Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oczarowana45

Czy faceci szukają kobiet

Polecane posty

3 minuty temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

a umiesz tak ruszac e dupoom? 

ja umje

 

jakiś powód do chwały? żałosna bezużyteczna umiejętność, a zupe potrafisz ugotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Wchodzi się wyżyć, bo już jest tak źle -jaja fioletowo granatowo zielone, tak nabrzmiale, że nie wiem biedny gdzie jadem trysnąc żeby na chwile ulgi doznać.

ale tu jej raczej ode mnie nie doznaje wiec instynkt samozachowawczy nie dziala dobrze 🤣

jesteś typem który idzie się dziabać bo w TV każą, więcej pytań nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

doskonale rozumiem prawa natury i nie musze dobijać do 40, żeby wiedzieć keidy kobieta jest najatrakcyjniejsza. dziwi mnie tylko fakt, że stare śmierdzące capy wmawiają sobie że dla nich czas się zatrzymał, podczas gdy to nie jest prawda. zjechany stary facet to jest śmierdzący knur i tylko dużo pieniędzy utrzyma go przy jakimś powodzeniu. takie życie

Bazylku dużo facetów siebie nie dba z lenistwa, są tacy co są kąskiem do schrupania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

jestes typem, ktory śmierdzi szczochem- nie myć sie ileś dni i tem aty o tym zaladać?

dno dna 😄

"dziewczyne masz"... chyba w urojeniach incelskich

 

buahaha..jak was łatwo niedorozwinięte dekle sfrustrowane zawsze rozłozyć na czynniki pierwsze

 

 

 

poka, ty niedoruhana cípo, weź leki i kota dokarm, bo szkoda zwierzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

Daj spokuj, już wyszło co to za typ 🙂

To incel, ktory nie myje sie po kilkanascie dni i zkalada o tym tematy.

On dziewczyny na oczy żywej nie widzial.

PRzeciez odrazu trafilam 😄

inaczej skad tyle nienawisci do kobiet by mial w sobie.

Szkoda energii, olej 😄 to go bardzie zaboli hihi

 

nienawiść nie jest do żadnych kobiet, skąd takie teorie? A ty to żadna kobieta tylko jakieś takie coś niewiadomo jak to nazwać....... istota zajmująca miejsce i zrypana psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam raczej preferuję młodsze, to w miarę normalne. Nie "gardzę" rówieśnicami, po prostu za nimi aktywnie nie latam. Zwyczajnie młodsze są dla mnie atrakcyjniejsze i tyle, a dlaczego, to się akurat nigdy nie zastanawiałem. Sam mam 35, a absolutnie górna granica wieku kobiety, do której "startuję" to 30 lat. Starszych nie podrywam, ale to nie znaczy, że nimi gardzę, nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile facet ma lat. Jeśli 40 latek szuka takiej młodej, to najprawdopodobniej chce mieć jeszcze głupią, naiwną i tanią kochankę. Niestety...

 

Bo trochę przypał pokazać się wśród znajomych z taką małolatą. Ty o kredycie, pracy a ona o tym że dwóje na studiach dostała i chce mieć zrobione cycki jak wersow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×