Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, malami12 napisał:

Fest chroni prywatnośc jak wiecznie pokazuje  dzieci , dom i do pewnego czasu pokazywała tez męża  😄

Dokładnie. Sama go pokazywała, dzieci pokazuje codziennie 🙂

Co nie znaczy że Oli nie lubię. Jako jedna z nielicznych influ jest taka "normalna", widać że kasa jej nie odwaliła  🙂

2 minuty temu, malami12 napisał:

Co nie znaczy że Oli nie lubię. Jako jedna z nielicznych influ jest taka "normalna", widać że kasa jej nie odwaliła  🙂

Prawda! Za to Mila już trochę według mnie odjechała. Jak lubiłam ją oglądać tak teraz raz na jakiś czas zaglądam.

• Thanks 1

25 minut temu, Heej2909 napisał:

Prawda! Za to Mila już trochę według mnie odjechała. Jak lubiłam ją oglądać tak teraz raz na jakiś czas zaglądam.

Mam to samo odczucie  🙂

Piona 🙌

2 godziny temu, Heej2909 napisał:

Wg mnie Miła jest trochę za wulgarna. Wiadomo, większości z nas zdarzy się przeklnąć, ale jednak powinna coś sobą reprezentować będąc właścicielką dość dużego i znanego sklepu. 

A Olę i dzieciaki bardzo lubię. Chociaż przyznam, że zdziwiło mnie, że to naleśnikowe party zorganizowała u siebie w domu. Bądź co bądź, zapraszała obce osoby. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi

• Like 1

Zgadzam się moim zdaniem Olatatka ma wyczucie i swój PR opiera na nie ujawnianiu się z kasą jak zaczęła mieć jej więcej to dyskretnie zaczęła prostować zęby robić to wszystko z twarzą, zrobiła usta. To czy jej to służy to już jej sprawa nie nam to oceniać. A ta druga Milabyla, dla mnie ewidentnie rzuca kasą na lewo i prawo próbując być zwyczajna, jakbyla kiedyś. Na live z Eliza latem, mówiła że ma jeszcze łączność z bazą jak opowiadała o zakupie klapek z Diora. Przecież widać ze nie jest już ta sama osoba. Zaprzecza że jest ta sama ale w każdym poście pokazuje że jest lepsza od innych. A post w którym napisała że ona ma kasę i spawy z ludźmi nie załatwią już sama tylko jej adwokaci spowodował że przestałam ją obserwować  Ja się dziwię że ludzie wspierają te instakucharki i nstaprojektantki mody. Wolę swoje pieniądze przeznaczać na mądrzejsze wybory zakupowe i wspierać ludzi którzy faktycznie tego potrzebują, niż wypchane portfele instagramerek. 

• Like 1
  • Thanks 1

7 minut temu, Agaewe napisał:

Zgadzam się moim zdaniem Olatatka ma wyczucie i swój PR opiera na nie ujawnianiu się z kasą jak zaczęła mieć jej więcej to dyskretnie zaczęła prostować zęby robić to wszystko z twarzą, zrobiła usta. To czy jej to służy to już jej sprawa nie nam to oceniać. A ta druga Milabyla, dla mnie ewidentnie rzuca kasą na lewo i prawo próbując być zwyczajna, jakbyla kiedyś. Na live z Eliza latem, mówiła że ma jeszcze łączność z bazą jak opowiadała o zakupie klapek z Diora. Przecież widać ze nie jest już ta sama osoba. Zaprzecza że jest ta sama ale w każdym poście pokazuje że jest lepsza od innych. A post w którym napisała że ona ma kasę i spawy z ludźmi nie załatwią już sama tylko jej adwokaci spowodował że przestałam ją obserwować  Ja się dziwię że ludzie wspierają te instakucharki i nstaprojektantki mody. Wolę swoje pieniądze przeznaczać na mądrzejsze wybory zakupowe i wspierać ludzi którzy faktycznie tego potrzebują, niż wypchane portfele instagramerek. 

No nie wiem czy ostrzykiwanie twarzy w jej wieku i ciagle imprezy i wyjazdy bez dzieci z koleżankami to ciagle ta dawna ola i dobry pr bo wg mnie się bardzo zmieniła. Z twarzy już nie przypomina siebie a jak się pokazuje z filtrami to wyglada jak te seksbomby instagramowe wszystkie jednakowe

• Like 3

32 minuty temu, Malaania napisał:

No nie wiem czy ostrzykiwanie twarzy w jej wieku i ciagle imprezy i wyjazdy bez dzieci z koleżankami to ciagle ta dawna ola i dobry pr bo wg mnie się bardzo zmieniła. Z twarzy już nie przypomina siebie a jak się pokazuje z filtrami to wyglada jak te seksbomby instagramowe wszystkie jednakowe

Dokładnie. Ona ma chyba dopiero 28/29 lat, a już mocno w siebie ingeruje. Nie chcę myśleć, co będzie później 🙂 ale mimo wszystko bardzo ją lubię 🙂

• Like 1

34 minuty temu, inneczasy napisał:

Dokładnie. Ona ma chyba dopiero 28/29 lat, a już mocno w siebie ingeruje. Nie chcę myśleć, co będzie później 🙂 ale mimo wszystko bardzo ją lubię 🙂

A co nas to obchodzi niech robi co chce? Lepiej się uczyć na cudzych (czyli jej błedach) niż swoich. Szkoda tylko że niektóre gabinety nie potrafią powiedzieć stóp niektórym klientkom...Co do tego czy wyjeżdża z dziećmi, czy nie to też nie nasza sprawa. Co nas interesują jej dzieci. Każdy rodzic sam ponosi konsekwencje swoich wyborów... i to że ktoś za kilka lat znajdzie zdjęcie z dziwną miną i powiesi je w klasie na tablicy lub roześle po innych filmik to już sprawa rodziców, którzy będą się zmagać z utyczkami czy byciem pośmiewiskiem innych dzieci. W sieci stety lub niestety nic nie ginieKonkurs moim zdaniem był dziwny, słabo zakomunikowany z nieprzejrzystymi zasadami. Rozumiem, że ktoś bał się potem zapraszać innych do swojego domu na naleśnikową imprezę ale powinno to być jaśniej objaśnione. W dobie dziwnych instakonkursow, instazbiorek mamyginekolog i innych instagramerów, które mają za zadanie sztucznie pompować zbiórki lub sprzedaż e-booków już mnie nic nie zdziwi. UOKIK może też kiedyś tymi wszystkimi instaloteriami i instakonkursami się zajmie...w końcu...

3 godziny temu, Agaewe napisał:

A co nas to obchodzi niech robi co chce? Lepiej się uczyć na cudzych (czyli jej błedach) niż swoich. Szkoda tylko że niektóre gabinety nie potrafią powiedzieć stóp niektórym klientkom...Co do tego czy wyjeżdża z dziećmi, czy nie to też nie nasza sprawa. Co nas interesują jej dzieci. Każdy rodzic sam ponosi konsekwencje swoich wyborów... i to że ktoś za kilka lat znajdzie zdjęcie z dziwną miną i powiesi je w klasie na tablicy lub roześle po innych filmik to już sprawa rodziców, którzy będą się zmagać z utyczkami czy byciem pośmiewiskiem innych dzieci. W sieci stety lub niestety nic nie ginieKonkurs moim zdaniem był dziwny, słabo zakomunikowany z nieprzejrzystymi zasadami. Rozumiem, że ktoś bał się potem zapraszać innych do swojego domu na naleśnikową imprezę ale powinno to być jaśniej objaśnione. W dobie dziwnych instakonkursow, instazbiorek mamyginekolog i innych instagramerów, które mają za zadanie sztucznie pompować zbiórki lub sprzedaż e-booków już mnie nic nie zdziwi. UOKIK może też kiedyś tymi wszystkimi instaloteriami i instakonkursami się zajmie...w końcu...

Nie wiem, czy wyniki tego konkursu były opublikowane gdzieś? Kogo zaprasza? Ola wyświetla mi się zawsze w początkowych relacjach na instagramie i wydawało mi się, że ją codziennie oglądam. Nie żeby mi zależało na udziale w tym przyjęciu.  Ale albo nie podała, albo mnie to ominęło. Ebooka kupiłam bo lubię naleśniki placuszki i chciałam poznać jakieś nowe przepisy.

Co do wyjazdów to fajnie, że ma taką możliwość, żeby zostawic dzieciaki z kimś. Tylko to towarzystwo, mam wrażenie, że ostatnimi czasy jakos negatywnie wpływy ma Olkę. Kiedyś była bardziej swojska

• Thanks 1

Bardzo dobrze ze wyjeżdża,  każdy potrzebuje oddechu .... Zwlaszcza że Ola pracuje w domu,widać że każdą wolną chwilę spędza z dziecmi - nie pracuje od świtu do nocy goniąc pieniądz, nie "oddaje" dzieci do dziadków, tylko widać że sama się nimi zajmuje i wszystko ogarnia po prostu 

Właśnie zajrzałam na jej story,  gdzie pokazuje drewniane bombki, a tam tylko 3- mama, Blanka i Jasiek. A gdzie bombka dla taty?

1 godzinę temu, Skowronkowa napisał:

Właśnie zajrzałam na jej story,  gdzie pokazuje drewniane bombki, a tam tylko 3- mama, Blanka i Jasiek. A gdzie bombka dla taty?

Tez mnie to zastanowiło...

3 minuty temu, malami12 napisał:

Tez mnie to zastanowiło...

Jeszcze kiedys pamietam widzialam go na stories , czasem pojawil sie przypadkowo, ale od dłuższego czasu juz go totalnie nie ma, tak jakby tam nie mieszkał?  nie ma już " stary " pamietam tak o nim mowila. Mam wrażenie, że oni się rozstali.. kiedyś na urlopie mówiła, że dużo się kłócą. Jej mąż przepadł jak kamień w wodę, jej też zdecydowanie mniej na insta, kiedyś była non stop. Musi być coś nie tak 

Bo tak to już jest, jak że niegdyś skromna myszka , miała swój kącik, mieszkanko , męża. Nagle zaczęła zarabiać więcej niż mąż, być niezależna , obracać się w podobnym towarzystwie ... Nie zauważyliście jaki teraz jest wysyp rozstań w kręgu insta, youtuba laski powariowaly... Jedynie te kobiety które od zawsze miały przyzwoita pracę, pieniądze i mężów na tym samym dobrym poziomie materialnym są nadal razem, a te które dopiero się na influanserce wybiły poczuły pieniądz, poszły w tango ...  Patrzcie one mają po 28/30/35 lat , a rozstań i dzieci z innymi tatusiami tyle co kiedyś kobieta po 50 😏 bo to teraz takie modne "paczlorkowe" rodziny , samotne super matki .... Ehhh 

• Like 1
  • Thanks 1

Ostatnio jej mąż wrzucał relacje na insta z koncertu Sanah. Na pewno nie był z Olą 

Na Fejsie dalej są oznaczenie jako małżeństwo, może po prostu ma taką pracę, że nie może być na świeczniku?

2 minuty temu, dzbannica93 napisał:

Na Fejsie dalej są oznaczenie jako małżeństwo, może po prostu ma taką pracę, że nie może być na świeczniku?

Gdzieś na insta był komentarz, że zajmuje się transportem/spedycją 🤔 czy ja wiem... 

10 minut temu, triciaa1 napisał:

Gdzieś na insta był komentarz, że zajmuje się transportem/spedycją 🤔 czy ja wiem... 

Tak, ma swoją firmę 

10 minut temu, triciaa1 napisał:

Tak, on ma firmę transportową, ale jednak wcześniej raz na ruski rok, ale widać go było na story, teraz to kompletna cisza.. Ola jeździ z dziećmi w weekendy w góry i mam wrażenie, że jego nie ma. 

Nie dalej jak 2-3 tygodnie temu na pytanie czy ma męża odpowiedziała, że tak. On też bywa z nimi na tych wyjazdach w gory,

• Haha 1

18 godzin temu, Selku napisał:

Nie dalej jak 2-3 tygodnie temu na pytanie czy ma męża odpowiedziała, że tak. On też bywa z nimi na tych wyjazdach w gory,

Jednak coś u niej jest nie tak. Zaglądam do niej od kiedy Jasiek się urodził,  potem Blanka, była bardziej radosna, szczęśliwa. Teraz od jakiegoś czasu już nie ta Ola. Coś ją dręczy,  martwi nie wiem. Wybudowali duzy dom.. oby to nie były problemy w małżeństwie 

• Haha 1

1 godzinę temu, Skowronkowa napisał:

Jednak coś u niej jest nie tak. Zaglądam do niej od kiedy Jasiek się urodził,  potem Blanka, była bardziej radosna, szczęśliwa. Teraz od jakiegoś czasu już nie ta Ola. Coś ją dręczy,  martwi nie wiem. Wybudowali duzy dom.. oby to nie były problemy w małżeństwie 

Oby !! 

Bo Ola to fajna babka, Dzieci ma wręcz cudowne. Uwielbiam ich ogladac  - Jasiek i Blanka to najsłodsze dzieci na instagramie  😄

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

26 minut temu, miśka napisał:

Wczoraj coś było na stories, że ostatnio ma gorszy czas ☹️

I już na wyjeździe sama z dziecmi 

I święta mijają, wyglada na to, że go nie ma. Czy zauważylyście jego czy jakąkolwiek wzmianke o nim na stories?  Cisza, tak jakby nie istniał 😞

Widać że cos jest nie tak - to mogą być choćby problemy ze zdrowiem o których nie chce mówić.. Biedna Ola 😞

• Like 1

Dzisiaj na stories też stwierdziła, że jej sukces zawodowy jednak ma pewne konsekwencje i nie we wszystkich dziedzinach życia tak pięknie się układało ☹️

Mnie też to zastanawia od dłuższego czasu… widać, że Ola wiedzie inne życie niż dotychczas. Kolory na jej twarzy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ciekawe co się tam dzieje… 

Czy Ola w ciągu ostatnich dni coś dodawała? Nie wiem czy ja nie widzę, czy nastała u niej niepokojąca cisza ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się