Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łukimaximhowlettflintpalme

Byłem na pierwszej randce i co dalej?

Polecane posty

1 godzinę temu, lex napisał:

ooo..zaraz Cie oskarżą za bycie szpiegiem bracisamców , haha. zresztą popieram, to facet jest liderem a nie kobieta. to tak jakby król latał za służką, niebywałe 🙂

Sre.rem, nie liderem, śmieszny incelku.  Walisz pierdy, ze facet-król, a kobieta-służka, a potem glupio się dziwisz i bulwersujesz, dlaczego porównują twoje wypierdy z bs.

Edytowano przez gosc451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze, napisz. Weź pod uwagę, że kobiety zawsze mają więcej adoratorów, i to takich piszących pierwszych, także nie będą sobie zawracać głowy tymi, którzy nie piszą lub uprawiają jakieś gierki tudzież paniskami unoszącymi się dumą czy honorem. Napisz do niej raz. I jeżeli wtedy nie odpisze to sobie odpuść.

Zgadzam się, że to facet jest zdobywcą i to on ma pierwszy dać sygnał iż jest zainteresowany. Inaczej to jakaś bezjajeczna relacja, sorry gregory. Ja zawsze czekam, kiedy to facet pierwszy da jakiś silniejszy sygnał zainteresowania. I wiem, że wiele kobiet po prostu potrzebuje takiej pewności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po randce powinno się odprowadzić / odwieźć dziewczynę / upewnić, że dotarła bezpiecznie i podziękować jej za randkę. Dać znać, czy chce się kontynuować znajomość. Milczenie oznacza manipulację / niepewność / brak jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc emocje z randki już mi opadły, efekt aureoli też już mija, już nie jestem pod takim wrażeniem jej osoby i urody  przypominam  sobie   jej zamknięcie się na muzykę zespołu The Prodigy(a to jest spora część mojego życia i przyszła partnerka musi conajmniej akceptować tę muzykę) i wszystkie różnice między nami, które były alarmujące na randce... szczerze mówiąc nie wiem czy wogole się odezwę zwłaszcza że już ktoś nowy pojawił się na horyzoncie xd

Edytowano przez Łukimaximhowlettflintpalme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Łukimaximhowlettflintpalme napisał:

Napisałem w końcu ale nie odpisała... :[

Czyli jednak nie byliście sobie pisani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×