Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
porwał mnie jaszczomp

Jakie oszczędności mają samotne kobiety po 30

Polecane posty

6 godzin temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

bo facet wiadomo, pracuje, inwestuje, coś tam ma, a u kobiet jak to wygląda?

Znam wielu, którzy wszystkie  swoje pieniądze inwestują... w alkohol...

Edytowano przez Skb
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh w zasadzie to bardzo mało facetów w cokolwiek inwestuje. Chyba, że masz na myśli nowy komputer/auto/ps5 czy inne takie. A to nie są żadne inwestycje.

 

Samotne kobiety po 30. jak same mieszkają, nie pochodzą z bogatego domu i wynajmują mieszkanie (bo starzy mieli dwie lewe ręce do roboty) mają prawie nic:) I nie ma się czemu dziwić.

Są wyjątki- mam jedną znajomą co ma oszczędności mimo że z biednego domu, ale ja to łącze z sypianiem z prezesemxD także tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sylwia1991 napisał:

Heh w zasadzie to bardzo mało facetów w cokolwiek inwestuje. Chyba, że masz na myśli nowy komputer/auto/ps5 czy inne takie. A to nie są żadne inwestycje.

 

Samotne kobiety po 30. jak same mieszkają, nie pochodzą z bogatego domu i wynajmują mieszkanie (bo starzy mieli dwie lewe ręce do roboty) mają prawie nic:) I nie ma się czemu dziwić.

Są wyjątki- mam jedną znajomą co ma oszczędności mimo że z biednego domu, ale ja to łącze z sypianiem z prezesemxD także tak...

Zdecydowanie zmień środowisko, zarówno co do facetów jak i kobiet. Świat jest szerszy, wśród moich znajomych inwestuje znakomita większość, bez tego to ciężko coś w tym kraju mieć, chyba, że garba od roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Skb napisał:

Znam wielu, którzy wszystkie  swoje pieniądze inwestują... w alkohol...

no to jacyś debíle, ale z drugiej strony, na chlaniu też ktoś zarabia, więc popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Vagabunda napisał:

Zdecydowanie zmień środowisko, zarówno co do facetów jak i kobiet. Świat jest szerszy, wśród moich znajomych inwestuje znakomita większość, bez tego to ciężko coś w tym kraju mieć, chyba, że garba od roboty.

lepsze deko inwestycji lub handlu niż robota, kase zdobytą biernie inaczej się wydaje niż gdy się na nią ora

Edytowano przez porwał mnie jaszczomp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam oszczędności ,bo z czego mam odłożyć jak zarabiam niewiele więcej niż najniższa krajowa?🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2021 o 05:51, porwał mnie jaszczomp napisał:

no to jacyś debíle, ale z drugiej strony, na chlaniu też ktoś zarabia, więc popieram

A tak na marginesie...  Jakie masz oszczędności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2021 o 03:18, Naag napisał:

Nie mam oszczędności ,bo z czego mam odłożyć jak zarabiam niewiele więcej niż najniższa krajowa?🥴

Nie ważna kasa tylko zdrowie i miłość, z głodu nie umierasz to się ciesz, bo inni tego luksusu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bolek napisał:

jak przeżyje za 2tys to raczej zaradny i oszczedny

To nie zaradność tylko dziadowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2021 o 03:30, HajleSyllasje napisał:

Pytanie co to znaczy "mieć oszczędności" 5K? 100K? Chyba mało kto przepuszcza wszystko co zarobi w miesiąc. Z resztą, co z oszczędności jak jeszcze więcej ma się do spłacenia.

np, gdy typowa kobieta niech będzie ma nawet te minumum 3 netto i mieszka z rodzicami, to może spokojnie odkładać 1.5, czyli w rok ma 18tyś, czyli typowa 30 latka singielka powinna mieć minimum 120tyś oszczędności/inwestycji i nie bez uwzględniania zysku z tych oszczędności np te marne 5% rocznie, czyli rok 1 odkłada 18tyś, 5% na tym robi to ma 18,900, rok dwa odkłada 18tyś razem ma 36,900 +5% z kapitału 1845, czyli po 2 latach ma 38,745, rok 3 odkłada 18tyś, czyli ma 56,745 +5%(2837 z kapitału ), razem 59,582, rok 4 odkłada 18tyś to ma 77,582 +5% ( 3879 ) czyli razem 81,461, rok 5 odkłada 18tyś to ma 99,461 +5% (4973 ), razem 104,434.

30 latka powinna mieć mimimum te 100tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Jedna miała 3 u rodziców po 30 😄

Gdzie poznasz ze 100+ żadna nie odda 20-30 na oszczędności z pensji kilku tysięcy. To najlepsze lata ich życia, uroda itd bez sensu żeby oczekiwać oszczędności. Stroją się żeby znaleźć faceta.

Najlepsza była 18nstka z 1, nie dolozyla by się tym 1 do domu xD

rozwalają kase na makijaże, ciuchy, oraz inne pierdoły to potem nawet nie ma parenaście tysięcy na zakup auta za gotówke, nie mówiąc o inwestycjach, a od facetów wymagają cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Jak trafiają na cudy to i tak nie potrafią docenić i uszanowac. Myślą że następny też będzie miał a tu ... i kamieni kupa. Praca do emerytury i kredycik zostaje.

dlatego kobiety bez oszczędności się omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

wystarczające aby zadawać takie pytanie, chcesz tabelki w excelu?

Najczęściej takie pytania zadają ludzie na koncie których jest mniej niż zero... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

wam babom to i milion na miesiąc mało, potraficie rozyebać wszystko

A kiedy ty dałeś jakiejs kobiecie chociaż złotówkę do rozyebania?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bimba napisał:

A kiedy ty dałeś jakiejs kobiecie chociaż złotówkę do rozyebania?

do rozyebania to ona może swoje używać, moje to może jedynie mądrze rozporządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba zalezy od osobnika a nie od plci. Ludzie maja rozne mozliwosci i rozne podejscie do pieniedzy. Czasem to sie zmienia z czasem, jak czlowiek jest mlody to raczej sie nie skupia na oszczedzaniu tylko na wydawaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2021 o 04:09, porwał mnie jaszczomp napisał:

np, gdy typowa kobieta niech będzie ma nawet te minumum 3 netto i mieszka z rodzicami, to może spokojnie odkładać 1.5, czyli w rok ma 18tyś, czyli typowa 30 latka singielka powinna mieć minimum 120tyś oszczędności/inwestycji i nie bez uwzględniania zysku z tych oszczędności np te marne 5% rocznie, czyli rok 1 odkłada 18tyś, 5% na tym robi to ma 18,900, rok dwa odkłada 18tyś razem ma 36,900 +5% z kapitału 1845, czyli po 2 latach ma 38,745, rok 3 odkłada 18tyś, czyli ma 56,745 +5%(2837 z kapitału ), razem 59,582, rok 4 odkłada 18tyś to ma 77,582 +5% ( 3879 ) czyli razem 81,461, rok 5 odkłada 18tyś to ma 99,461 +5% (4973 ), razem 104,434.

30 latka powinna mieć mimimum te 100tyś

A gdzie środki na różne przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MJ Sensimilla napisał:

A gdzie środki na różne przyjemności?

Trzeba dobrze wybierać przyjemności 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×