Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co myślicie o 36 letniej Ukraince, po dwóch rozwodach, bez dzieci. Mam jeszcze szanse ułożyć sobie życie?

36 to jeszcze młoda laska, jak bez bagażu w postaci dzieci to tym bardziej masz jeszcze przed sobą wiele możliwości

Ma szanse, chociaż 2 rozwody będą prowokować do pytań dlaczego tak się stało.

Napisano (edytowany)

A dla niej jesteś ja Niemiec dla Polki 20 lat temu.

Edytowano przez Bolek

Drugi mąż też zadawał sporo pytań, powiedział mi że mógł wcześniej dostrzec sygnały ostrzegawcze, podobno nasz związek wyglądał podobnie. To nieuczciwe zwalać odpowiedzialność na mnie. Obie osoby wchodzi w małżeństwo świadomie. I powinny go pielęgnować. 

7 godzin temu, A.G napisał:

Co myślicie o 36 letniej Ukraince, po dwóch rozwodach, bez dzieci. Mam jeszcze szanse ułożyć sobie życie?

Tak. Z tym że jak zwiążesz się z pierwszym lepszym po to tylko żeby wejść w związek to pewnie dobrze sobie tego życia nie ułożysz.

Dnia 29.06.2021 o 11:56, A.G napisał:

po 2 rozwodach? no weź...

Dnia 29.06.2021 o 14:45, A.G napisał:

Drugi mąż też zadawał sporo pytań, powiedział mi że mógł wcześniej dostrzec sygnały ostrzegawcze, podobno nasz związek wyglądał podobnie. To nieuczciwe zwalać odpowiedzialność na mnie. Obie osoby wchodzi w małżeństwo świadomie. I powinny go pielęgnować. 

Uczciwe czy nie, potencjalny kandydat nie wie kto za co odpowiadał w poprzednich związkach, on poznaje Ciebie taką jak teraz. Z dwoma rozwodami na koncie. I normalne jest, że będzie chciał wiedzieć dlaczego do nich doszło.

3 godziny temu, lex napisał:

po 2 rozwodach? no weź...

Samo wyszlo.. pierwszy ślub pomyłka,  po pół roku byl rozwód.  

Drugi myślałam ze to ten jedyny, byly nawet dwa osobne sluby, cywilny i kościelny.

Pojawilo się sporo kłótni, obojętność z jego strony. Wyprowadził sie niby na chwile ale juz nie wrócił.  😞

Ciągle za nim tęsknię. On jest juz w nowym związku.  I to bardzo szybko po rozstaniu.  Jakby nigdy mnie nie kochał. 

Dnia 29.06.2021 o 19:31, Hellies napisał:

Tak. Z tym że jak zwiążesz się z pierwszym lepszym po to tylko żeby wejść w związek to pewnie dobrze sobie tego życia nie ułożysz.

Lata lecą, nie jestem juz taka młoda, ciężko utrzymać figure. Boję sie ze niedługo nikt mnie nie zechce.

30 minut temu, A.G napisał:

Samo wyszlo.. pierwszy ślub pomyłka,  po pół roku byl rozwód.  

Drugi myślałam ze to ten jedyny, byly nawet dwa osobne sluby, cywilny i kościelny.

Pojawilo się sporo kłótni, obojętność z jego strony. Wyprowadził sie niby na chwile ale juz nie wrócił.  😞

Ciągle za nim tęsknię. On jest juz w nowym związku.  I to bardzo szybko po rozstaniu.  Jakby nigdy mnie nie kochał. 

ja mam bardzo proste podejscie w takich sprawach i nie wierze w rózowe króliczki i wróżki na końcu tęczy. Laska masz nie farta albo z jakiegoś powodu ciągnie Cie do pewnego typu facetów, którzy jak widać nie są materiałem na długi związek. Ja stawiam na 2 opcje. Zresztą nie tylko Ty, ja też wybieram pewnego rodzaju kobiety a potem sie z nimi męcze, bo nie widzę sygnałów ostrzegawczych a potem już za późno. Inne dziewczyny zupełnie mnie nie interesują nawet drażnią. Zatem zrób rachunek i przemyśl sprawę, może warto zaryzykować z innym typem. Moze nudny  domator, w okularach , spokojny, bez nałogów itp. Taki bedzie Ci wierny do śmierci i na boki nie pójdzie.

45 minut temu, lex napisał:

ja mam bardzo proste podejscie w takich sprawach i nie wierze w rózowe króliczki i wróżki na końcu tęczy. Laska masz nie farta albo z jakiegoś powodu ciągnie Cie do pewnego typu facetów, którzy jak widać nie są materiałem na długi związek. Ja stawiam na 2 opcje. Zresztą nie tylko Ty, ja też wybieram pewnego rodzaju kobiety a potem sie z nimi męcze, bo nie widzę sygnałów ostrzegawczych a potem już za późno. Inne dziewczyny zupełnie mnie nie interesują nawet drażnią. Zatem zrób rachunek i przemyśl sprawę, może warto zaryzykować z innym typem. Moze nudny  domator, w okularach , spokojny, bez nałogów itp. Taki bedzie Ci wierny do śmierci i na boki nie pójdzie.

Kazdy z partnerow byl inny. Inny kraj, inna kultura.

Z drugim chodzilismy na terapie, nie moge powiedziec zeby sie nie starał. Ale uważam ze za szybko zrezygnował.  Próbowałam rozmawiać ze tyle lat razem, ze go kocham, ze nas więcej łączy niz z jego nową. Nie chce tego słuchać. 

20 godzin temu, A.G napisał:

No to poszukaj słowianina. Polak, Ukrainiec, Czech, Słowak, i masz tą samą kulturę.

20 godzin temu, A.G napisał:

Próbowałam rozmawiać ze tyle lat razem, ze go kocham, ze nas więcej łączy niz z jego nową. Nie chce tego słuchać. 

Bo jego już nie interesujesz. I tyle.

21 godzin temu, lex napisał:

Tacy „szarzy myszkowie” (i „szare myszki”) często nie zdradzają tylko i wyłącznie z braku okazji i tym silniejszą mają potrzebę dowartościowania się - jak tylko okaże się, że ktoś jest nimi zainteresowany, tracą wszelkie hamulce.

Każdy związek moze zakonczyc sie źle.. teraz łatwiej zmienić partnera niż walczyć o związek . 😕

4 godziny temu, agent of Asgard napisał:

Tacy „szarzy myszkowie” (i „szare myszki”) często nie zdradzają tylko i wyłącznie z braku okazji i tym silniejszą mają potrzebę dowartościowania się - jak tylko okaże się, że ktoś jest nimi zainteresowany, tracą wszelkie hamulce.

Masz racje, ale cos trzeba począć jak ma sie 2 rozwody. Laska sie nie poddaje i pragnie to zmienic. IMHO kazdy by skoczyl  w bok jesli byla by okazja bez konsekwencji. Tak sądze chociaż może nie wszyscy. Pewnie są tacy co wiernosc noszą na sztandarze. 

Dnia 1.07.2021 o 17:49, A.G napisał:

Lata lecą, nie jestem juz taka młoda, ciężko utrzymać figure. Boję sie ze niedługo nikt mnie nie zechce.

36 lat to jeszcze nie jest specjalnie dużo. Trzeba jednak dbać o siebie, np dobra dieta, może trochę ćwiczyć, no i się nie poddawać. Może w końcu kogoś sensownego poznasz. Komuś komu będzie zależało.

36-39 to jeszcze w miare mloda kobieta o ile dobrze wyglada, ale tak po 40 to juz trzeba sobie odpuscic.Te dwa rozwody znowu tak zle nie wygladaja, teraz wiele kobiet ma za soba przelotne zwiazki na kocia lape czyli nazwijmy po imieniu konkubinaty, a to chyba jeszcze gorzej, bo nikt nikogo nie traktowal powaznie.Rozwodu nikt nie planuje z gory, to przypadek

Dnia 29.06.2021 o 04:56, A.G napisał:

majątek ma po ex mężach?

Dnia 10.07.2021 o 23:00, kocham elciee napisał:

majątek ma po ex mężach?

Nie. Nie chodziło o majątek tylko o miłość, rodzinę... nie chce nic od byłego męża co nie należało do mnie.

Dnia 3.07.2021 o 19:27, emigrantka napisał:

36-39 to jeszcze w miare mloda kobieta o ile dobrze wyglada, ale tak po 40 to juz trzeba sobie odpuscic.Te dwa rozwody znowu tak zle nie wygladaja, teraz wiele kobiet ma za soba przelotne zwiazki na kocia lape czyli nazwijmy po imieniu konkubinaty, a to chyba jeszcze gorzej, bo nikt nikogo nie traktowal powaznie.Rozwodu nikt nie planuje z gory, to przypadek

Przypadek? Raczej wychodzi podejście że po ślubie nie trzeba się starać, można pokazać prawdziwe.. ludzie myślą że jak złożyło się przysięgę to nieważna jak będzie źle to partner nie odejdzie.

Albo branie ślubu z kimkolwiek żeby nie być samemu, żeby łatwiej się żyło. Ignorując narastające problemy, różnice.

Każde małżeństwo jest inne, nie wolno generalizować. 

Ja za to poznałam pana w kawiarni, były dwie urocze randki. Trzymajcie kciuki!

Dnia 13.07.2021 o 06:42, A.G napisał:

Nie. Nie chodziło o majątek tylko o miłość, rodzinę... nie chce nic od byłego męża co nie należało do mnie.

czemu dwa niewypały pod rząd?

Dnia 1.07.2021 o 10:49, A.G napisał:

a masz inne zalety oprócz figury?

Dnia 1.07.2021 o 20:14, A.G napisał:

Z drugim chodzilismy na terapie, nie moge powiedziec zeby sie nie starał. Ale uważam ze za szybko zrezygnował.  Próbowałam rozmawiać ze tyle lat razem, ze go kocham, ze nas więcej łączy niz z jego nową. Nie chce tego słuchać. 

No i chyba tutaj pies pogrzebany, ze inna kultura.Kazdy ma inne oczekiwania od zwiazku i albo jedna strona sie podporzadkuje i zrezygnuje z bycia soba albo beda wieczne konflikty.Na poczatku roznice sa fajne, a potem sie je nazywa motywem, a przynajmniej zaczynaja mocno uwierac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się