Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natka_90

Czy za bardzo panikuje ?

Polecane posty

Dziewczyny...

Czy powinnam się obawiać  ? 

Ostatni okres miałam od  30.05.2021 do 05.06.2021 

Niby kalendarzyk pokazuje że powinnam dostać kolejny okres 26.06 ... Ale nadal brak 

Test robilam 25,26 i 27   wyszedł negatywny 

Panikuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie? Zależy kiedy był stosunek i czy zabezpieczony? Kalendarzyk nie uwzględnia poziomu lh, więc jest niedokładny. Lepiej wyznaczaj dni płodne przy pomocy testera owulacyjnego na ślinę afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sarsaqw napisał:

Kto wie? Zależy kiedy był stosunek i czy zabezpieczony? Kalendarzyk nie uwzględnia poziomu lh, więc jest niedokładny. Lepiej wyznaczaj dni płodne przy pomocy testera owulacyjnego na ślinę afrodyta

Stosunek wypadł 11 czerwca,  ale odbyło się bez penetracji pochwy 

 

A ten test afrodyta wykonuje się codziennie  ?  Czy tylko gdy zbliża się owulacja ? 

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosunek bez penetracji to nie stosunek. Zalecam douczenie się w kwestii płodności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście poleciłabym monitor płodności afrodyta smart, uwzględnia poziom lh ze śliny i ma fajną aplikacje na telefon. Nie trzeba robić takich badań codzienie, ale im częściej tym termin dni płodnych będzie dokładniej wyznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

Taka Afrodyta to może się przydać komuś kto się stara o dziecko i chcę ucelowac w dni płodne, ale uwielbiam te reklamy na kafeterii gdzie polecacie każdemu Afrodytę jako sposob antykoncepcji. Jeśli ktoś panikuje przed myślą o ciąży to niech zainwestuje w tabletki bo są milion razy pewniejsze niż jakiś monitoring plodnosci, te nachalne reklamy są totalnie nietrafione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że te droższe komputery cyklu, to już naprawde dają radę. Używam Cyclotest MyWay, zawsze mi wszystko dokładnie pokazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×