Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oczarowana45

Zauważyłam że ludzie dzieła sie na tych

Polecane posty

którzy uważają seks za fundament związku i na tym opierają związki inni znów bardziej na przyjaźni. Jedni sa bardziej uczuciowi drudzy znów traktują seks jak sport co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Oczarowana45 napisał:

którzy uważają seks za fundament związku i na tym opierają związki inni znów bardziej na przyjaźni. Jedni sa bardziej uczuciowi drudzy znów traktują seks jak sport co o tym myślicie?

są tacy co mają wszystko co napisałaś naraz i jeszcze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Oczarowana45 napisał:

[.. ] co o tym myślicie? 

Że ludzie różnią się podejściem do różnych kwestii i jest to normalne? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Oczarowana45 napisał:

którzy uważają seks za fundament związku i na tym opierają związki inni znów bardziej na przyjaźni. Jedni sa bardziej uczuciowi drudzy znów traktują seks jak sport co o tym myślicie?

A ja zauważyłam ,że jesteś strasznie skupiona na seksie .Nie wiem czy z powodu jego braku czy nadmiaru .Reguluj to sobie według własnego uznania ,tak jak inni robią według własnych upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A którzy sa ci uczuciowi, ci dla ktorych seks jest wazny czy ci co nie muszą? Ci co uważają seks za sport to lubią go uprawiać? Bo do sportu trzeba się zwykle motywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2021 o 17:20, Oczarowana45 napisał:

którzy uważają seks za fundament związku i na tym opierają związki inni znów bardziej na przyjaźni. Jedni sa bardziej uczuciowi drudzy znów traktują seks jak sport co o tym myślicie?

seks to mniej niż 1% życia, jak inne sprawy się nie schodzą to tym nic nie zdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, gosc_ napisał:

Seks fundamentem związku? Dobre. Pseudo-związki takich ludzi muszą być niesamowicie płytkie i prymitywne, pewnie okraszone jedynie tymi najniższymi emocjami. 

Faceci o takim podejściu to pewnie ci z kategorii tych, którzy patrzą u kobiet tylko na wygląd i młodość i nic poza tym, i najchętniej wymienialiby laski na młodsze, gdy tylko te przekroczą 30+. Kobiety, które patrzą głównie na seks, pewnie też zwracają uwagę tylko na kasę, i też nic poza tym. Jak w takim "związku" ktoś choćby lekko zachoruje albo będzie miał większe kłopoty, to pewnie druga strona od razu będzie myślała o spier.doleniu  😄  Zayebiste związki, i jakież "głębokie" 😄

Takie związki to nie są związki, to prędzej układy, nawet jeżeli był ślub.

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslicie ze jak dla faceta najwazniejszy jest seks to jakby np żona zachorowała to ten myślałby szybko o ucieczce tez mam takie rozkmniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracam uwagi na to kto jak żyje, bardziej skupiam się na tym jak sam żyje i staram się żyć po swojemu. Na pewno nie zamierzam żyć tak jak inni bo takie czasy itpd. Najważniejsze być sobą a reszta ma nieco mniejsze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×