Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karolek19946

Kontrola oddechu, Aquafilia i fetysz wodny

Polecane posty

Cześć. Przychodzę tutaj z dość nietypowym fetyszem. Uwielbiam wodę i wszystko co z nią związane. Czuje podniecenie będąc pod nią, wstrzymując oddech, pływając czy nurkując. Od bardzo dawna szukam kobiety z podobną fantazją aby razem poexperymentować i powiem Wam, że w Polsce niestety nadal nikogo nie znalazłem 😕Strasznie niszowy fetysz mi się trafił, no ale niestety fetyszy się nie wybiera 😆 Wiem, że jest to dość dziwne, ale w końcu nie ma tu tematów Tabu więc pomyślałem, że się podzielę. A nuż znajdzie się tu jakaś osóbka którą to zainteresuje i będzie chciała dowiedzieć się wieciej. 

Także zapraszam do komentowania i zadawania pytań. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Karolek19946 napisał:

Cześć. Przychodzę tutaj z dość nietypowym fetyszem. Uwielbiam wodę i wszystko co z nią związane. Czuje podniecenie będąc pod nią, wstrzymując oddech, pływając czy nurkując. Od bardzo dawna szukam kobiety z podobną fantazją aby razem poexperymentować i powiem Wam, że w Polsce niestety nadal nikogo nie znalazłem 😕Strasznie niszowy fetysz mi się trafił, no ale niestety fetyszy się nie wybiera 😆 Wiem, że jest to dość dziwne, ale w końcu nie ma tu tematów Tabu więc pomyślałem, że się podzielę. A nuż znajdzie się tu jakaś osóbka którą to zainteresuje i będzie chciała dowiedzieć się wieciej. 

Także zapraszam do komentowania i zadawania pytań. 

 

Możesz spróbować znaleźć wśród osób uprawiających freediving, ale nie wiem czy ktoś będzie tam chętny na dodatkowe eksperymenty.

Na pewno są to ludzie nakręceni na wstrzymywanie oddechu, nurkowaniu, kontakcie z własnym ciałem, naturą, a przede wszystkim umysłem (to sport bardziej mentalny) - szukaj różnych doznań 

W większych miastach są sekcje (choć dość małe 🙂), które regularnie trenują.

Dyscyplina tak jak Twój fetysz jest niszowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×