Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zaaaanna

malzenstwo z kalkulacji

Polecane posty

7 godzin temu, Bolek napisał:

To bądź sobie w związkach z "wielu innych rzeczy" - a tak naprawdę z wygody, i burz się że nie jesteś cebula.  Życzę sukcesu, ja pozostanę przy związkach z miłości.

No to musisz byc jakims superprzystojnym celebryta typu wokalista, gitarzysta czy aktor (model to raczej obciach),superbohaterem (strazak, policjant od przestepstw) czy wybitna osobowoscia (lekarz, profesor na uniwerku) skoro 14 lat mlodsza sliczna dziewczyna jest z toba z autentycznej milosci.Samo bycie przystojnym nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bolek napisał:

To musiała byś jej spytać, na kasę  nie poleciała bo więcej zarabiała niż ja, widać nakazała we mnie to coś co jest dla niej ważne. Nie wszystkie lecą na władze, pieniądze, popularność i status społeczny. Niewiarygodne dla innych....

I znów kolejna bajeczka.

Jesteś z nią 5 lat, macie trójkę dzieci z czego najmłodsze to niemowlak (sam się chwaliłeś na wątku o twoich obserwacjach w parku rozrywki) a ona pracuje zawodowo i zarabia więcej od ciebie.

Ale cieszę się że wreszcie tak szczerze siebie opisałeś  i przyznałeś na co nie mogła polecieć - władzy nie masz, tak jak i pieniędzy, popularności jak również statusu społecznego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I krętaczem.

Na wątku o twoich obserwacjach na temat wygladu młodych matek w parku rozrywki twierdziłeś że z obecną żona jesteś 5 lat i masz z nią trójkę dzieci.

Na innym wątku twierdziłeś że jesteś ojcem samotnie wychowującym 11letniego syna.

21 minut temu, Bolek napisał:

Raz wg ciebie mam 3 raz 4 dzieci...

Nie wg mnie tylko wg twoich postów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nikogo ta historia nie obchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje się twoim życiem tylko punktuję kłamstwa mizogina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bolek napisał:

To musiała byś jej spytać, na kasę  nie poleciała bo więcej zarabiała niż ja, widać znalazła we mnie to coś co jest dla niej ważne. Nie wszystkie lecą na władze, pieniądze, popularność i status społeczny. Niewiarygodne dla innych....

Nie mowie o kasie ani statusie, przeciez zadna nastolatka zarywajaca przystojnego piosenkarza starszego o 20 lat nie mysli o jego pieniadzach, po prostu sa zajecia w zyciu/zawody ktore czynia czlowieka bardziej atrakcyjnym.To nie nudny biznesmen milioner oferujacy wygodne zycie, predzej zwariowany artysta bez grosza, ale z uroda i osobowoscia.Czesto sie to zle konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2021 o 18:59, zaaaanna napisał:

Czy weszlybyscie w zwiazek z kims dla czystej kalkulacji, np w takiej konstelacji jak Melania z Donaldem Trump ? Tylko moze z mniejsza roznica wieku, powiedzmy 14-16 lat

Nie, taki "związek " to dla mnie byłaby męka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2021 o 08:46, zaaaanna napisał:

przeciez nie wszyscy zyja na poziomie biedy, gdy maz dostaje seks, bo zarobi na jedzenie. Mialam na mysli poziom ludzi dobrze ustawionych finansowo, a nie poziom gdy jedna osoba nie daje rady wyzyc ze swojego zarobku.

ludzie dobrze ustawieni czyli jeff bezos z amazona i bill gates z mikrosoftu? też rozwody są u takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Smof napisał:

O ladny wyraz mi wyszedl

Kalkacja  😄 trzeba by sie zastanowic nad zastosowaniem

Jest i nasz ciekawy duecik 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Puchacz Rolny napisał:

Znaczy w Smofiku? Tylko trzeba by sprawdzić, czy jest bogaty (((( 😎 ))))

Jak się już zakocha, to raczej sprawy materialne i metrykalne przestają być ważne. 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×