet, to kobiety same do facetów przypełzają, bo jest 10 kobiet na każdego normalnego faceta, konkurecja olbrzymia aby go wyhaczyć, a kobietom czas świetności szybko leci i desperacja jak najbardziej jest

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Kolejna upośledzona..

Ile jeszcze tematów o tej samej treści założysz?

 

Gardza tylko ci, którzy mają kryzys wieku średniego i niczego do zaoferowania równiesniczkom.

Młodej czasem mogą "Zaimponowac" kasą, o ile mają, ale ogarniętym równieśniczkom najcześciej już to nie wystarczy, a to godzi w męskie ego.

Tu masz odpowiedź. 

na co facetom rówieśniczki? pomyśl logicznie ( jeśli potrafisz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden facet z mózgiem nie weźmie przechodzonej panny rówieśniczki, płodność spada takiej i są jak stare ciotki, tracą ūrok po 26 roku życia

rówieśniczki to desperaci chcą, ale one ich nie chcą tylko czekają na księciów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, HajleSyllasje napisał:

Przecież faceci po 30 nwet nie będą próbować im imponować rówieśnicom. Niby po co?

singielki po 30 czekają na księciunia z serialu, nienaprawialna usterka w psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 100%Poka_wHontaz napisał:

a co, myślisz, że mają brac takie g.. jak ty, bo je łaskawie zechciał? 

hahah, wollne żarty

nie chca cię i masz ból du.. do równieśniczek? 

o jak mi rpzykro 😄 

kot kupiony? czy dalej masz urojenia o księciuniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

 

tylko przechodzoną młodsza? 

acha 😄

logika niedorozwoja typowego i incela

a skoro juz wiem z kim mam do czyneinia, żegnaj..

czyli powiem ci to samo, co slyszysz od KAŻDEJ, niezaleznie od wieku 😄 

 

za pare lat będziesz stara rura na którą nawet bezdomny nie splunie, szczekasz bo jeszcze się nie sypiesz, spokojnie, daj jeszcze kilka lat

Edytowano przez wyciskam klopsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 100%Poka_wHontaz napisał:

gumowa lala kupiona, czy dalej masz urojenia o 25-latkach czekających na ciebie? 😂

prędzej trafie na 25 latke niż ty na księciunia, zakład? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 100%Poka_wHontaz napisał:

za parę lat będziesz stary, na którego nawet bezdomna z grzybicą pochwy nie splunie. 

Daj jeszcze kilka lat.. 

🙂 

tępa dzido, tłumacze jeszcze raz, macie okres 10 lat świetności, od 16-26, potem pare lat średniości 27-35, potem okres starości 36 do ??? 99. 2/3 życia jesteście nie porządane i żyjecie jako stare rury. Facet ma inny zegar biologiczny, a wy z naturą nie wygracie, możesz sobie szczekać ile chcesz ale takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

tępy deklu, tłumacze ostatni raz: faceci mają okres "świetności" miedzy  26-35 r. ż., potem okres starości od 36 wzwyż.

2/3 zycia jesteście niepożadani i zyjecie jako stare rury fjutellowe.

Kobieta ma inny zegar biologiczny, a wy z naturą nie wygracie.

Możeszs sobie szczekać ile chcesz.

a teraz otwórz jape, bo zachciało mi się siusiu. 😘 

umiesz coś oprócz papugowania? nie wygląda na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

jak jesteś milionerem to trafisz. jak nie jesteś to zdechniesz jako stary sfrustrowany rzygający na damskim forum rupieć. stare jaja nikomu nie są potrzebne jeśli nie idą w parze  z ogromnym majątkiem.

następna tępaczka myśląca że młode tylko na kase lecą...... niezły prymityw z ciebie, nie każda baba to chodzący kalkulator jak ty i ta druga tępa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 100%Poka_wHontaz napisał:

ty poza ctr-c z forum bracisamców na pewno nic wiecej nie umiesz

sta twoje spektakularne sukcesy w poszukiwaniach tych młodych dup

ktory to juz rok na forum kochany? 😘

🤣🤣

abyś się wolno sypała, ale nie wróże cudów, zobaczymy jak będziesz szczekać za 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 100%Poka_wHontaz napisał:

buahahaha

mlode nie leca u starych na kase, wiadomo - tylko na intelekt i wygląd 🤣🤣

ale stare dziady leca u kobiet tlyko na wyglad i to mu sie zgadza

hahaha dyzio marzyciel w osranych ze starosci portkach 😄 

wiem że masz ograniczony intelekt, więc wytłumacze prosto jak dziecku, młode nie koniecznie lecą na kase co nie znaczy że brak tępych lalek twojego pokroju które kasiasty zużyje jak produkt i wymieni na nowszy model, powodzenia z tym kasiastym ...... szejka ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

nie odpowiedziales na moje pytanie słoneczko..

który to już rok twe piekne ciało i twarzyczka, kisną na forum??

skoro te młode tak sie zabijają o ciebie 🤣

informacja dostępna dla potrafiących czytać, poszukaj sobie analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 100%Poka_wHontaz napisał:

ograniczony intelekt to twoja domena - dowód: nadal nie umiesz odpowiedzieć na PROSTe pytanie 🙂

Powtórze zatem jak dziecku: skoro młode lesie nie leca tylko na kase u starych, a ty jestes zayebisty..to jakim cudem ciagle siedzisz na forum i opowiadasz co wola kobiety, nie będąc jedną z nich 😄 ????

A dlaczego po prostu nie jestes z jakas?  to by zakmnjelo wszystkim niedowiarkom usta.

wiec? 😆 

 

halooo..czekam na odpowiedź 😘 

co ma bycie na forum z byciem w związku z kobietą? za dużo wąchasz kocich gòwien i mózg ci zryło? Twoja teoria że każdy na tym forum to gruby i brzydki singiel trzepiący do twojego nędznego awka niestety jest z dupy wzięta. Jest tu masa żonatych, masa z młodszymi kobietami i masa różnych innych. Otwórz okno i wywietrz te kocie odchody które wdychasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Oczywiscie , że tak 🙂

Sama wspominam tych kolesi starszych ode mnie 10 i wiecej lat, jak mialam lat 24-27.. o matko, jak ich pajacow z siebie robili hahaha.

Jeden to wydzwanial 5 lat . cos mu sie uroilo,ze jak sie 2 razy spotkalismy, a ja jestem młoda i ładna, to zostane jego kobieta 🤣

 Nie rpzeszkadzalo mu w tych planach fakt,m ze byl żonaty i mial dziecko male

hahah, faceci to tacy ...i.. oczywiscie nie wszyscy, 90% 🙂  

za pare lat będziesz niewidzialna dla normalnych facetów jako potencjalna partnerka, takie są fakty.... a na bzykanie to nawet 90 latke niektórzy desperaci polecą, więc się nie podniecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

to jest odpowiedx na moje pytanie? 😆

Straaasznie przesiąknięta zgorzknieniem i jadem, jak na przystojnego singla, o którego biją sie 25-latki rzeczone. 🤣

 

To dziękuję. : )

Taka odpowiedx mi wystarczy.

Chyba wszyscy zrozumieli jak się sprawy mają 😘

cóż..pozostało ci plucie jadem na kobiety kolejne x lat na forum. Wszystko jasne , haha 😄 

 

skąd teoria że jestem singlem? widze że kocie odchody na mózg zryły i jakieś teorie z dupy wzięte farmazonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, akimuszky napisał:

Anty bazyl i poka obydwie masować mi plecki chodźcie👋😗

chyba by cie te nieszczęsne sfrustrowane wredoty zadźgały raczej, nie kuś losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AntyBazyl napisał:

Mnie to zawsze obrzydzało jak stary obleśny dziad mnie podrywał. Masakra. Właśnie wróciłam z siłowni i coż... ryja nie idzie przeszczepić - staruch o staruch, nawet umięśniony będzie dziadowaty.  Poziom facetow po 40 w tym kraju to żenada jakaś. Wystarczy popatrzeć na rozwodników pod 40 z pensją rzędu 4k  - w drugi związek zazwyczaj wchodza z rówieśniczką, zadna młoda niunia na nich nie poluje. Owszem, jak się zarabia z 20k czy więcej to już można zapolować na młode mięsko. w przeciwnym wypadku zostaje oceiranie ślinki. 

 

dobijesz 40 to zobaczysz dopiero babski  dramat, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Ty się martw tym czy Ty sobie kogoś znajdziesz nim przestaniesz być widoczny dla kobiet. O ile w ogóle kiedykolwiek byłes widoczny 😄

znowu założenie z dupy wzięte że jak ty jesteś nieszczęsną sfrustrowaną singielką to każdy taki musi być, JPRDL, też odchody kota wąchasz jak poka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Jakbys był zadowlonym z życia osobistego kolesiem, nie pisałbys takich wysrywów. 

To oczywista oczywistośc 😘

Jestes zatem w głebokiej d..., a projekcja tego na kobiety to twoj mechanizm obronny i wyparcia faktów.

😄 

Jest bardzo samotny i ma kasę 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Dokładnie.

chociaz dzisiaj spokojnie faceci przed 30-ką zarabiają te 10 000 netto, po 30-ce to i kilkadziesiąt koła 🙂

Także konkurencja duża..wiec po co brac sobie tatusia? On sobie na młoda ciiipke popatrzy, ale co ona ma w zamian? 😄

hehe

Najsmieszniejsze, jak taki janysz co zarabia 6 koła /miesiac mysli,ze "Stac" go na kupienie sobie takiej młodej niuni na żone, żeby sie pochwalić ex czy kolegom z siłowni, a to jest kasa, ktorą dostaje w miare ogarniety inzynier po studiach haha.

Janusze mysla, ze "świat stoi przed nimi tworem" : ani kasy, ani prezencji 😄

beka niesamowita jak obserwujesz takie brutalne zderzenie potem jednego z drugim z rzeczywisatością 🤣

 

za ciebie to żaden nawet ułamka grosza nie da, na co mu taki damski przegryw i jeszcze z niewyparzoną gębą, faceci jak już kupują lalke to posłuszną i potulną, a nie wredne szczekające babsko twojego pokroju, bogaci nie są durni, wbrew pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Nie można.

Dlatego leszcze w kryzysie wieku średniego bez wysokiego statusu pozostaja długo singlami, bo licza na cud.

🙂

 

szybciej ich cud spotka niż ciebie z twoimi rozczeniowymi teoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Dokładnie.

chociaz dzisiaj co zaradniejsi faceci spokojnie  przed 30-ką zarabiają te 10 000 netto, po 30-ce to i kilkadziesiąt koła 🙂

Także konkurencja duża..wiec po co brac sobie tatusia? On sobie na młoda ciiipke popatrzy, ale co ona ma w zamian? 😄

hehe

Najsmieszniejsze, jak taki janysz co zarabia 6 koła /miesiac mysli,ze "Stac" go na kupienie sobie takiej młodej niuni na żone, żeby sie pochwalić ex czy kolegom z siłowni, a to jest kasa, ktorą dostaje w miare ogarniety inzynier po studiach haha.

Janusze mysla, ze "świat stoi przed nimi tworem" : ani kasy, ani prezencji 😄

beka niesamowita jak obserwujesz takie brutalne zderzenie potem jednego z drugim z rzeczywisatością 🤣

 

6 koła to ty widziałaś chyba jak ci szejk do gęby sr'ał w dubaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Jakbys był zadowlonym z życia osobistego kolesiem, nie pisałbys takich wysrywów. 

To oczywista oczywistośc 😘

Jestes zatem w głebokiej d..., a projekcja tego na kobiety to twoj mechanizm obronny i wyparcia faktów.

😄 

twoje teorie po wąchaniu kocich odchodów są zdumiewające, marny twój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

To miłe z twojej strony że zamierzasz jej wysłać na pełne urodziny swoje foto 🙂

BABSKI pisało, znowu problemy z przetwarzaniem danych po wczorajszym chlaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

hau haaau 😄

Oj sypali groszem.brrrrrrrrr, sy pa liii 😁:classic_rolleyes:

 

Natomiast teraz  kiedy dawno mi na tym nie zalezy, i mam za nic opinie , to sobie mowie co uwazam i  patrze jak ciśnienie z jajec detonuje czachę z wściekłości takim leszczom jak ty huehueheue 

prostytucja zacny zawód, plusik za poświęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Ja oddzielam.

Inaczej zakochiwałabym się w każdym jełopie, z którym miałam "przyjemnośc" lub nieprzyjemność 😛

Jak niektorzy podstarzali amanci zako...ą sie w kazdej mlodej ciiipce 🙂 huehue 

twoja frustracja bije rekordy, czym dalej w las tym więcej drzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×